הדברת פשפשים במזרון

☑️הדברה החל מ 249 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

077-804-2064📞

הדברת פשפשים במזרון – מתי היא תתבצע ומתי אנו נאלץ לזרוק את המזרון? שמדובר על ביצוע הדברת פשפשים הנמצאים בתוך המזרון, מדובר על לא אחר מאשר פשפש המיטה, רבים גם נוטים לכנות אותו גם בשם פשפש המזרון, זאת בשל מקור הימצאותו שהוא בין קפלי המזרון או בחיבורי המיטה מדביר מנוסה יכול לפתור את הבעיה על ידי הדברת פשפש המיטה באופן יעיל.

הדברת פשפשים במזרון
הדברת פשפשים במזרון

מתי תתבצע הדברת פשפשים במזרון:

הדברת פשפשים במזרון תתבצע רק לאחר שיש זיהוי ודאי של פשפש המיטה. מדביר מוסמך יגיע אליכם לבית, יבדוק שאכן קיימת בעיית פשפשים ורק לאחר מכן יבצע את ההדברה, מכיוון וחומרי הדברת פשפש המיטה הם חומרים מאוד חזקים לא מומלץ לעשות בהם שימוש שלא לצורך וודאי.

 

מתי לא תתצבע הדברה נגד פשפשים במזרון:

לא תבוצע בשום אופן הדברה נגד פשפשים באם אין זיהוי וודאי של פשפש המיטה. בנוסף אם מדובר על מזרון שיש בו חורים ופשפשים המיטה נכנסו לתוך המזרון, קשה מאוד להגיע אליהם בכדי להשמיד אותם וגם יש צורך בכמות רעלים גדולה מאוד לתוך המזרון עצמו, לכן במקרה כזה אנו נאלץ לעטוף את המזרון בניילון בכדי שהפשפשים הנמצאים בו לא יצאו החוצה ולזרוק את המזרון.

הדברת פשפשים במזרון

עשה זאת בעצמך – האם זה אפשרי ואיך לעשות את זה

יש לא מעט מקרים בהם רבים מנסים תרופות סבתא נגד פשפש המיטה ולנסות לעשות לבד את עבודת ההדברה. לא תמיד זה מתאפשר לעשות את העבודה המורכבת הזאת באופן עצמאי, אבל אם בחרתם לבצע זאת, חשוב לדעת מהם שלבי העבודה ולהקפיד על כל שלב. הדברת פשפש המיטה מתבצעת במספר שלבים ומשלבת בתוכה מספר טכניקות של הדברה מתקדמת. חשוב להבין, שהוצאת המזרון מהבית לא תתן את התוצאה הרצויה באופן מיידי, מכיוון ופשפש המיטה מתחבא לא רק במיטה, הוא מתחבא בארונות הבגדים, בשקעי חשמל ועוד המון מקומות מסתור.

אם בחרתם לבצע את העבודה לבד, בצעו עבודה יסודית, השתמשו בכל הכלים הדרושים, קיטור חזק ורוב עוצמה במגע ישיר עם הפשפש, ביצוע שאיבה של ביצי פשפשים באמצעות שואב אבק ולבסוף בצעו ריסוס עם חומרי הדברה יעודיים נגד פשפש המיטה. יש לדעת שבמידה ולא תבצעו את העבודה בצורה יסודית הבעיה עלולה להחמיר ואז פשפשי המיטה עלולים לעבור לחדרים נוספים בבית.

בשביל לדעת אם יש צורך בביצוע הדברת פשפשים המזרון צריך לוודא שאכן יש פשפשים, לכן אנו צריכים לבצע זיהוי של פשפש המיטה, בכדי לזהות את פשפש המיטה צריך להכיר אותו.

 

הנראות של פשפש המיטה:

הגודל של פשפש המיטה הוא כ 5-7 מ"מ, צבעו חום בהיר נוטה לאדום, גופו בצורת ביצה ושטוח.

מה זה פשפש המיטה

אם זיהיתים את פשפש המיטה מומלץ להזמין מדביר ולפעול בהתאם להנחיות שלו, מדובר על מזיק קשה ביותר ומורכב מאוד להתמודד איתו, לפני שאתם מחריפים את הבעיה מחדר אחד נגוע לבית שלם נגוע בפשפשפים הזמינו שירות הדברה מקצועי שיבצעו פעולת הדברת פשפשי המיטה

תוכן עניינים