Avi-Logo

אודות אבי הדברות

מדביר ותיק וידוע בארץ

אבירן שגיב, הוא האיש והאגדה העומדת מאחורי החברה המוצלחת אבי הדברות. אבי בעל ניסיון של מעל 20 שנה והוא דור 3 למדבירים מקצועיים. בזכות זה, הוא איננו נרתע מאף הדברה לא משנה מה היקפה וכמה היא נראית חמורה למדביר הממוצע. הצוות של אבי הדברות יבצעו כל פעולת הדברה ביעילות, החל מהדברת התיקן הגרמני שידרוש פעולה נרחבת ועד לכידת נחש טועה
שעשה את דרכו אל חצרכם.

הלקוחות של אבי הדברות הם מזמן כבר משפחה. כל ההמלצות החמות ומילות התודה של אבי הדברות מרגשות אותו ממש כאילו זו היום הראשון. אבל דבר אחד בטוח, הן ממש לא מפתיעות אותו. אחרי מעל 2 עשורים בתור מדביר מומלץ, אבי יודע שהצוות שהכשיר מבצע את עבודת ההדברות באופן מקצועי. אבי יודע שהוא עושה את העבודה הטובה ביותר בשוק, שכן קהל לקוחותיו הגיעו אליו "מפה לאוזן" אחרי שהוא הומלץ להם על ידי חברים או משפחה.

אתם מוזמנים ליצור קשר, לקבל הצעת מחיר וייעוץ ללא כל התחייבות.

חברת אבי הדברות קיימת כבר למעלה מ-20 שנה ומהווה את אחת מחברות ההדברה המובילות בענף בישראל.
אבי הדברות מתמחה במתן פתרונות הדברה לכלל המגזרים ומספקת את כל שירותי ההדברה.
החברה מוכרת ומאושרת על ידי המשרד להגנת הסביבה ורשם המדבירים,
עובדת עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה וחברה בארגון המדבירים הישראלי.

הדברת מזיקים

חברת אבי הדברות מציעה שירותי הדברה מקצועיים הכוללים תהליכים רב-שלביים על מנת למגר את תופעת המזיקים ולמנוע שיבה בעתיד. החברה תאתר ותנטר את המזיקים ותבצע הדברה באמצעות חומר הדברה מותאם לסוג המזיק.
החברה מתמחה בהדברה מגוון מזיקים, ביניהם: הדברת תיקנים, הדברת פרעושים, הדברת עש המזון, הדברת פשפשים, הדברת קני יונים, הדברת מכרסמים, הדברת טרמיטים, הדברת צרעות, הדברת עכבישים, הדברת קרציות ולכידת נחשים.

הדברה ברמת בטיחות גבוהה

אבי הדברות רואה בשלום לקוחותיה ערך עליון. החברה תעדיף בכל עת שימוש בחומרים בלתי רעילים. במידת הצורך, כאשר אין ברירה אחרת, החברה תיתן הנחיות מפורטות להגנה מקסימלית על בריאותם של הדיירים.
כחלק ממגמת שמירה על הסביבה החברה תשתמש ככל האפשר בחומרי הדברה ידידותיים.

התמחות במגוון סוגי הדברות

איזה סוגי הדברות אתם מכירים? חשוב לדעת כי קיימות מספר צורות הדברה רלוונטיות כאשר ריסוס הוא רק אחת מהן. החברה מבצעת את כל סוגי ההדברות לרבות: הדברה ביולוגית, הדברה אורגנית, הדברה באנוקסיה, איוד בגז, לכידה, הרחקה והדברה משולבת.

מדוע נדרשות כל כך הרבה שיטות עבודה?
שיטות העבודה הרבות נועדו על מנת להתאים לכל מזיק את סוג ההדברה המדויק לנטרולו. 

מומחה הדברות מומלץ

קהילת הלקוחות הגדולה של חברת אבי הדברות התפתחה כתוצאה מהמלצות שעברו מפה לאוזן. לקוחות החברה נהנים מיחס משפחתי וחם, התחשבות ומסירות של כלל המדבירים שהוכשרו על ידי אבירן לעבודה.
אבי והצוות מבצעים את העבודה הטובה ביותר בשוק. תעידנה על כך ההמלצות החמות ומילות התודה הנרגשות המוגשות על ידי מנעד לקוחות רחב.

שירות הדברה מעולה - מחיר משתלם אבי הדברות ידועה כחברה המעניקה שירותי הדברות במחירים מתאימים לכל כיס, זאת על מנת שכל תושב בארץ יוכל ליהנות משגרת חיים שקטה ומאיכות חיים ברמה גבוהה. סובלים ממזיקים? צרו קשר עכשיו עם מדביר מטעם החברה ותיהנו משגרה בטוחה, נינוחה ונעימה.

מומחה הדברות מומלץ

קהילת הלקוחות הגדולה של חברת אבי הדברות התפתחה כתוצאה מהמלצות שעברו מפה לאוזן. לקוחות החברה נהנים מיחס משפחתי חם, התחשבות ומסירות של כלל המדבירים שהוכשרו על ידי אבירן לעבודה.
אבי והצוות מבצעים את העבודה הטובה ביותר בשוק. תעדנה על כך ההמלצות החמות ומילות התודה הנרגשות המוגשות על ידי מנעד לקוחות רחב.

דור שלישי למקצוענים בהדברה

הכירו: אבירן שגיב, מקצוען ההדברה העומד מאחורי חברת ההדברה המצליחה "אבי הדברות". אבירן הוא דור שלישי למשפחת מדבירים מקצועיים ובעצמו בעל ותק של למעלה מ-20 שנים בתחום. 
היכרותו רחבת ההיקף עם שלל המזיקים וצורות ההדברה האפקטיביות מקנה לו שם ומוניטין יוצאי דופן בשוק זה. אבי והצוות יבצעו את כל פעילויות ההדברה במומחיות ביעילות ובמהירות.

אבי הדברות - למה דווקא אנחנו?

אבי הדברות – למה דווקא אנחנו?
הניסיון עושה את ההבדל – אבי הדברות נלחמת במזיקים (1:0 לאבי הדברות) כבר משנת 2000. החברה שמה בראש סדר העדיפויות את איכות החיים ושביעות הרצון של לקוחותיה. באבי הדברות דוגלים בשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, לאדם ולחי. מיותר לציין כי ההדברה בטיחותית וכל המדבירים בחברה נושאים היתר הדברה אישי, עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר ומתעדכנים באופן שוטף בשיטות עבודה וחומרים חדשים תחת בקרה גבוהה. נציין כי ישנה שימת דגש על שימוש בחומרי הדברה מתכלים.

רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>