Avi-Logo

הדברה אורגנית

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מהנושא של הדברה אורגנית, אקולוגית או ירוקה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, תוהים מה זה בדיוק אומר והאם זה יכול להתאים גם לכם. חשוב לדעת שיש מגוון רחב ביותר של אפשרויות בתחום הזה, כאשר חלקן יעילות יותר וחלקן פחות טובות. לכן, אם אתם באמת רוצים לדאוג לכך שמזיקים שונים לא יגיעו אליכם יותר, כדאי יהיה לבחור בפתרון הטוב ביותר. תוהים האם כדאי לעשות את זה לבד או בעזרת חברת הדברה מקצועית? מה זו בכלל הדברה אקולוגית או אורגנית ואיך יוצרים אותה? על כך במאמר שלפניכם.

 

ריסוס דירות
ריסוס דירות

מה היא בעצם הדברה אורגנית?

כאשר מדברים על הדברה אורגנית חשוב להבין שמדברים למעשה על מגוון רחב של אפשרויות. מה שמשותף לכל האופציות הקיימות בתחום הזה, הוא שהן לא מזיקות לסביבה. בניגוד לשימוש בחומרים כימיים שונים שעלולים לפגוע בכדור הארץ, בבני האדם ובחיות המחמד, הרי שעם הדברה ירוקה זה לא המצב. כתוצאה מכך שבשנים האחרונות המודעות, באופן כללי לחשיבות של שמירה על הסביבה, הולכת וגדלה, טבעי שזה יקרה גם בתחום ההדברה. כולנו היינו רגילים, בעבר, להזמין חברות הדברה, להתחיל לכסות את כל הבית וגם לחפש מקום שאליו יכולנו לעבור לכמה ימים.

הסיבה לכך ברורה, שכן חברות ההדברה השונות נהגו לעשות שימוש בחמורים כימיים רעילים במיוחד. זה בא לידי ביטוי, בין היתר, בריח הנוראי ובעובדה שהיינו צריכים להתרחק מהמקום, ולהרחיק גם את חיות המחמד, שכן החומרים הללו היו רעילים במיוחד. היום, לעומת זאת, עם הדברה ירוקה ואקולוגית, הדברים נראים אחרת. במסגרת ההדברה הזאת החומרים שבהם נעשה שימוש אינם אגרסיביים והם אינם מסכנים אותנו, כך שברור מדוע זו הדברה שזוכה להד רציני.

הדברה אורגנית
הדברה אורגנית

היתרונות של הדברה אורגנית

אם אתם תוהים מדוע גם לכם כדאי לבחור באופציה כמו הדברה אורגנית, חשוב שתבינו: מדובר על הדברה מאוד יעילה. ההדברה הזאת, ממש כמו כל הדברה אחרת שהייתה נהוגה בעבר, עושה את עבודתה בצורה מושלמת ומרחיקה מזיקים שונים מהמקום. בנוסף, כאמור, הרבה יותר קל להתמודד עם כל מה שקשור להדברה הזאת, כי לא צריך להכין את הבית בשום דבר מיוחדת ולא צריך להתפנות מהמקום. היעילות של ההדברה הזאת הינה גבוה ביותר, ומעבר לכל אלה, היתרון הנוסף הוא שאנחנו לא פוגעים בסביבה. לכן זה לא מפתיע שהיום עוד ועוד אנשים בוחרים להזמין שירות כזה, ובהחלט גם לכם כדאי לשקול זאת בחיוב ולקרוא לחברת הדברה מומלצת באזורכם.

 

הדברה אקולוגית יבשה – מה זה בדיוק?

בבואנו לדבר על סוגים שונים של הדברה אורגנית אנחנו רואים שאחד מהסוגים העיקריים הוא למעשה הדברה יבשה. ברוב המקרים כאן השימוש יהיה בסוגים שונים של מלכודות מיוחדות שכוללות פירומונים אשר למעשה מושכות את המזיקים אליהן. המתקנים הללו הם, כמובן, אקולוגיים, יעילים ביותר ואינם מזיקים, כך שברור שכדאי לקחת בחשבון את האפשרות הזאת. אין כאן שום סיכון לבני האדם או לחיות המחמד ולכן ברור מדוע הדברה יבשה שכזו זוכה לעניין רב.

הדברה אקולוגית יבשה – מה זה בדיוק
הדברה אקולוגית יבשה – מה זה בדיוק

הדברה עם ג'ל – אופציה נוספת שכדאי להכיר

עוד אפשרות שהרבה אנשים עושים בה שימוש במסגרת הדברה ירוקה, זו כמובן הדברה שנעשית בעזרת ג'ל. מדובר על ג'ל מיוחד שאין לו שום ריח ומפזרים אותו בנקודות שונות בבית או בכלל החלל שאותו רוצים להדביר. מדובר על הדברה שנוח מאוד לבצע, כי היא לא מפריעה לנו בשום דרך. למעשה, אנחנו רואים שהשיטה הזאת הפכה להיות מאוד נפוצה במקומות גדולים שמהם קשה להוציא את הנמצאים.

למשל: בתי חולים או מסעדות. אם תחשבו על זה אתם תראו שהרי אי אפשר לרוקן לחלוטין את בית החולים, ולכן צריך למצוא פתרון אחר. הפתרון של הדברה אורגנית עם ג'ל הינו פתרון מוצלח ביותר, כי אפשר לפזר את הג'ל מבלי שהוא יפגע בסביבה או מבלי שיהיה לו גם ריח לא נעים. יחד עם זאת, ולמרות כל היתרונות של הדברה בעזרת ג'ל כזה, חשוב גם להכיר את החיסכון העיקרי. עם הזמן הג'ל הזה מתייבש, הוא הופך להיות הרבה פחות יעיל ולכן יהיה צורך לחדש אותו אחרי פרק זמן מסוים.

הדברה עם ג'ל – אופציה נוספת שכדאי להכיר
הדברה עם ג'ל – אופציה נוספת שכדאי להכיר

חומרים שונים לביצוע הדברה אורגנית

אם תהיתם באיזה חומרים עושים שימוש בדרך כלל בעת ביצוע הדברה ירוקה ואורגנית, חשוב שתדעו שיש מגוון אדיר של אפשרויות. למשל, האם ידעתם שהחומר האורגני היעיל ביותר נזק זיקים הוא שמן הנים? מדובר כאן על שמן הודי איכותי ביותר שלמעשה מופק מזעים של עץ הודי. ניתן גם לראות שהשימוש בו נפוץ לא רק בהדברה הירוקה, אלא גם במוצרי קוסמטיקה שונים. החומר הזה יעיל גם במקרים של מחלות עור שונות והסיבה לכך ברורה: הוא בעל אפקט שמסייע לחיסול חיידקים.

זה גם מה שהופך אותו למוצלח כל כך נגד מזיקים, ולכן אנחנו רואים שנעשה בו שימוש אינטנסיבי ביותר לנטרול מזיקים. חשבתם לרגע שלא תוכלו להכין בעצמכם גם סוגים שונים של חומרי הדברה אקולוגית? טעיתם! למעשה, אם אתם רוצים להרחיק עכבישים ונמלים, תוכלו לקחת: כפית שמן, לערבב אותה עם כפית של פפריקה אדומה חריפה ולהוסיף לכל התערבות הזאת שתי כוסות מים. אם תרססו את כל זה במקומות שיש בהם עכבישים שמטרידים אתכם או נמלים, אתם תראו בעצמכם את היעילות של העניין.

חומרים שונים לביצוע הדברה אורגנית
חומרים שונים לביצוע הדברה אורגנית

מחירון של הדברה אורגנית

הדברות ולכידות אורגניות לרוב מתחילות מאזור ה-250 ש"ח בלבד, להלן מחירון לדוגמא להמחשת המחירים השונים של חברת אבי הדברות בדומה למשק.

הדברה מכרסמים טבעית החל מ 349 ש"ח
הדברת פשפשים מכל סוג החל מ 399 ש"ח
לכידת עכברים בשיטות הומאניות החל מ 349 ש"ח
הדברה עם חומרים בעלי רעילות נמוכה החל מ 349 ש"ח
הדברה אורגנית בבתי עסק החל מ 399 ש"ח
בחצרות, בגינות, בגגות ובמרפסות
החל מ 299 ש"ח

 

מה היא בעצם הדברה אורגנית
מה היא בעצם הדברה אורגנית

האם יש מוצרי מזון שיכולים לשמש נגד חרקים ומזיקים שונים?

לכאורה התשובה היא לא, כי הרי כולנו יודעים שמזון בדרך כלל משמש מצע מושלם לגידול עבור חרקים. עם זאת, חשוב שתדעו שזה מאוד תלוי בשאלה על איזה מזונות מדובר. בפועל אנחנו רואים שיש גם מזונות שאם נפזר אותם, או נשתמש בהם בכל מיני דרכים, הרי שהם יוכלו לשמש כהדברה בפני מזיקים. שתי הדוגמאות העיקריות למזונות כאלה הם בצל ושום, וגם במקרה הזה אתם יכולים להיות בטוחים שאם תנסו זאת – לא תתאכזבו.

האם יש מוצרי מזון שיכולים לשמש נגד חרקים ומזיקים שונים?
האם יש מוצרי מזון שיכולים לשמש נגד חרקים ומזיקים שונים?

למה כדאי להזמין שירותי הדברה ירוקה ומחברה מקצועית?

אתם תוהים האם כדאי לבצע לבד הדברה ירוקה ואורגנית או שרצוי להזמין אנשי מקצוע מומחים? חשוב שתדעו: אין כמו עבודה שמתבצעת בצורה מקצועית וטובה. לכן זה לא משנה אם מה שמטריד אתכם אלה הם תיקנים, נמלים או כל חיה מזיקה אחרת. זה גם לא חשוב אם ברוב המקרים המזיקים האלה נמצאים בתוך הדירה שלכם או בגינה. מה שבטוח זה שאם אתם רוצים ליהנות מתוצאה סופית טובה, לא כדאי שתעשו את זה לבד.

יש שלל אפשרויות של הדברות שתוכלו ליצור בעצמכם ותוכלו כמובן גם לרכוש חומרי הדברה ירוקים במקומות שונים. עם זאת, במבחן המציאות ניתן לראות בצורה ברורה שצריך ידע וניסיון. משמעות הדברים היא שבין אם הבעיה אצלכם מינורית ובין אם היא מורכבת ביותר, לא כדאי שתעשו את זה לבד. יש היום לא מעט חברות שמציעות שירותי הדברה ירוקה ואורגנית בכל רחבי הארץ, והמחירים לא גבוהים. הזמינו גם אתם, כפי שעשו כבר רבים, שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר שיש ותראו שלא תצטערו על כך, כי הדברה ירוקה זו עבודה למקצוענים.

למה כדאי להזמין שירותי הדברה ירוקה ומחברה מקצועית?
למה כדאי להזמין שירותי הדברה ירוקה ומחברה מקצועית?

שאלות ותשובות:

זה לא נכון שהיא לא מסוכנת בכלל אך היא מסוכנת במידה פחותה מאוד מאשר הדברות אחרות.

בדומה לבני האדם גם בעלי חיים לא מוגנים ב 100% מחומרי ההדברה השונים ועל כך יש להשמע להוראות המדביר.

התשובה היא באמת תלוי בגודל ההדברה עצמה.

הדברה כזו יכולה לקחת החל מ 20 דקות ועד כמה שעות ולפעמים גם מספר ימים.

ניתן להדביר לבד באמצעות שימוש בחומרים אורגנים עם רעילות נמוכה ושימוש במגנים,

אך זה לא מומלץ!

הייחודיות של הדברה זו היא שמשתמשים בשיטות הומניות יותר כדי להיפטר ממזיקים וממכרסמים ולא תמיד הורגים.

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>