Avi-Logo

מדביר מורשה

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

הדברה היא נושא מאוד רגיש וזהו בהחלט אחד השירותים החשובים ביותר שאתם תצטרכו מתישהו בחייכם, לכן מאוד חשוב להזמין מדביר מורשה שיודע מה הוא עושה. רוב המדבירים היום אם לא כולם מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה ויאמר לזכותם שמרביתם עושים עבודה נהדרת. האיכות של המדבירים עלתה עם הזמן בגלל אתרים שונים כמו מדרג והמקצוענים שהכריחו את המדבירים להיות מקצוענים עד הסוף כי היום מודדים את המדביר על הפינצטה ולכן חשוב שיהיה מקצועי, אדיב ומנוסה. ליעוץ חינם אצל מדביר מקצועי.

 

 

מדביר מורשה
מדביר מורשה

התפקיד המרכזי של מדביר מומלץ

למדביר יש מספר תפקידים מרכזיים אבל העיקרי שבהם הוא פשוט להרחיק מכם את המזיקים השונים כמה שיותר. מדבירים מקצועיים מתמחים בהדברה של מספר מזיקים, כמו מכרסמים, תיקנים, טרמיטים, פשפשים ועוד. רוב הסיכויים שבמהלך החיים תתקלו באחד מן המזיקים הללו ותזדקקו לשירותי הדברה מקצועיים בין אם נתקלתם בחולדה בבית ואתם זקוקים ללוכד חולדות או מיומן או שזה בכלל הדברת עכברים.

  • המדבירים הם אנשי מקצוע המתמחים בהדברת מזיקים. יש להם מומחיות בהדברה, והם יודעים על השיטות והטכניקות השונות להדברת מזיקים.

  • על מנת להפוך למדביר, צריך קודם כל לקבל תואר באנטומולוגיה או תחום קשור. לאחר מכן עליהם להשלים תוכנית התלמדות ולעבור את בחינת הרישוי שניתנה על ידי המדינה או המחוז שלהם. במדינות מסוימות, תצטרך להיות בעל תואר כדי לקבל את הרישיון שלך.

  • מדביר מורשה הוא אדם המורשה על ידי הממשלה לבצע הדברה. הסמכה זו נדרשת על מנת להבטיח שתהליך ההשמדה נעשה בצורה בטוחה ויעילה.

 

מדביר מורשה במרכז

באיזה רישיונות צריך להחזיק מדביר מומלץ?

  • רישיון הדברה ברשות המשרד להגנת הסביבה.
  • תעודת הדברה בתוקף בלבד!
  • תעודת יושר לקבלת רשיון מדביר.

אלו 3 הפרמטרים שאתם צריכים לשים לב אליהם כאשר אתם מזמינים אליכם מדבר לצורך ביצוע עבודת הדברה מקצועית אצלכם בבית או בכל מקום אחר.

 

באיזה רישיונות צריך להחזיק מדביר מומלץ?
באיזה רישיונות צריך להחזיק מדביר מומלץ?


 

האם המדביר צריך לספק תעודת אחריות?

המדביר צריך לספק לכם אחריות על רוב סוגי הדברות אבל לא על כולן וכבר נסביר. בהדברות של תיקנים, פרעושים, טרמיטים וכולי למשל תקבלו בממוצע אחריות של שנה עד חמש שנים ממרבית המדבירים בשוק. ישנם שירותים גם לכידת עכברים, לכידת חולדות ולכידת מכרסמים שונים שעליהם לא תמיד תינתן אחריות וזה תלוי מדביר.

 

האם המדביר צריך לספק תעודת אחריות?
האם המדביר צריך לספק תעודת אחריות?

 

הדגשים שמדביר מורשה ומומלץ צריך לשם לב אליהם

לרבות הצגת התעודות הנכונות, יכולת הסברה מתקדמת, הגעה מהיר ועבודה מקצועית יש עוד דברים שחשוב לשים לב אליהם כשמזמינים שירותי הדברה. המדביר חייב להשתמש בחומרים שהם לא רעילים לבני אדם ולבעלי חיים ואם אין ברירה אז החומרים הללו צריכים להיות רחוקים ממרחק של מבוגרים, ילדים ובעלי חיים. המדביר מחויב לתת לכם הנחיות ברורות טרום הדברה, במהלך הדברה ולאחריה וכמו כן לספק לכם אחריות של לפחות חצי שנה עד שנה בהדברה של מרבית המזיקים כצויין. תפקידו של מדביר מורשה הוא לסלק מזיקים ומכרסמים מנכס. בדרך כלל הם מורשים על ידי בעל הנכס. המדביר בדרך כלל יספק שירותי הדברה בתשלום.

עיקר אחריותו של מדביר מומלץ היא בדיקת הנכס, זיהוי מקורות פוטנציאליים להדבקה וביצוע טיפולים שיעלימו מזיקים ומכרסמים מהנכס. התהליך מתחיל בבדיקת הנכס לאיתור סימנים של מזיקים או מכרסמים, כגון צואה או קנים. לאחר מכן, המפקח יזהה מקורות פוטנציאליים להדבקה, כגון מקורות מזון או מים שעלולים למשוך מזיקים או מכרסמים למקום. לאחר שאלו חוסלו, הם יכולים ליישם טיפולים כדי לוודא שאין יותר סימן למזיקים בנכס.

לסיכום בקצרה:

>> שימוש בחומרים המותרים על פי הרשות להגנת הסביבה כמו חומר הפירטרואיד למשל.

>> שימוש בחומרים להדברה ירוקה שנמצא כהכי פחות מזיק לבני אדם ובעלים חיים.

>> הוראות ברורות מצד המדביר אליכם על איך אתם צריכים להתנהג בזמן הדברה.

>> הענקת תעודת טום הדברה שבה יהיה מפוטר כל פרט על ההדברה כולל באיזה חומרים המדבירים השתמש ועוד.

הדגשים שמדביר מורשה ומומלץ צריך לשם לב אליהם
הדגשים שמדביר מורשה ומומלץ צריך לשם לב אליהם

 

מתי נזדקק לשירותיו של מדביר מורשה?

פרק הזמן שמתחילה תקופת ההדברות היא לרוב עם תחילת פסח, כי תמיד בתחילת פסח מגיע גם גל החום הכבד הראשון ואיתו באים גם המזיקים. רוב ההדברות נגד המזיקים השונים מתחילים בערך מסוף חודש אפריל ומסתיימים איפשהו בסוף אוקטובר ואולי תחילת נובמבר שהחום יורד לאט לאט. יחד עם זאת יש לציין שהדברת מכרסמים למשל נפוצה יותר בתקופת החורף וזה עיקר פעילותו של המדביר בעונות הללו כי המזיקים האחרים כמעט ואינם קיימים. רוב המדבירים גם מתעסקים בלכידות עכברים, חולדות ולכידת נחשים.

כמו כן עיקר פרנסתם בתקופת החורף זה ממכרסמים ומטיפול ביונים, כמו הרחקת יונים, התקנת רשת יונים ועוד. מדביר מורשה הינו בעל מקצוע שעבר הכשרה והסמכה לביצוע הדברה. באזורים מסוימים הם נקראים גם "מדבירים". הם עשויים להיקרא גם "טכנאי הדברה" או "אנשי מקצוע בתחום ההדברה". המונח הדברה שמור בדרך כלל לשיטות ההדברה המסורתיות יותר כמו חיטוי או שימוש בחומרי הדברה. מזיקים יכולים לכלול חרקים, מכרסמים, ציפורים ובעלי חיים אחרים הפוגעים ברכוש או מעבירים מחלות.

 

מתי נזדקק לשירותיו של מדביר מורשה?
מתי נזדקק לשירותיו של מדביר מורשה?

 

הדברה לצורך מניעה – האם זה כדאי?

מומלץ לקרוא למדביר בתחילת העונה החמה גם אם המזיקים לא הופיעו עדיין כדי שיעשה ריסוס לצורך מניעה. ומומלץ מאוד גם לבצע הדברת מכרסמים לאורך כל השנה כך שתדעו שאתם מוגנים. כאמור, התרופה הטובה ביותר היא ההקדמה, אך לא ניתן לוודא ב 100% מניעה של כניסת מזיקים, אלא רק לעשות את הצעדים הנדרשים כדי להפחית את הסיכון לחשיפת המזיקים.

הדברה לצורך מניעה - האם זה כדאי?
הדברה לצורך מניעה – האם זה כדאי?

פעולות שכדאי לכם לעשות על מנת למנוע כניסת מזיקים לביתכם:

  • סגירת האזור עד כמה שניתן – הכוונה היא לאטום אזורי כניסה כמו חלונות, חריצידם וסדקים שונים בביתכם.
  • שמירה על נקיון – ככל שתקפידו על אזור נקי יותר ותשתמשו בחומרי נקיון כימיים וטבעיים, כך תמזרו את הסיכון לחשיפת מזיקים לטווך הארוך.
  • איטום חורים נגד מכרסמים – מכרסמים כמו עכברים וחולדות אוהבים להתגנב לבתים בכל מיני דרכים, אם יש לכם חצר או בית קרקע מומלץ גם שתנקו אותו מחפצים גדולים כדי למנוע מהם אפשרות למחבוא בטוח.


כמה עולה להזמין מדביר לבית?

מרבית שירותי הדברה מתחילים מסתיימים איפשהו באזור ה 400 שקלים להדברה. כשאנחנו אומרים "מתחילים מ.." הכוונה שזה הכל תלוי, תלוי בגודל ההדברה, כמו האזורים, המזיקים ועוד. עלות הזמנתו של מדביר גם משתנה בהתאם לעת שהזמנתם את השירות. אם אתם מזמינים לוכד עכברים ב 2 בלילה של שישי בערב אז המחיר לא יהיה דומה ללכידת חולדות למשל ביום באמצע השבוע. עלות העסקת המדביר משתנה בהתאם לגודל הנכס שלכם, לסוג המזיק שיש להסיר והאם יש צורך לבצע תיקונים או לא. כאמור העלות הממוצעת למדביר נעה בסביבות 300-700 שקל לביקור ברהחבה. ניתן למצוא מדבירים באמצעות פנייה לחברת הדברה מקומית הקרובה אליכם או באמצעות חיפוש מקוון אחר "הדברה" באזור מגוריכם.

 

עלות מדביר תלויה בגודל הבית ובסוג המזיק:

עלות טיפול חד פעמי היא בדרך כלל בין 300 ל-700 שקלים.

** המדביר חייב להיות שקוף אתכם כל הדרך החל משיחת הטלפון ולשים הכל על השולחן, תהיו ערניים ותעבדו עם מקצועניים בלבד!

כמה עולה להזמין מדביר לבית?
כמה עולה להזמין מדביר לבית?

 

איך להמנע ממדבירים לא מקצועיים?

ובכן לקוחות יקרים, לצערנו התחום מוצף מאנשי מקצועי לא מנוסים ולא מקצועיים שרק מחפשים לעשות כסף קל על הגב שלכם. אני רוצה לתת לכם מספר טיפים חשובים מאוד שיעזרו לכם להמנע מעבודה בעיניים, רמאות ונזק שיכול להיגרם לכם עקב זה. לפני שאתם בכלל מזיקים מדביר, המלצה ראשית שלנו תהיה קודם כל לפנות למישהו שאתם יכולים לסמוך עליו ב 100%. תבדקו אודות המדביר בביקורות בגוגל, באתרים כמו איזי, דפי זהב, בזק 144 ואינדקסים נוספים לבדוק שיש בהחלט ביקורות אמיתיות וחיוביות של אנשים אמיתיים.

תבדקו דרך חברים ומשפחה, אנשים שאתם סומכים עליהם במיליון אחוז כדי לקבל המלצה אמיתית על איש מקצוע אמין ומסור. במידה וכבר בחרתם את המדביר אז תעזרו במאמרים דומים לזה ותבדקו שיש למדביר רשיון הדברה בתוקף, תבדקו שהוא שקוף אתכם לגבי החומרים שהוא משתמש בהם והוא מעניק לכם אחריות בכתב על כל עבודה שקבילה בבית המשפט. כמו כן, תוודא עם המדביר שלא מדובר בחומרים רעילים ושינתן לכם תעודה בתום ההדברה עם פירוט מלא של כל חומרי ההדברה שהשתמש עם תוקף הדברה.

איך להמנע ממדבירים לא מקצועיים?
איך להמנע ממדבירים לא מקצועיים?

 

שאלות ותשובות:

מחירי ההדברה משתנים והם מתחילים לרוב מ 250 ש"ח ויכולים גם להגיע ל 700 ש"ח ויותר. ביקור של מדביר לרוב מסתכם ב 250 ש"ח לצורך בדיקה בלבד.

בהחלט כן. כל מדביר חייב להחזיק ברשיון ההדברה בתוקף מטעם הרשות להגנת הסביבה, תוודאו לבדוק זאת היטב!

המדביר מוכחר לתת אחריות של לפחות 6 חודשים קדימה (תלוי הדברה) וזה יכול גם להגיע לכמה שנים, בשיקול חברת ההדברה. על לכידה ידנית של מכרסמים לרוב לא ניתנת אחריות.

אם קראתם עד כה, רשמנו את כל הטיפים הקריטיים לבחירת מדביר מומלץ, מורשה ומוסמך כך שלא תיפלו על רמאים ושרלטנים.

הדברה ממוצעת נעה בין 30 דקות לבערך שעתיים, לפעמים גם יותר, תלוי גודל האזור ומורכבות ההדברה. לקבלת יעוץ מקצועי

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>