Avi-Logo

הדברת ג'וקים

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

אין מזיק שאנו מכירים או שונאים יותר מבני משפחת התיקנאים הידועים בכינויים, הג'וקים. אך, ישנם לא מעט מינים של ג'וקים שחשוב שנכיר טרם הפנייה למדביר כדי שנוכל לזהותם ולדעת בדיוק מה השיטה בה יצטרך המדביר להשתמש כדי להדביר את המין הספציפי שפלש אל ביתכם. את המינים השונים של הג'וקים לא נדביר באותה הצורה, שכן לכל אחד מהם מחזור חיים, הורמונים, עמידות לחומרי הדברה וקצב התרבות שונה ולכן נצטרך לזהות בדיוק באיזה ג'וק מדובר לפני שנחליט כיצד יהיה הכי יעיל להדביר אותו. להלן 3 סוגי ג'וקים נפוצים ודרך הדברתם.

 

הדברת ג'וקים
הדברת ג'וקים

ג'וקים מזרחים

כאשר נדבר על הדברת ג'וקים, ישנם כמה ג'וקים המוכרים לנו יותר כמו הג'וק האמריקאי והגרמני. אך לג'וקים האלה יש בן דוד פחות מוכר, הג'וק המזרחי. הג'וק המזרחי מקבל את שמו בזכות מוצאו האפריקאי והוא אחד מהמינים הקטנים ביותר של הג'וקים. לג'וקים הללו ישנם כמה כינויים כמו חרק המים או שקיות מים והם מקבלים את אותם הכינויים בגלל שהם נהנים להסתובב באזורים חשוכים, לחים ורטובים. הג'וק הזה, הוא אחד הג'וקים המסריחים ביותר בשל החיבה שלו לשהייה בביוב שכן הוא חלל חשוך ורטוב. כדי לזהות שאכן מדובר בג'וק המזרחי ודאו כי הג'וק הוא בצורת אליפסה, מראהו שחור ומבריק והוא בעל 6 רגליים קוצניות.

 

הדברת ג'וקים מזרחים

כדי להדביר את הג'וק המזרחי, המדביר יצטרך להשתמש בחומרי הדברה רעילים להדברת ג'וקים על פי העדפתו האישית של הלקוח, כמובן. וכאן מגיעות אלינו הלקוחות 2 אופציות:

  1. אופציה מספר 1: האופציה הראשונה והרווחת להדברת ג'וקים מזרחים היא ריסוס יסודי של המוקדים הנגועים באותם הג'וקים המזרחים וריסוס נוסף של כל חריץ, פתח או נקודת ביוב ממנה יוכלו לחדור בשנית הג'וקים המזרחים. אופציה זו היא הרעילה יותר לביצוע ההדברה הן לבני האדם הנמצאים בחלל והן לג'וקים עצמם.
  2. אופציה מספר 2: האופציה השנייה לביצוע הדברת הג'וקים המזרחים תהיה הדברה בג'ל ייעודי שידביר את הג'וק המזרחי מבלי להוות סכנה לבעלי חיים, בני אדם או הסביבה ואף מבלי שהלקוח יצטרך לפנות את ביתו לטובת ביצוע ההדברה. הסיבה שהאופציה הזו היא הפחות רווחת היא שהדברה זו יקרה יותר מההדברה הסטנדרטית בריסוס, אך אם תשאלו אותנו? המחיר לגמרי שווה את היתרונות.
ג'וקים מזרחים
ג'וקים מזרחים

כמה עולה הדברת ג'וקים מזרחים?

עלות הדברת ג'וקים מזרחים תשתנה על פי שיטת ההדברה והיקפה. שכן, לא נגבה את אותו המחיר על עבודת הדברה של יומיים כמו על עבודת הדברה של שעתיים להדברת הג'וקים המזרחים. במידה ובחרתם בהדברה בריסוס, טווח המחירים לביצוע ההדברה יהיה 200-550 שקלים בהתאם לגודל ההדברה ואילו אם תבחרו בהדברה בג'ל טווח המחירים יקפוץ ל- 350-750 שקלים בהתאם להיקף העבודה.

 

ג'וקים גרמניים

הג'וקים הגרמניים קטנים בהרבה מבן דודם האמריקאי ודומים יותר לבן דודם המזרחי אך ניתן להבדיל בניהם בעזרת צבעם, הגרמני יהיה בצבע חום בהיר ואילו המזרחי יהיה בצבע שחור כהה\שחור. הג'וק הגרמני הוא כנראה הג'וק שיהיה לנו הכי קשה להיפטר ממנו ולמעשה זאת הדברת ג'וקים גרמניים תהיה ההדברה הקשה ביותר. הנה כמה דברים שהופכים את הג'וקים הגרמניים לקשים במיוחד להדברה:

  • קצב התרבות גבוהה – קצב ההתרבות של הג'וקים הגרמנים הוא גבוהה בהרבה משאר הג'וקים ברשימה בשל העובדה שהנקבה מטילה 40-30 ביצים בפעם אחת, בעוד המינים האחרים מטילים בממוצע 16 ביצים בפעם אחת.
  • הגעה לבגרות מינים בזמן קצר – גם הנקבות וגם הזכרים של הג'וקים הגרמנים מגיעים לבגרות מינית בזמן קצר אחרי הבקיעה מהביצה ועל כן הם מסוגלים להתחיל להתרבות הרבה יותר מהר.
  • התרבות לאחר המוות – נקבה הנושאת בקרבה ביצים שעדיין לא בקעו יכולה להטיל אותן גם לאחר מותה! זהו אחד מהקשיים הגדולים ביותר בהדברת המזיק, שכן גם אם הצליח המדביר להשמיד את כל הג'וקים הגרמנים הם עדיין מסוגלים להטיל ביצים נוספות.
  • נכנסים לפינות – הג'וקים הגרמנים אוהבים לקנן בפינות קטנות וחשוכות שהרבה פעמים אינן נגישות למדביר, מה שמקשה עוד יותר על עבודת ההדברה.
  • עמידות – הג'וקים הגרמניים הם גם עמידים במיוחד לחומרי ההדברה השונים המשמשים להדברתם מה שמקשה עוד יותר על ההדברה.
ג'וקים גרמניים
ג'וקים גרמניים

הדברת ג'וקים גרמניים

גם לג'וקים הללו קיימות אותן האופציות שציינו בעבור הג'וק המזרחי, אך עם הג'וק הגרמני יש חדשות טובות. למרות כל הקשיים שציינו לגבי הג'וקים הגרמניים, אחד המזונות האהובים עליהם הוא עמילן שמרכיב ברובו את חומר ההדברה בג'ל. לכן, כאשר המדביר יגיע לביצוע ההדברה הפתרון כנראה יהיה הדברה בג'ל אך כמובן שכל מקרה לגופו ומדביר יכול לקבוע את המחיר רק לאחר שהגיע לנכס וראה את הבעיה בעצמו.

 

כמה עולה הדברת ג'וקים גרמניים?

בעוד הדברה בג'ל היא השיטה היעילה והנוחה ביותר ללקוח לביצוע הדברת ג'וקים גרמניים, היא גם תהיה השיטה היקרה ביותר. חומר ההדברה בג'ל הוא לא חומר זול מול חומרי הריסוס הרעילים, שכן לייצר מוצרים שידידותיים לסביבה ולבעלי חיים היא משימה לא זולה כשמדובר בתחום כמו הדברת ג'וקים. אז כשנרצה לדעת כמה תעלה הדברת ג'וקים גרמניים נוכל לצפות לטווח מחירים של 250-450 שקלים לביצוע הדברת ג'וקים גרמניים בג'ל זאת בהתאם להיקף העבודה.

כמה עולה הדברת ג'וקים גרמניים
כמה עולה הדברת ג'וקים גרמניים

ג'וקים אמריקאים

הג'וק האמריקאי הוא הג'וק הנפוץ ביותר בישראל ולמעשה אנחנו בטוחים שכשאתם חושבים על ג'וק כנראה שהתמונה שתעלה בראשכם היא של הג'וק האמריקאי. הג'וק האמריקאי הוא אותו הג'וק המפחיד שלפתע פותח כנפיים ומתחיל להתעופף ולהכניס את כולם באופן טבעי לפאניקה. הג'וק הזה  הוא הגדול ביותר ברשימה שלנו וצבעו חום עמוק. כשנדבר על הדברת ג'וקים, זוהי תהיה ההדברה הנפוצה ביותר בארץ שכן זהו הג'וק הנפוץ ביותר בבתים הישראלים.

ג'וקים אמריקאים
ג'וקים אמריקאים

הדברת ג'וקים אמריקאים

הדברת הג'וקים האמריקאים תיעשה בעזרת ריסוס של חומרי הדברת ג'וקים ייעודיים לג'וקים האמריקאים. חומרים אלו הם חומרים הפרטרואידים שהם חומרים רעילים במיוחד לבני האדם, לבעלי החיים, לסביבה וכמובן לג'וקים האמריקאיים. לביצוע הדברת ג'וקים אמריקאיים המדביר יבקש שתזיזו את כל הרהיטים למרכז החדר כדי שיוכל להגיע לכל הנבכים והפינות מהם מגיעים הג'וקים.

הדברת ג'וקים אמריקאים
הדברת ג'וקים אמריקאים

כמה עולה הדברת ג'וקים אמריקאים?

הדברת הג'וקים האמריקאיים היא הדברה הנעשית בעזרת ריסוס, שהיא שיטה לביצוע הדברת ג'וקים הנחשבת זולה לעומת שיטות ירוקות לביצוע הדברת ג'וקים. לכן המחיר להדברת ג'וקים אמריקאים הוא הנמוך ביותר והטווח עומד על כ- 150-250 שקלים בלבד בהתאם להיקף העבודה.

כמה עולה הדברת ג'וקים אמריקאים
כמה עולה הדברת ג'וקים אמריקאים
תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>