Avi-Logo

הדברה בפתח תקווה

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

בחיי היומיום רוב האנשים לא עוצרים וחושבים על מזיקים או מכרסמים, אך בשנייה שבה אנחנו מבינים שיש לנו חיות כאלה בבית, נרצה לעשות משהו בנידון. ראשית, יש הרבה סוגים של מזיקים ומכרסמים שפשוט יהיה לנו קשה לראות אותם, כי הם דוחים ואולי אפילו מגעילים. שנית, כמובן שחלק מהמזיקים ומהמכרסמים עלולים גם לפגוע בנו, בחיות המחמד ובבית עצמו. לכן ברור מדוע יש לעשות משהו בנידון, רק נשאלת השאלה: איך הכי נכון יהיה להגיב. האם הדברה בפתח תקווה זה משהו שכדאי לעשות לבד? כלומר ללכת, לקנות חומרי הדברה שונים ולרסס בעזרתם?

אין ויכוח שתוכלו בצורה כזאת, למשל, לנטרל ג'וק שאתם רואים במטבח, אך הבעיה היא שזה לא יסתיים שם. במילים אחרות, אם ראיתם ג'וק אחד, כנראה שיש עוד רבים, ולכן צריך לטפל בעניין בצורה מערכית והרבה יותר רצינית. זו הסיבה שבגללה רצוי להזמין מדביר בפתח תקווה, מה גם שאיש מקצוע כזה יוכל להגיע עם חומרים רציניים ויעילים יותר. במאמר הבא ניתן לכם איך למצוא מדביר מומלץ בפתח תקווה ואיך להתמודד עם הבעיות השונות שצצות בעונות החמות שנוגעות ישירות למזיקים.

 

הדברה בפתח תקווה
הדברה בפתח תקווה

מדביר בפתח תקווה – ברשיון בלבד!

אנשים לא תמיד מודעים לעניין הזה כשהם רוצים להזמין שירותי הדברה בפתח תקווה, אך האמת היא, שחשוב מאוד להזמין רק מדביר עם רישיון. יתרה מכך, זה גם חייב להיות רישיון בתוקף. העניין הוא שרק אם איש המקצוע יוכל להציג בפניכם את הרישיון שלו, זה אומר שהוא באמת עובד בהתאם להוראות ולהנחיות של המשרד להגנת הסביבה. זה גם אומר שהוא עושה שימוש אך ורק בחומרי הדברה טובים שלא מסכנים אתכם, את בעלי החיים שלכם ואת הסביבה, ואין דבר חשוב מזה.

בנוסף, מדביר בפתח תקווה יוכל להציג בפניכם את הרישיון שלו, ושם תראו שכתובות גם ההתמחויות שלו כאיש מקצוע. כלומר, הא הוא בעל רישיון לביצוע פעולות כמו הדברה בשטח פתח, הדברה במבנים, איוד וכדומה. הדברים האלה חשובים כי, כאמור, מדובר על שימוש בחומרים כימיים מאוד חזקים. לכן, אם אתם לא רוצים להסתכן לחינם, רצוי מאוד להזמין אך ורק מדביר שיוכל להראות לכם את הרישיון שלו.

הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה במספר שיטות

כמובן שכאשר אתם רוצים להזמין מדביר בפתח תקווה, כדאי יהיה לבדוק גם את שיטות העבודה שלו. יש מספר שיטות שונות להדברה שביניהן ניתן לבחור, והן:

אומנם זה נכון שההדברה הכימית היא ההדברה הכי נפוצה שיש, אך חשוב להבין: זו לא ההדברה הכי איכותית והיא לא תמיד הכי מתאימה. אי אפשר, בעידן שבו אנחנו חיים, להתעלם מהחשיבות של שמירה על הסביבה. אם נבדוק באיזה חומרים כימיים עושים שימוש מדבירים שונים, אנחנו נראה שהחומרים האלה חזקים והרסניים מאוד. אומנם יש מקרים שבהם פשוט אין ברירה אחרת, אך בפועל, ניתן לראות שלא פעם אפשר להחליף את אותה הדברה אגרסיבית גם בהדברה אורגנית. זה לא במקרה שכאשר מדבירים מומחים מגיעים ועושים שימוש בחומרי הדברה כימיים חזקים מאוד הם מבקשים שתפנו אחר כך את הבית לכמה שעות טובות.

אלה חומרים מאוד חזקים שאסור אפילו לנשום. לעומת זאת, אם תזמינו מדביר בפתח תקווה שעושה שימוש בחומרי הדברה אקולוגיים, הדברים ייראו אחרת. אחרי שירותי הדברה בפתח תקווה שנעשים בעזרת חומרים אקולוגיים ניתן יהיה להיכנס לדירה גם אחרי שעה ולחזור לחיים רגילים בה, כך שברור מדוע זה עדיף. נוסף על כל אלה, אם יש לכם חיית מחמד בבית, ברור שלא תרצו לסכן אותה ולכן גם עבורה הדברה אקולוגית היא הבחירה הנכונה. במקרה של הדברה ביולוגית קורה דבר מעניין: למעשה מדובר על הדברה שפועל על בסיס של עקרון פשוט: התערבות בתהליך הביולוגי. כלומר, משתמשים באויב הטבעי של הטורף וכך מדבירים בעזרתו.

הדברה בפתח תקווה במספר שיטות
הדברה בפתח תקווה במספר שיטות

מה משפיע על מחירי ההדברה בפתח תקווה?

אם אתם תוהים איך יכול להיות שהשכן שלכם הזמין מדביר בפתח תקווה ושילם X ואילו אתם נדרשים לשלם Y, חשוב שתבינו שיש גורמים שונים ומגוונים שישפיעו על מחיר ההדברה. כאשר מנסים להבין כמה עולה הדברה בפתח תקווה, צריך לקחת בחשבון נתונים שונים, כמו למשל:

 • מה שטח הדירה שצריך להדביר, שכן ככל שהשטח יותר גדול, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
 • כנגד איזה סוג של מדביר צריך לבצע את ההדברה, שכן יש חומרי הדברה יקרים יותר מאחרים.
 • עד כמה הגישה אל המזיקים נוחה או מורכבת, כי אם הגישה יותר מורכבת, מובן שצריך לשלם יותר.

בנוסף, חשוב להבין שלא תמיד המדבירים שתזמינו לדירתכם יוכלו לסיים את ההדברה ביום אחד. יש מקרים שבהם ההדברה יכולה לכלול מספר שלבים, כמו למשל במקרים שבהם רוצים להדביר כנגד טרמיטים. לא אחת שלבי ההדברה יכולים לכלול: שאיבה, ריסוס וגם הדברה בעזרת קיטור, כך שברור מדוע אי אפשר לעשות הכול ביום אחד, וזה עוד נתון שישפיע כמובן על המחיר שתשלמו בסופו של דבר. מעבר לכל אלה, כמובן שגם השאלה מאיזו חברת הדברה בפתח תקווה תזמינו את השירות תשפיע על המחיר שתשלמו.

 

מדביר בפתח תקווה 24/6 – האם זה חשוב?

אומנם זה נכון שאם אתם רואים בסך הכול ג'וקים במטבח, או שיירה של נמלים, זה לא מצב דחוף או קריטי אלא רק לא נעים, אך מה עושים במצבים אחרים? יש גם לא מעט מצבים קיצוניים שבהם נרצה להדביר כמה שיותר מהר ולא נוכל לחכות אפילו יום אחד.

למשל, מה עושים אם מגלים שיש עקרב בבית? בין אם רוצים ללכוד אותו, להדביר או לנטרל, צריך לעשות את זה כמה שיותר מהר. עקרב הוא דוגמה לחיה שעלולה להוות אפילו סכנת מוות עבור בני האדם ולכן ברור מדוע צריך להזמין מדביר בפתח תקווה במהירות שיא, מעכשיו לעכשיו. החדשות הטובות הן שהיום יש יותר ויותר מדבירים שזמינים עבור הלקוחות שלהם בכל עת. לכן, אם גם אתם זקוקים לשירותי הדברה בפתח תקווה כמה שיותר מהר, כדאי יהיה לפנות אל הטובים ביותר בתחום עוד היום.

מדביר בפתח תקווה 24_6 - האם זה חשוב
מדביר בפתח תקווה 24_6 – האם זה חשוב

החשיבות של בחירת מדביר מקצועי ומנוסה בפ"ת

מעבר לכך שרצוי מאוד להזמין רק מדביר שיש לו רישיון, יש עוד כמה דברים שצריך לברר. למשל, האם מדובר על מדביר שכולם ממליצים עליו? עד כמה המדביר שאליו אתם פונים באמת מנוסה? והאם הוא יוכל להגיע אליכם במהירות שיא? חשוב לדעת, כאשר רוצים להזמין שירותי הדברה בפתח תקווה, שיש כאן גם עניין של אחריות. אתם לא באמת רוצים להזמין היום שירותי הדברה כנגד מזיק כזה או אחר ולגלות מהר מאוד שאותם מזיקים חזרו לחיות אצלכם בדירה.

לכן, אם תוכלו לברר גם את נושא האחריות כשאתם מזמינים שירותי הדברה בפתח תקווה, מה טוב. כך תוכלו להיות בטוחים שאם, חלילה, ההדברה לא תתבצע בצורה מספיק טובה והמזיקים יחזרו, תמיד תוכלו לקבל תיקון להדברה בלי לשלם תשלום נוסף. הדברה מקצועית תבטיח שהבית שלכם יהיה נקי ממזיקים שונים לאורך חודשים ארוכים, אז איפה כאן הדילמה? הזמינו את המדביר הטוב ביותר שיש באזורכם כבר ברגעים אלו ממש ותראו שלא תצטערו על כך בעתיד.

החשיבות של בחירת מדביר מקצועי ומנוסה בפ_ת
החשיבות של בחירת מדביר מקצועי ומנוסה בפ_ת

לכידת מכרסמים בפ"ת

שירות של לכידת מכרסמים הוא המומחיות של החברה, אנחנו מתמחים בהדברה ולכידה של כלל המכרסמים בשיטות מתקדמות שעובדות בלבד. לכידת מכרסמים בפ"ת קורית בכל שעות היממה, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הקטנות שהלילה כי כאן מדובר בשירות חירום שהחברה מפעילה עבור לקוחותיה בניגוד להדברה רגילה.

לוכד מכרסמים מומחה זה אדם שמגיע לאזור ויש ברשותו את הכלים לתפוס את המכרסם בתוך מספר דקות ולנקות את האזור כליל ממכרסמים באותו הרגע. כאשר מדובר בחשש של כמות מכרסמים גדולה, אין טעם ללכידה מקומית כי המרכסמים יחזרו, כאן כבר צריך לבצע הדברה נגדם לרוב בשימוש ברעלים ובתיבות האכלה מקצועיות שעושות את העבודה.

 

איזה מזיקים אנחנו מדבירים בפתח תקווה?

כאמור אנחנו מומחים להדברה של כלל המזיקים בפתח תקווה והסביבה הקרובה ואנחנו יודעים איך לטפל בכל המזיקים כל מזיק ושיטת הטיפול המתאימה לו. אנחנו מומחים בהדברה של פשפשים מכל הסוגים, לרבות פשפשי המיטה, הדברה של פרעושים, טרמיטים, תיקנים ובעצם כל מה שמפריע לכם באזור הפרטי שלכם או בעסק. הדברה של מזיקים קורית במספר שלבים לרוב וזה מתחיל משיחת הייעוץ הראשונית בטלפון בו אנחנו מתשאלים אתכם ומבקשים עוד פרטים על המזיקים שמפריעים לכם.

כאשר ישנו באמת חשש להמצאות של מזיקים מסויימים בביתכם, אנחנו נגיע למקום ונבדוק את האזור בצורה מקצועית ונאתר בדיוק איזה מזיק נמצא, איפה ובאיזה כמות. לאחר מתן אבחון מקצועי אנחנו יכולים לגבש תוכנית פעולה, אנחנו נגיד לכם בדיוק איזה מזיקים מציקים לכם, איך צריך לטפל בהם, באיזה חומרי הדברה נשתמש נגדם, כמה זה יעלה לכם, לכמה זמן תהיה תקופת האחריות ועוד. כלומר, אנחנו לא נבצע הדברה לפני שקיבלתם את כל הפרטים באופן סופי ומלא ולאחר שהבנתם בדיוק הכל במלואו ואז נקבע מועד הדברה מדוייק שיסתדר לשני הצדדים.

 

סוגי המזיקים שחברתנו מדבירה בין היתר בפתח תקווה:

אלה רק חלק מהמזיקים שאנחנו מדבירים, אפשר לומר שהחלק המרכזי, כאמור ישנם עוד מזיקים רבים שאנחנו מבצעים הדברה נגדם בפ"ת והסביבה לרבות טרמיטים, פשפשי המיטה, פשפשים מסוג אחר ועוד. הדברת טרמיטים ופשפשי המיטה למשל נחשבות להדברות המורכבות ביותר שדורשות הכנה מוקדמת במיוחד עם פשפשי המיטה שדורשת הערכות מקצועית גם מצדנו וגם מצדכם ויכולה לקחת כמה שעות. גם הדברת טרמיטים זה סיפור לא קל וצריך לאתר את כל אזורי המצאות של הטרמיטים, לחפור ברצפה, לעשות חורים ולוודא שאנחנו מצליחים להכניס את החומרים ולהרוג את הביציות של הטרמיטים, נרחיב על כך בהמשך.

 

הדברת פשפשי מיטה בפ"ת

כמו שצייננו בטקסט הקודם, הדברת פשפשי מיטה היא אחת ההדברות המורכבות, המסובכות והיקרות ביותר ממספר סיבות שונות ננסה לפרט אותן כעת. פשפשי המיטה מאוד בעיתיים ומדובר בעצם בסוג הפשפש הבעייתי שהכי קשה לבצע נגדו הדברה, הסיבה המרכזית לכך היא שפשפשי המיטה לא ששים להעלם כזה מהר ויעשו הכל על מנת להתרבות ולעשות מלאכה במיטה שלכם. החברה שלנו מבצעת הדברה נגד פשפש המיטה למעלה מ 2 עשורים ברציפות כך שאנחנו יודעים היטב איך לפעול נגדם, באיזה שיטות הדברה להשתמש ואיך להפטר מהם ככה שלא יחזרו אליכם יותר לעולם בשאיפה כן.

כי 100% אין אף פעם. לכן אנחנו מעניקים גם אחריות בכל ההדברות שאנחנו מבצעים לרבות הדברת פשפש המיטה של 1 עד 5 שנים בכתב, בחוזה שקביל בבית המשפט. השלבים מול פשפשי המיטה הם קצת ארוכים ומורכבים ודורשים הערכות מוקדמת גם מכם תושבי פ"ת היקרים, אתם תזדקקו לבצע מספר צעדים קריטיים שאעותם נאמר לכם לפני תחילת ההדברה.

הדברת פשפשי מיטה בפ_ת
הדברת פשפשי מיטה בפ_ת

הדברה של טרמיטים בפתח תקווה

גם כאן המצב לא שונה, הטרמיטים הם מזיקים מאוד נפוצים שאוהבים עץ והרבה מהמשקופים לצערנו הרבה שעושיים מעץ נאכלים על ידי הטרמיטים ונגרמים נזקים של עשרות אלפי שקלים. הטרמיטים אוכלים כמעט כל דבר מעץ, החל מדפנות של חלונות, דלתות, משקופים, מגירות, שידות ועוד וגם הדברה של טרמיטים דורשת זמן והערכות מתאימה. אנחנו משתמשים במספר טכניקות שונות נגד הטרמיטים אשר עוזרות לנו להרוג אותם ואת הביציות שלהם. חשוב להדגיש שכאשר מתבצעת הדברה נגד מזיקים באופן כללי חובה להדביר גם את הביציות שלהן אחרת הם יתרבו וישגשגו.

המזיקים הם יצורים חיים ואחת התכונות הבסיסיות והטבעיות ביותר של יצורים חיים הם להתרבות באמצעות ביצים/ביציות כך שמאוד מאוד חשוב לבצע הדברה יסודית. הדברה של טרמיטים בפתח תקווה מתבצעת באמצעות מכונה מיוחד שדרכה מחדירים חומרים לרצפה מתחת לבלטות איפה שהטרמיטים חיים לאחר שמבצעים קדיחה בזהירות במספר חורים כדי להכניס את החומר ההורג. כאמור מדובר בהדברה מורכבת שדורשת ידע רב, נסיון,  מקצועיות ובעיקר סבלנות, ולכן הדברה מסוג זה צריכה לבצע רק חברת הדברות מוכרת ומוסמכת, גם נגד הטרמיטים אנחנו נותנים אחריות של 1-5 שנים בממוצע.

הדברה של טרמיטים בפתח תקווה
הדברה של טרמיטים בפתח תקווה

לוכד עכברים וחולדות בפתח תקווה

כאן כבר מדובר בהדברה מסוג אחר לגמרי שלא תמיד גם נקראית "הדברה" כאן מדובר בלכידה וזו יכולה להיות לכידה באמצעות מספר מלכודות לחולדות או לכידה ידנית למשל באמצעות הידיים כמובן עם כפפות וגם כלי לכידה נוספים שעוזרים ללוכד החולדות בפתח תקווה לבצע את מלאכתו. לכידה של מכרסמים באופן כללי זה אומנות בפני עצמו, כי בניגוד להדברה כאן מדובר בלוכד מיומן שמבצע את העבודה תוך מספר דקות בלבד לאחר שהוא מאתר את המכרסם ושפוט לוכד אותו. לכידת מכרסמים בפתח תקווה זה ושירות חירום שחברתנו מציעה 24/6 כי כאן בניגוד להדברה רגילה מדובר במקרה שיכול לקרות בכל עת, בכל זמן, בכל שעה ובכל מקום, כך שאנחנו זמינים לכם תמיד!

לוכד עכברים וחולדות בפתח תקווה
לוכד עכברים וחולדות בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה:

 • איך מטפלים בפועל
 • שיטת הטיפול המרכזית היא באמצעות אוכל שמלא ברעלים שמפתה את המכרסמים וגורם למותם תוך מספר ימים עד שבוע לכל היותר
 • כמה זה עולנה לנו?
 • הדברה נגד מכרסמים מסתכמת לרוב בממוצע בטווח מחירים של 500-600 ש"ח וזו המומחיות של החברה שלנו
 • אופן הטיפול
 • שיטת ההדברה הפופולאריות נגד מרבית המזיקים מסתכמות בריסוס על ידי מספר חומרים שמאושרים על ידי הגורמים הרלוונטים לכך. כאשר הריסוס אינו יעיל אז אנחנו משתמשים בג'לים וחומרי פתיון נוספים כמו אבקות ועוד על מנת להרוג את המזיקים ולהשמיד את הביציות שלהם.
 • מחיר ממוצע בשוק
 • המחיר הממוצע בשוק שמוצע היום נא בין 400 ל 1000 ש"ח ומדובר באמת בטווח רחב ממספר סיבות כדלקמן: הדברה של טרמיטים ופשפשי מיטה לא עולה כמ והדברה של קרציות או כמו של גו'קים. יש הדברות יקרות יותר ויש פחות ותשאלו את המדביר שלנו לקבלת המחיר המדוייק בטלפון ולסיכום מראש של כל התנאים.

 

עלות של מדביר בפתח תקווה – מחיר התחלתי

הדברת עכברים בפתח תקווה החל מ 300 ש"ח
הדברת חולדות בפ"ת והסביבה החל מ 300 ש"ח
לוכד חולדות בפ"ת החל מ 350 ש"ח
לוכד עכברים זמין 24/7 החל מ 350 ש"ח
ריסוס של דירות החל מ 400 ש"ח
הדברת טרמיטים מקצועית החל מ 450 ש"ח
הדברת פשפשים בפ"ת החל מ 500 ש"ח
הדברת מפעלים ואולמות ארועים החל מ 550 ש"ח

 

שאלות ותשובות:

כאמור, חברתנו מעניקה אחריות של 1-5 שנים בממוצע על כלל ההדברות.

כן, אנחנו מבצעים הדברת ביובים בפתח תקווה בהזמנה אישית או של העירייה

שום דבר מיוחד, תקבלו הוראות טרום ההדברה, במהלך ובתומה בדיוק איך עליכם לפעול.

אנחנו מגיעים די מהר אליכם, לפעמים גם באותו היום אם מדובר במועד שיכול להתאים ל 2 הצדדים.

כן, אנחנו מטפלים בכל הסוגיות הקשורות למכרסמים במקצועיות מקסימלית, כך שאין לכם ממה לחשוש.

לאחר כל הדברה אתם מקבלים תשקיף מלא של החומרים שהשתמשנו וגם תעודת אחריות אורכה, כמו כן אנחנו מנחים אתכם גם איך לפעול כדי שהמזיקים לא יחזרו. ליעוץ מקצועי חינם!

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>