Avi-Logo

הדברה בחולון

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

יש לא מעט מדבירים אשר מבצעים הדברה בחולון, חלקם מנוסים יותר וחלקם פחות ויש לציין שרוב המדבירים בחולון עושים את מלאכתם נאמנה, מאמר הבא אנחנו נתמקד על תפקידו המרכזי של מדביר בחולון ונצלול לעומק לפרטי פרטים אודות המזיקים השונים שאיתם אתם נאלצים להתמודד כל שנה מחדש. אין הרבה דברים שעלולים להיות מטרידים כמו לגלות שיש לכם בבית מזיקים. זה לא משנה אם מדובר על הנמלים ששוב מטיילות על השיש או שמדובר על מזיקים מסוגים אחרים, כמו ג'וקים שרצים ממקום למקום או אולי משפחה של עכברים. ראשית, אין כמעט אנשים שלא יביטו בכל המזיקים הללו, על סוגיהם השונים, וזה לא יגעיל אותם. שנית, חשוב להבין שאותם מזיקים עלולים גם לפגוע בנו קשות.

 

הדברה בחולון
הדברה בחולון

הדברה בחולון

הדברה בחולון נגד כל המזיקים

כל סוג של מזיק שאתם עולים למצוא בבית יכול להזיק בצורה אחרת לכם, לחיות המחמד ואפילו לרהיטים עצמם. למשל:

 • עברים – עלולים להעביר מחלות לבני אדם דרך ההפרשות שלהם.
 • קרציות – קרציות מכילות נוירוטוקסין, שכאשר הוא מועבר לבני אדם או לחיות מחמד הוא עלול לפגוע מאוד.
 • תיקנים – תיקנים, הלו הם ג'וקים, עלולים לפגוע בבני האדם במקרה שבו אדם יאכל מזון כלשהו שיש עליו הפרשות של תיקנים.
 • חולדות – מעבר למראה הדוחה, החולדות עלולות פשוט לנשוך את בני האדם.
 • טרמיטים – אומנם קשה לראות אותם והם מאוד קטנים, אך הנזק שהם עלולים לגרום הוא עצום. הם מכרסמים כל חלקה טובה ברהיטי עץ ומכרסמים כבלים חשמליים.
 • יתושים – אין משהו מטריד יותר מאשר עקיצות של יתושים והם גם עלולים להעביר מחלות שונות, כך שברור מדוע צריך להדביר גם במצב כזה.
 • עקרבים – בבית שיש בו עקרב הסכנה היא סכנת חיים של ממש. עקיצה של עקרב מהווה סכנת חיים ולכן ברור מדוע צריך להזמין שירותי הדברה בחולון במקרה כזה כמה שיותר מהר.

 

הדברה בחולון נגד כל המזיקים
הדברה בחולון נגד כל המזיקים

 

הדברה בחולון בחומרים חוקיים

בבואכם להזמין מדביר בחולון חשוב מאוד לבדוק במי אתם בוחרים ואת מי אתם מזמינים. אנשים לא תמיד מודעים לכך, אך כמובן שהמדביר שאחראי על ההדברה לא יגיע עם אותם חומרי הדברה שניתן יהיה למצוא בסופר. למעשה, זו אחת מהסיבות שבגללן כדאי להזמין שירותי הדברה בחולון, שכן מדבירים מוסמכים יכולים להחזיק חומרי הדברה הרבה יותר אגרסיביים ויעילים לעומת החומרים שכל אחד מאתנו יוכל לקנות בעצמו. בדרך כלל מדביר בחולון יעשה שימוש בחומרים כימיים חזקים מאוד, וזאת במטרה להבטיח שהוא באמת יוכל למגר את הבעיה.

יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שכאשר מדברים על הדברה בחולון שכוללת שימוש בחומרים כימיים שונים, יש בכך גם סכנה. חומרים כימיים מסכנים את הסביבה, את חיות המחמד וגם את בני האדם. זו גם הסיבה שבגללה צריך לפנות את המקום, וזאת כדי להימנע מהחשיפה לחומרי הדברה מסוכנים.

 

הדברה בחולון

 

הדברה אורגנית בחולון

התשובה היא בפירוש כן, ולמען האמת, ניתן לראות שיש היום לא מעט מדבירים שעושים שימוש בחומרי הדברה ירוקה. יש לכך כמה סיבות טובות, כמו למשל, העובדה שמדובר על הדברה שאינה פוגעת בכדור הארץ ובסביבה. בנוסף, הדברה בחולון שנעשית בעזרת חומרים ירוקים לא מסכנים אתכם או את חיות המחמד שלכם, כך שברור מדוע ברוב המקרים אנשים מעדיפים הדברה שכזו. אם חששתם לרגע שהדברה ירוקה תהיה פחות יעילה, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, כי אתם תראו בעצמכם שכאשר מדביר מקצועי משתמש בחומרי הדברה ירוקה, התוצאה מצוינת.

 

הדברה אורגנית בחולון
הדברה אורגנית בחולון

 

מדביר בחולון 24/6

זה נכון שאם אתם חושבים להזמין שירותי הדברה בחולון כי יש לכם בעיה של נמלים על השיש, זה מטריד אך זה לא עניין של חיים או מוות. יחד עם זאת, חשוב להבין שיש גם לא מעט מצבים שבהם זה לא כך. מה תעשו אם תיכנסו הביתה, תפתחו לרגע את הדלת לגינה ותראו שם עקרב? לנסות לנטל אותו לבד זה אחד מהדברים הכי מסוכנים שאתם עלולים לעשות. בנוסף, במקום שיש בו עקרב אחד בהחלט עלול להיות שיהיו עוד עקרבים. לכן, אם יש לכם אפשרות להזמין שירותי הדברה בחולון מעכשיו לעכשיו, מובן שזה כדאי.

אתם לא באמת יכולים להמשיך ולשהות באותו בית עם עקרב או עם כל מיני חיות מזיקות אחרות. לכן טוב לדעת שיש היום לא מעט מדבירים שמבינים היטב את העובדה שהלקוח לא באמת בוחר מתי הוא זקוק לשירות שלהם. זו הסיבה שבגללה ניתן למצוא היום מדבירים שזמינים 24/7, כולל שבות וחגים, כך שבעת הצורך רצוי להשתמש בשירות כזה.

 

ממה מורכבים מחירי ההדברה?

קשה לדבר על הזמנת מדביר בחולון ולא להזכיר גם את המחירים. זה אומנם נכון שכל מדביר בחולון שאליו תפנו עובד עם תעריפים אחרים, אך יש כמה נתונים שחוזרים על עצמם ומשפיעים על המחיר. לכן, זה ברור שאם אתם זקוקים לשירותי הדברת בחולון מעכשיו לעכשיו, תשלמו על כך יותר מאשר אם יש לכם זמן ואם תוכלו לחכות. אם מדובר על שירותי הדברה בחולון שכוללים אתגר מיוחד וספציפי בגלל הגישה למזיקים או בגלל כל סיבה אחרת, הרי שגם הנתון הזה ישפיע על המחיר. מעבר לכך, כמובן שיש עוד כמה גורמים שישפיעו על העלות, כמו למשל:

 • כמה חדרים יש בדירה.
 • מה השטח של הדירה.
 • האם יש צורך להדביר גם את השטח החיצוני של הבית.
 • כנגד איזו חיה מדבירים.

בנוסף, גם השאלה האם המדביר יצטרך לחזור פעם שנייה כדי לסיים את עבודתו תשפיע על המחיר. למשל, אם המדביר מניח מלכודות וצריך להגיע בשנית כדי לפנות אותן, זה יבוא לידי ביטוי במחיר כמובן.

 

ממה מורכבים מחירי ההדברה
ממה מורכבים מחירי ההדברה

 

מדביר בחולון ברשיון בלבד!

אתם יכולים להיות בטוחים שאם תעשו חיפוש, תגלו שיש חברות של הדברה בחולון שמהן תוכלו להזמין את השירות הדרוש לכן. יחד עם זאת, האם כל חברה להדברה של מזיקים באמת תעמוד בציפיות שלכם? והאם באמת, אחרי כל מדביר שייכנס לבית שלכם בחולון, תוכלו להיות בטוחים שהמזיקים לא יחזרו? לצערנו הרב זה לא המצב. לכן חשוב מאוד לבדוק, בין היתר, שאתם בוחרים מדביר כמה שיותר מומלץ. בנוסף, כדאי לדעת שיש לא מעט מדבירים שיוכלו לתת לכם אחריות על שירותי ההדברה שהם מבצעים בבית שלכם.

זה לא משנה אם מדובר על הדברת תיקנים או על הדברת נמלים. מה שבטוח זה שאם אתם מזמינים היום מדביר בחולון, לא באמת תהיו מוכנים לראות שוב את אותם מזיקים בעוד חודש-חודשיים. המדבירים המקצועיים יודעים זאת ולכן הם מציעים אחריות על ההדברה.

 

מדביר בחולון ברשיון בלבד!
מדביר בחולון ברשיון בלבד!

 

האם ניתן יהיה להיכנס לבית מיד אחרי ההדברה?

כמובן שאפשר להבין אתכם אם גם השאלה הזאת מטרידה אתכם. מי היה רוצה לסבול מריח רע בביתו שנובע מהשימוש בחומרי הדברה כימיים חזקים? בנוסף, גם אף אחד לא היה רוצה להגיע למצב שבו הוא צריך לפנות את הדירה לשעות ארוכות בגלל ההדברה, פשוט כי זה לא נוח. לכן חשוב מאוד לדבר על כל הפרטים האלה עם המדביר שאליו אתם פונים באזור חולון. קחו בחשבון, בנוסף לכל אלה, שזה למעשה עוד הבדל בין הדברה כימית ובין הדברה ירוקה. כאשר מדברים על הדברה ירוקה, ניתן להיכנס לדירה מהר מאוד אחרי שהמדביר יוצא. לעומת זאת, במקרה של הדברה כימית חזקה במיוחד, יהיה צורך לפנות את השטח ולהשאיר הכול מאוורר לאורך כמה שעות טובות. זה נחוץ גם כדי לשמור על בני הבית וגם כדי להגן על חיות המחמד.

 

לוכד חולדות בחולון 24/6

אחת הבעיות הנפוצות ביותר שאנו נתקלים בהם מדי יום היא הופעתם של המכרסמים בשעות לא צפויות שעושות לא מעט נזק וגורמות ללא מעט חשש לתושבי חולון היקרים. המכרסמים מתחלקים למספר קבוצות, אבל ללא ספק המרכזיות בהן הן החולדות והעכברים שעושים את כל הבעיות והרעשים בלילה ומפריעי לשוולת התושבים בכל שעה. התפקיד של לוכד חולדות בחולון הוא להיות זמין תמיד כי כאן באמת מדובר בסוג הדברה אחר, הדברת חירום שמסתיימת לרוב בלכידה מהירה באופן ידני או בשימוש במלכודות שונות נגד החולדות.

החולדות הן בעייתיות מאוד והן יכולות להיות גם להוות סכנה ממשית בחלק מהמקרים לסביבה והן עושות לא מעט נזק באמצעות הכרסום שלהן וגם הגללים שהן משאירות אחריהן בבית. הפתרון הטוב ביותר היום נגד החולדות היא ביצוע של הדברה של חולדות באמצעות רעלים שונים שאנחנו משתמשים בהם ואתם יכולים לקבל מאיתנו ייעוץ מקצועי גם בנושא הזה.

 

לוכד עכברים בחולון זמין 24/6

עוד שירות שאנחנו מעניקים הוא שירות לכידת עכברים מקצועית בחולון על ידי אנשי מקצוע בלבד. חברתנו מתמחה בלכידה והדברה של מכרסמים מכל סוג בכל עת וזו האחריות שלנו לבצע עבודות מסוג אלה ולהיות זמינים עבורכם 24/6 כי מדובר באמת לרוב במקרי חירום שלא סובלים דיחוי. לכידה של עכברים בדומה לחולדות מתבצעת במספר טכניקות שונות כמו לכידה ידנית ושימוש במלכודות. העכברים אמנם לא מהווים סכנה לאדם ובניגוד לחולדות הן לא פוטנציאליות גדולות להעברת מחלות לאדם ולבעלי החיים, אך עדיין יש חשש לכך והם גם עושים נזק  לרכוש שלנו, למזון וגם רעשים לא נעימים בלילה. גם כאן, הפתרון הטוב ביותר נגדם אם מדובר בכמות גדולה של עכברים, היא ללא ספק ביצוע הדברה באמצעות רעלים נגדם שפותר את הבעיה לטווח הארוך.

 

לוכד עכברים בחולון זמין 24_6
לוכד עכברים בחולון זמין 24_6

הדברת מזיקים בחולון

כאמור לרבות המכרסמים, חברתנו גם מתמחה כמובן בהדברה של כל המזיקים הקיימים בעיר חולון ובסביבה הקרובה שלה, הדברת פשפשים, הדברת פשפשי המיטה, הדברה של טרמיטים ובעצם כל המזיקים עם פוטנציאל לש נזק לבני האדם ולסביבתם. ישנם מזיקים רבים בעיקר בעונות הקיץ והבא נדגים לכם חלק מהם שאתם כנראה מכירים ומוכרים לכם מעונות הקיץ הקודמות או הנוכחיות, בכל מקרה אנחנו מקווים שלא תבואו איתם במגע ואם כן אנחנו כאן עבורכם לביצוע ההדברה.

הדברת מזיקים בחולון
הדברת מזיקים בחולון

כמה עולה לנו להזמין מדביר מקצועי בחולון?

אז ככה כשזה נוגע למחיר, בהחלט יש חלוקה מסויימת לקטגוריות, יש את המזיקים ויש את המכרסמים. מבחינת המזיקים, רוב ההדברות מתחילות באזור ה 300 ש"ח ובמכרסמים המחירם דומים, מתחיל גם בסביבות ה 300-350 ש"ח לכל היותר ויכול לטפס למעלה על פי מספר פרמטרים. ישנן בעיקר 2 סוגי הדברות מזיקים שנחשבות ליקרות ביותר:

הדברת פשפשים – בעיקר פשפשי המיטה.

הדברת טרמיטים.

הדברה של מזיקים אלו מתחיל באזור ה 400-450 ש"ח ויכול גם לטפס לכיוון ה 800-1000 ש"ח שוב תלוי בכמות המזיקים ובשטח ההדברה לפי מ"ר או מספר חדרים, אזורים וכולי.

בואו ונצלול יחד לעומק לעבר מחירון מפורט יותר:

הדברת מכרסמים בחולון החל מ250 ש"ח
לוכד חולדות בחולון החל מ 300 ש"ח
לוכד עכברים זמין 24/7 החל מ 350 ש"ח
הדברת מזיקים בחולון החל מ 300 ש"ח
ריסוס בתים בחולון החל מ 350 ש"ח
הדברת טרמיטים בחולון החל מ 400 ש"ח
הדברת פשפשים בחולון החל מ 450 ש"ח

 

כמה עולה לנו להזמין מדביר מקצועי בחולון
כמה עולה לנו להזמין מדביר מקצועי בחולון

הדברה בחולון:

 • איך מטפלים בהם
 • אופן הטיפול במזיקים בחולון מתבצע לרוב באמצעות ריסוס בחומרי הדברה חוקיים בלבד. כאשר לא נדרש ריסוס או שהריסוס לא עובד נגד סוג המזיק אז משתמשים בשיטות הדברה נוספות שהוחכו כעובדות לאורך השנים בעולם ההדברה של המזיקים.

 

 • מחיר הדברה ממוצעת
 • הדברה של מזיקים מתחילה באזור ה 300 ש"ח, יש מזיקים שקל יותר לבצע הדברה וזה מסתיים בריסוס של 20-30 דקות לכל היותר של האזורים הנגועים. אך יש מזיקים כגון טרמיטים ופשפשי מיטה שהדברה נגדם זה סיפור שלם שיכול לקחת שעות ולפעמים גם נדרשים ביקורים נוספים.

 

 • איך מטפלים במכרסמים
 • הטיפול ברוב המכרסמים מתבצע באמצעות רעלים ובאמצעות מלכודות שונות, כמו מלכודות הומאניות, מלכודות כלוב ועוד.

 

 • מחיר הדברה ממוצעת
 • הדברה של מכרסמים בחולון מתחילה באזור ה 300 ש"ח ויכולה להגיע גם ל 600 ש"ח אם מדובר בהדברה כללית או לכידה מקומית.

 

ריסוס בתים בחולון

ובכן, את שיטת ההדברה שכולנו מכירים היא באת ריסוס, בין אם מדובר בריסוס גינות, פארקים, רצפות, שיחים או דירות פרטיות בחולון, ריסוס מתבצע בעצם בחומרי הדברה כימיים. ישנם חומרים שהם מסוכנים ורעילים יותר ויש כאלה שפחוץ, בכל מקרה, אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה מורשים על ידי גופים כמו הרשות להגנת הסביבה וכל מי שאחראי כל פיקוח של חומרי ההדברה בישראל. המשרד להגנת הסביבה מפקח על המדבירים השונים ומי שלא עומד בקריטריונים עלולים לפעול נגדו צעדים משמעותיים כמו שלילת רשיון מדביר ועוד.

ריסוס זהו דבר רגיש, אך ורק מדביר מוסמך ומומחה רשאי לבצע ריסוס בדירות בחולון תוך כדי הסברה מלאה של השלבים שהוא מבצע ותשקיף מלא של החומרים שהוא משתמש בהם וגם מתן תעודת אחריות בתום ההדברה עם תוקפה. החל ממועד קביעת הפגישה, עד לביצוע ההדברה וסיומה, אתם תקבלו מאיתנו הוראות מפורשות של מה הולך לקרות, באיזה איזורים בבית, אילו חומרים ומה ההנחיות שאתם צריכים להשמע להם להצלחה בהדברה ולשמירה על בטחונכם.

ריסוס בתים בחולון
ריסוס בתים בחולון

הדברה ירוקה בחולון

חברתנו משתמשת בחומרי הדברה חוקיים בלבד וידידותיים לסביבה, אנחנו מעודדים שימוש בהדברה טבעית שנקראית גם הדברה אורגנית ויש לה עוד שמות נוספים. הייחודיות בהדברה מסוג זה היא בעצם שימוש בחומריים עם רעילות נמוכה ממה שהיה נהוג פעם. חומרי ההדברה השונים כגון ריסוס וג'לים הם הרבה פחות רעילים מפעם. כאמור עדיין אין חומר שהוא לא רעיל ב 100% וכולם עדיין יש להם פוטנציאל לעשות נזק לבני האדם ולבעלי החיים ברשותם ולכן צריך להשמע להוראות המדביר תמיד! כמו כן ישנם דרכים שונות לביצוע של הדברה ירוקה בחולון כמו מלחמה ביתושים באמצעות האויבים הטבעיים שלהם, או מלחמה במזיקים באמצעות אויבים טבעיים שמנקה את האזור.

הדברה ירוקה בחולון
הדברה ירוקה בחולון

 

שאלות ותשובות:

ממוצע זמן ההדברה נע בין 30-60 דקות לכל היות ולפעמים יכול לקחת גם כמה שעות

חברתנו משתמשת אך ורק בחומרי הדברה מאושרים על פי חוק בלבד!

כן, אנחנו מבצעים הדברה יסודית נגד כלל המזיקים הקיימים.

קשה לתת אומדן של מחיר, אבל נוכל לומר לכם שהמחיר נע בין 300 ל 600 ש"ח.

לא, ישל נו שיטות הדברה נוספות כמו שימוש בפתיונות, רעלים וטכניקות של הדברה ביולוגית.

לא ניתן להבטיח זאת ולכן אנחנו מספקים אחריות שנעה בין שנה ל 5 שנים נגד המכרסמים והמזיקים השונים. ליעוץ מקצועי חינם!

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>