Avi-Logo

הדברת טרמיטים

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

הדברת טרמיטים דורשת מיומנות והמון ניסיון, במאמר הבא נסקר את כל הפרטים החשובים עבור הדברה זו. המושבות של טרמיטים נמצאות בדרך כלל באדמה וקשה להבחין בטרמיטים עצמם, שהם שקופים וקטנטנים ביותר. עם זאת הדברת טרמיטים על ידי חברת הדברות מקצועית תאפשר לכם להיפטר סופסוף מהמטרד הזה, שהורס רהיטים ופריטים העשויים מעץ וכן עלול להזיק גם לצמחים ולגינה. החל מיצירת חורים בכיסאות ובמשקופים, דרך לכלוך רב בעקבות הכרסום שלהם והאבק שנוצר בעקבותיו ועד להרס משמעותי לסביבה וליבולים חקלאיים.

 

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

מה הנזק שהטרמיטים יכולים לייצר?

הדברת טרמיטים היא אחת מבין פעולות של הדברה שמטרתן לסלק חיות טורדניות כמו מכרסמים ויונים וכן חרקים כגון נמלים. יחד עם זאת כדי להפסיק את הנזקים שהן הספיקו לייצר ולמנוע את הישנות הבעיה. בניגוד לבעלי חיים אחרים שאותם מדבירים בדרך כלל, הטרמיטים אינם מזיקים ישירות לבני האדם כיוון שהם לא מעבירים מחלות, אך הפעולות שלהם ואורח חייהם – הם אלו שמסכנים את בני האדם וגורמים לנזק לרכושם.

טרמיט ניזון מעץ וכאשר הוא חודר אל הבית, הוא צפוי להימשך לכל אלמנט העשוי מחומר הגלם הזה. למשל משקופי הדלתות, כסאות, מדפים וכדומה. בתחילה הנזק לא ייראה לעין אך עם הזמן ניתן יהיה להבחין בחורים קטנים שנוצרים על פני הרהיט ובאבקה המצטברת על הרצפה.

 

טרמיטים בפעולה

במקום שבו יש טרמיטים שמחסלים את הרהיט, זאת בעקבות פעולת הכרסום והפירורים שנוצרים ממנה. במתחמים שיש בהם פריטים רבים העשויים עץ, למשל מסעדות או מקומות ציבוריים שמכילים ריהוט העשוי מעץ.

טרמיטים שחודרים אליהם מהווים סכנה של ממש ועלולים לגרום להפסדים רבים לבעלי המקום, שיצטרכו לשלם הן על ההדברה עצמה והן על רכישת ריהוט חדש לגמרי. מלבד הנזקים האסתטיים שהטרמיטים גורמים להם, נוצרים גם נזקים כלכליים כבדים במקומות שמלאים בטרמיטים והרבה פעמים פשוט צריך להחליף אותם.

הנזקים יכולים להדיע לאלפי, אשרות אלפי ואף מאות אלפי שקלים כמובן תלוי כמות הטרמיטים והנזק שהם עשו. לכן אם יש חשש ויש ספק אז אין ספק, פשוט תתקשרו לחברת הדברה מוכרת באזורכם ותבקשו לבצע הדברת טרימיטים ואל תמשכו את זה כי הטרמיטים לא ייעלמו לבד.

טרמיטים בפעולה
טרמיטים בפעולה

הדברת טרמיטים לתמיד – האמנם?

לעתים בעיית הטרמיטים מגלה במקרה, כאשר אתם מזמינים שירותי הדברה ירוקה כנגד נמלים או חרקים אחרים והמדביר המקצועי מבחין בהימצאותם של הטרמיטים. מצד אחד, כמעט תמיד הדברה של טרמיטים תתבצע "לאחר מעשה", כלומר אחרי שכבר נעשתה פגיעה בפריטי עץ בבית כמו משקופים, ארונות או אפילו פרקט עשוי עץ. מצד שני, מדבירים מורשים שהם בעלי ניסיון בסוג ההדברה הזה יוכלו להעניק לכם פתרונות ארוכי טווח שיסלקו את הטרמיטים הקיימים וגם ימנעו את חזרתם לתקופה ארוכה. היקפה של פעולת ההדברה תלוי בגודל בעיית הטרמיטים שעמה מתמודדים וכמובן גם במתחם עצמו ובכמות פריטי העץ שהוא מכיל.

בדרך כלל, הטרמיטים לא צפויים לחזור לכל הפחות למשך שנה ואפילו שלוש שנים לאחר ההדברה, אך חשוב להיות במודעות גבוהה להימצאותם של טרמיטים. בכדי להבחין בהם במהרה במידה שישובו אל הבית. רכישת ריהוט חדש העשוי עץ, צריכה להיעשות רק לאחר וידוא כי חומר הגלם עבר חיטוי וניקיון מיוחד המונע חדירת מזיקים לתוכו – וככה תוכלו להיות בטוחים כי הטרמיטים לא יחדרו אליו.

שימוש בחומרי הדברה שעובדים נגד הטרמיטים

ישנם בעיקר 2 סוגים של חומרי הדברה שאנחנו משתמשים בהם על מנת להרוג את הטרמיטים, הראשונה היא פתיונות ג'ל והשנייה היא היא החדרה בכמות מאסיבית של החומר מתחת לבלטות. הטרמיטים חיים מתחת לאדמה, שהם נמצא הקין שלהם, משם הם מגיעים ושם הם מתרבים. לכן אם ישנו חשש לנגיעות גבוהה של טרמיטים באזור, הדרך היחידה לשים להם סוף ולחסל אותם היא רק על ידי החדרה של כמות גדולה מאוד של חומר באמצעות מכונה מקצועית שתוודא להרוג אותם.

שימוש בחומרי הדברה שעובדים נגד הטרמיטים
שימוש בחומרי הדברה שעובדים נגד הטרמיטים

החדרת חומר מתחת לרצפה לחיסול הטרמיטים

כאמור הטרמיטים עושים את רוב הנזק למשקופים אם הם עשויים מעץ אבל הם לא חיים שם, הם רק באים לעבוד ואנחנו לא מטפלים בהם שם, אלא באמצעות שיטה אחרת לגמרי. עכשיו, בשביל לשים סוף לתופעת הטרמיטים ולעשות זאת מהר, אנחנו גם נחדיר את החומר למשקוף ואת מלוא החומר אנחנו נחדיר מתחת לרצפה ככה כדי לוודא שאין להם לאן לברוח ושהחומר מפוזר בכל המקומות שהם נמצאים ומשגשגים.

הדברת טרמיטים באמצעות החדרת החומרים הנכונים נגדם מתחת לבלטות תוך כדי קידוח היא אולי השיטה הבודדה שבאמת עובדת ושומרת על אחוזי הצלחה גבוהים כך שחברתנו תוכל גם לתת לכם אחריות של שנה עד 5 שנים בהדברה של טרמיטים.

החדרת חומר מתחת לרצפה לחיסול הטרמיטים
החדרת חומר מתחת לרצפה לחיסול הטרמיטים

מי הם הטרמיטים בעצם?

הטרמיטים הם בעצם יצורים זעירים שדומים בקצת לנמלים במבנה שלהם רק שהם הרבה יותר מזיקים מנמלים ויש להם מראה קצת שונה מבחינת צבע וגודל. למרות שהטרמיטים מאוד דומים לנמלים מהרבה בחינות, היכולת שלהם לגרום נזק אדיר לבית היא פנומנלית ובלתי נתפסת שחרק כזה קטן יכול לאכול כאלה כמויות של עץ ופשוט להרוס הכל.

מה שבאמת מבדילים את הטרמיטים משאר המזיקים האחרים ובאמת שם אותם בקטגוריה אחרת לגמרי זה היכולת הרס האדירה שיש להם שיכולה להסתיים בנזקים של עשרות אלפי שקלים למבנים אם לא יותר במידה ולא מטפלים בתופעה הזו בזמן.

בדומה לנמלים, גם אצל הטרמיטים יש את העבדים שעושים את העבודה השחורה ויש את הטרמיטים ששולטים שהם הטרמיטים שיכולים לעוף במקצת בעצם. הטרמיטים הם אוכלי עץ, מזה הם ניזונים ומזה הם חיים, ככה שאם יש לכם הרבה חפצים בבית מעץ, דלתות, שידות וחלונות שעושיות עץ למשל אז אני יכול לומר לכם שיום אחד הטרמיטים עלולים להופיע, בואו ונקווה שזה לא יקרה.

כאמור גם בעולם הטרמיטים יש את המלכות והאדונים כמו שהסברנו שאחראים על האופרציה ואותם צריך להשמיד ולחסל כדי לפתור את הבעיה, נרחיב על כך בהמשך. אצל הנמלים למשל יש רק את המלכות, אצל הטרמיטים יש גם מלכים וביחד אם לא יחוסלו הם יכולים ליצור עשרות אלפי ביציות נוספות של טרמיטים שעלולים לעשות לכם נזק רב בעתיד.

 

הדברת טרמיטים במספר דרכים

בגלל שהטרמיטים מתחלקים ל 2 קבוצות עיקריות בעצם, לעבדים ולאדונים, אז גם ההדברה נגדם מתבצעת בצורה שמותאמת לשני סוגי הטרמיטים. הטרמיטים שאוכלים את העץ הם העבדים בעצם שאחראים על העבודה השחורה והטרמיטים המעופפים הם המלכים והמלכות, כך שעל מנת שההדברה תצליח, צריך לחסל את שני סוגי הטרמיטים הללו ואת הביציות שלהם לוודא שלא יתרבו.

המטרה של המלכים המלכות דומה מאוד לזה של האם וכל שאר החיות בטבע וזה להתרבות ולהשתכפל לכמה שיותר צאצאים ככל הניתן והתפקיד של המדביר האחראי היא לדאוג לכך שהם יחוסלו ולא יוכלו להמשיך לבנות קינים נוספים.

סרטון הדברת טרמיטים בבית כנסת על ידי ג'ל מיוחד:

היכן ניתן למצוא את הטרמיטים?

הטרמיטים לא חיים על הקרקע, אלא מתחתיה, ניתן למצוא אותם מתחת לרצפה ולבלטות של הקרמיקה. לכן גם ההדברה צריכה להיות בהתאם על מנת לעקור אותם מהבסיס, לגי אופי ההדברה נגע בזאת בהמשך. בגלל באמת גודלם ומקום המחבוא שלהם, קשה מאוד להבחינם כי במרבית המקרים הם פשוט לא גלויים לעין ולכן ההדברה צריכה להיות יסודית ולהגיע לשורשים.

המסקנה היא שצריך לעקור את הטרמיטים מתחת לאדמה על מנת להפטר מהם בשאיפה לתמיד. את הטרמיטים ניתן למצוא גם מתחת למשקופים ולרהיטי עץ שהם מכרסמים ואוכלים כי הם ניזונים בעיקר מעץ. אם נוציא את משקוף הדלת למשל, אתם תוכלו למצוא מתחת מתחבאים עשרות טרמיטים כי משקופי דלתות זהו אחד המאכלים האהובים עליהם.

מקומות אהובים על הטרמיטים:

>> משקופים

>> רהיטים

>> חלונות מעץ

>> שידות

>> קירות גבס

>> דלתות

>> עצים ישנים ועוד

איך מתרחשת הדברת טרמיטים בפועל?

ישנו נוהך ברור כשזה נוגע להדברה של טרמיטים, בגלל שהם חיים מתחת לבלטות אז זהו המקום שצריך לטפל בו.

השלבים לביצוע ההדברה:

  1. קידוח כל מתחת לבלטות – על מנת להגיע לטרמיטים, עלינו לקדוח חורים קטנים מתחת לרצפה כדי שנוכל להחדיר את החומרים ולהגיע לטרמיטים.
  2. הכנסת חומרי ההדברה- לאחר הקדיחה אנחנו מתחילים להכניס את חומרי ההדברה נגד הטרמיטים דרך החורים שקדחנו בהם.
  3. שימוש בכלים המתקדמים ביותר – ברשותנו כלים מתקדמים כמו מכונות לצורך קידוח והעברת החומרים בקלות ובמהירות.
איך מתרחשת הדברת טרמיטים בפועל
איך מתרחשת הדברת טרמיטים בפועל

ההבדלים המהותיים בין הטרמיטים לנמלים

קיימים בעיקר 2 זני טרמיטים שונים בישראל, טרמיטים שעפים וכאלה שלא, זה בקצרה. בעולם הטרמיטים יש את השולטים שנמצאים בהיררכיה גבוהה יותר בדיוק כמו אצל בני האדם שהם בעצם המלכים והמלכות, אלה הטרמיטים המעופפים. ומנגד יש עת הטרמיטים העבדים שתפקידם בעצם לכרסם ולעשות נזקים בעצים. הטרמיטים דומים לנמלים במראה אבל כן יש הבדלים מסויימים שיעזרו לכם להבדיל בינם לנמלים. ההבדלים העיקריים הם בצבע העור, בגודל הכנפיים למי שעף ובמבנה המחושים.

לעומת הנמלים, הטרמיטים מעדיפים לעבוד יותר בשעות לילה והנמלים יוצאים לשדה כל הזמן. הנצלים לא ניזונים מעץ ואילו אצל הטרמיטים זה מקור המזון המרכזי. הקן של הטרמיטים נמצא מתחת לאדמה, חבוי היטב ומהווה כמקום מסתור שלהם, אולם אצל הנמלים ברוב המקרים הקן חשוף והוא מעל האדמה. אצל הטרמיטים יש גם מלך וגם מלכה ויש את העבדים, אצל הנמלים ניתן למצוא רק את המלכה.

 

טיפול במשקופי עץ ובחלונות מעץ שנגועים בטרמיטים

"אוכלי המשקופים", אוכלי העץ, מה שמכונים הטרמיטים, ללא ספק אחד מהזיקים הבאמת מזיקים ביותר אולי לא מבחינה פיזית לאדם והם לא מסוכנים אבל מאוד מאוד מזיקים לרכוש שלנו. הטרמיטים הם בעייתיים ולפעמים גם בעיתיים מאוד, הבעיה המרכזית איתם שלא ניתן לפעמים לדעת שיש נוכחות של טרמיטים באזורכם ולפעמים זה מאוחר מדי.

כמו שאתם יכולים לראות בתמונות למטה, אלה הנזקים שהטרמיטים מסוגלים להם, תראו את גודל הנזק שנעשה למשקופים ולעץ, מדהים שיצור כזה קטן בגודל של נמלה יכול לעשות כזה נזק גדול. משקופי עץ וחלונות מעץ ודפנות של דלתות הם היעד העיקרי שהטרמיטים מכוונים אליו וכשהם מגיעים אליהם, הם פשוט מתחילים לאכול אותו יום אחרי יום ללא מנוחות.

הבעיה המרכזית עם משקופים ודפנות של דלתות אלה היא שלא תמיד ניתן לדעת שיש בעיה לפני שהדלת פשוט מתפוררת לה כי הטרמיטים אוכלים אותה מבפנים ומבחוץ זה עדיין יכול להראות כאילו הכול כשורה.

בהרבה מהמקרים הגענו למקום ולא נראה בכלל שהדלת או החלון יש בה נזק כלשהו, אבל כאשר הסרנו את המשקופים, ראינו מאות של טרמיטים מסתובבים מאחורי המשקופים ופשוט אוכלים כל הבא ליד. אותו הסיפור גם שזה מגיע לחלונות, הטרמיטים לא עוצרים רק במשקופים ובדלתות, הם אוכלים גם חלונות עץ ואנחנו מטפלים בסוגיה זו באמצעות פתיונות ג'ל שבסופו של דבר יהרגו את המלכות והמלכים וישמידו את הקין שלהם כמובן יחד עם החדרת החומר מתחת לבלטות.

טיפול במשקופי עץ ובחלונות מעץ שנגועים בטרמיטים
טיפול במשקופי עץ ובחלונות מעץ שנגועים בטרמיטים

האם הטרמיטים מסוכנים?

הטרמיטים עצמם לא מהווים סכנה לבני האדם אבל הם בהחלט עלולים לבצע נזק עצום לרכוש כמו שצייננו והמתנה ארוכה עלולה לגרום להוצאות כבדות מאוד. הטרמיטים אוהבים מאוד עץ ישן ומקומות נטושים שאף אחד לא מפריע להם לאכול את העץ ולהתרבות. הטרמיטים גם לא מהווים סכנה לבעלי חיים ולא יכולים להעביר מחלות בעקיצה בדומה לפרעושים, אך עדיין הדברת טרמיטים היא די הכרחית בסופו של דבר. ברגע שהטרמיטים מקימים הרבה כנים עם הרבה מקומות מסתור, כך גם ההדברה תיקח יותר זמן וגם כסף כי המדביר יצטרך לאתר את כל מקומות המסתור שלהם. כשהטרמיטים מתרבים, הם יכולים להגיע לאלפים ולכן אין טעם למוש את הזמן סתם.

סימנים על דלתות

איך ניתן למנוע כניסתם של הטרמיטים?

ובכן, לא ניתן למנוע בוודאות אבל בהחלט ניתן לעשות מספר צעדים על מנת לא לסבול מטרמיטים או לפחות לא בהרבה מהם. במידה ואתם לא מחזיקים כמעט במוצרים שעשויים מעץ אז רוב הסיכויים שלא יהיו לכם טרמיטים בבית. יחד עם זאת, אם יש לכם קירות גבס ישנים ואתם שמים לב לנזקים וחורים, ייתכן וזה פרי עבודתם של הטרמיטים. הרבה פעמים גם לא ניתן להבחין בטרמיטים כי הם תמיד מסתתרים מאחורי משקופים, מתחתיהם ומתחת לעצים. לפעמים זה פשוט מאוחר מדי ושמים לב רק לאחר שהנזק כבר נעשה. כמובן שמניעה היא הפתרון המושלם לבעיית הטרמיטים ויש מספר צעדים שבהחלט יכולים לעזור.

  • המנעות מרהיטים מעץ – ככל שתמנעו מרהיטים ומוצרי עץ כך יהיה לכם פחות בעיית טרמיטים בבית.
  • טיפול כימי במוצרי העץ – במידה והמטבח, הרהיטים או הדלתות עשויים מעץ, תוודאו להעביר אותם טיפול כימי שזהו טיפול מניעתי נגד הטרמיטים.
  • תדאגו שיהיה אור בבית- הטרמיטים אוהבים לעבוד בחושך והם יעשו הכל על מנת להמנע מאור, לכן רובם מכרסמים בעיקר בשעות הערב ובלילות.
  • ביצוע הדברה מוקדמת – ניתן לבצע הדברה מוקדמת לטרמיטים כדי למנוע את כניסתם וכך למנוע נזקים עתידיים.
איך ניתן למנוע כניסתם של הטרמיטים
איך ניתן למנוע כניסתם של הטרמיטים

האם הפתרון הוא להרוג את הטרמיטים?

תראו, כמובן שמניעת כניסת הטרמיטים בדרכים שציינו הוא הפתרון הטוב ביותר לבעיית הטרמיטים אבל ברגע שיש כבר כמויות גדולות מהם אז הדברת טרמיטים זהו המהלך הנדרש שגם גורם למותם. ניתן להשתמש בשיטות נוספות להרחקת הטרמיטים לפחות באופן זמני ולצמצום הנזקים בשיטות נוספות כמו: שימושו בשמנים ובאבקות מסויימות וגם אדמות שעוזרות להרחיק את הטרמיטים באופן זמני לפחות. כמובן שכל אלה לא מהווים תחליף ראוי להדברה של טרמיטים ואלה בסך הכל שיטות מתקדמות שמטרתן להרחיק את הטרמיטים מהאזורים שחשובים לנו.

האם הפתרון הוא להרוג את הטרמיטים
האם הפתרון הוא להרוג את הטרמיטים

הדברת טרמיטים בשיטות נוספות

ללא קידוח

במידה ואתם לא מעוניינים שיקדחו לכם ברצפה למרות שזו שיטת ההדברה הטובה ביותר, ניתן להמנע ממנה חלקית לפחות. ברגע שהטרמיטים מתרבים באלפיהם ומקימים להם קנים מתחת לאדמה, במקרה שכזה זה רק באמצעות קידוח, עשיית חורים מתחת לבלטות והזרמת החומרים כמו שצייננו. הדברה מסוג זה תתבצע רק במקרה שאנחנו יודעים שקינים לא קיימים מתחת לאדמה ונוכל להדביר טרמיטים מעופפים, הכוונה לטרמיטים עם כנפיים. במידה ולא נמצא טרמיטים נוספים בביתכם, אז ניתן יהיה להנמע מהקידוחים.

 

הדברה ביולוגית נגד הטרמיטים

כאמור הטיפול הטוב ביותר הוא טיפול מניעתי עד כמה שניתן ולא תמיד צריך להשתמש בחומרי הדברה הנכונים. הדברה ביולוגית נעשית על ידיד החדרה של תולעים לגופם של טרמיטים שגורמות למותם תוך 36-48 שעות. המטרה של התולעים לאחר שאנחנו משחררים אותם היא למצוא את הטרמיטים, לחדור לגופם ולהרוג אותם וכך בעצם למנוע קידוחים והדברה.

הדברה ביולוגית נגד הטרמיטים
הדברה ביולוגית נגד הטרמיטים

הדברת טרמיטים על ידי חברת הדברה מוכרת

את ההדברה מבצעת חברת אבי הדברות שאחראי על הדברת מזיקים ומכרסמים ב 20 שנים האחרונות. אנחנו נותנים התחייבות חוזית בכל עבודה ומשתמשים בכלים המתקדמים ביותר להדברות מזיקים ומכרסמים מכל הסוגים. באופן כללי את הדברת הטרמיטים בפרט ואת שאר ההדברות צריכות להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע ולא באופן עצמאי. מדבירים מנוסים משתמשים בכלים מתקדמים ובטכניקות הדברה מקצועיות והם הוסמכו לעשות עבודה זו.

 

איך לדעת שאתם עובדים עם המדביר הנכון?

כל הדברים החשובים שהמדביר אמור לספק לכם:

> אחריות חוזית בכתב על כל עבודה.

> רשיון הדברה בתוקף.

> המון לקוחות מרוצים. עובדה יסודית, נקיה ומהירה.

> שימוש בלכים מתקמים והמנעות מחומרים שרעילים לאדם.

הדברת טרמיטים בחניונים ובאתרי בנייה שונים

חברתנו מבצעת הדברות לטרמיטים בהלוך השנים באתרי בנייה שונים, בחניונים גדולים של מוסדות וקניונים ועוד. מדובר בסוג ההדברות שמזמינות חברות רציניות וגופים גדולים שמודעים לבעיית הטרמיטים והם מבינים את חשיבות הטיפול בה. בהלוך השנים חברתנו ביצעה הדברות שונות גם של יתושים ומזיקים נוספים באתרי בנייה וגם של טרמיטים בחניונים רבים באמצעות החדרת החומר מתחת לאדמה וגם באתרי בנייה טרום הבנייה ובמהלכה. כאשר מדובר באתרי בנייה ובחניונים גדולים, כאמור מדובר בסוג עבודה אחר, גדול יותר שיש לו את העלות שלו ולכן תתיעצו איתנו בטלפון לפני על מנת לברר את המחיר המלא כדי שתהיו ערוכים מכל בחינה אפשרית.

 

האם באמת ניתן לוודא שהטרמיטים לא יחזרו?

ובכן לרבות הדברה מקצועית, ישנם מספר דרכים "טבעיות" כדי לטפל בעעית הטרמיטים ולקוות שלא יתקרבו אלינו או יחזרו אלינו. כאשר עושים הדברה מקצועית ומשתמשים בכל שיטות ההדברה הקיימות נגד שני סוגי הטרמיטים גם באמצעות פתיונות תג'ל וגם באמצעות החדרת החומר לרצפה, ישנה סבירות גבוהה מאוד שהטרמיטים לא יחזרו. הג'ל והחומרים השונים הורגים את הטרמיטים, את הביציות שלהם, מחסלים את המלכים והמלכות וחשוב לא פחות הם משמידים את כל הקינים שהבם בנו והופכים את המקום הנגוע ממקום שהיה פתוח וזמין עבור הטרמיטים למקום שהם לא רצויים בו יותר ולא יכולים להתקיים.

על כך חברתנו מעניקה אחריות של שנה ועד 5 שנים בממוצע, כי מדובר באחת ההדברות המורכבות ביותר ללא ספק לרבות הדברת פשפש המיטה, והדברה נוספת של מזיקים ומכרמסים נוספים. מרבית הסיכויים שהטרמיטים לא יחזרו אליכם בקרוב וזו הסיבה גם שאנחנו כל כך בטוחים באיכות העבודה שלנו ואנחנו מוכנים להתחייב לכם לטווח ארוך מאוד כאות על כך שאנחנו יודעים איך לשים לתופעת הטרמיטים סוף.

 

שיטות נוספות להדברת טרמיטים שעובדות

כמובן שכולנו יודעים שהטיפול הטוב ביותר לכל בעיה היא מניעה, וגם במקרה של הטרמיטים, הדבר הזה לא זר, אם תוכלו למנוע מהם להתקרב מלכתחליה אז מה טוב, ניצחתם ולא תזדקקו לשום חברת הדברה כזו או אחרת. אבל האם זה באמת אפשרי? האם זה ייתכן? ובכן ישנם מספר דרכים בודדות שניתן להגדיל משמעותית את הופעתם של הטרמיטים מלכתחילה עוד לפני שהם מתחילים לאכול את העץ ולגרום לכם נזק בלתי הפיך בבית.

לכן אנחנו משתמשים בשיטות הדברה טבעיות כמו הדברת טרמיטים ביולוגית שמטרתה להלחם יתושים ובחרקים באמצעות האוייבים הטבעיים שלהם וזה משהו שאפשרי לגבי כל מזיק וחרק כאשר יודעים לבחור נכון את האוייב שלו שיוודא להעלים אותו.

הרבה פעמים אנשים משתמשים בהדברה בכלל כטיפול מניעתי בין אם מדובר בתהליך בנייה של בית פרטי או בית קרקע שיש בו מרכיבים של עץ כמו רצפה, משקופים ועוד, לכן במקרה כזה הדברה לצורך מניעה היא קריטית לביצוע. הטרמיטים באמת מרגיזים, הם ממש אוכלי כל החל מעצים, פרגולות למיניהן, צמחייה בחצר, פרקטים מעץ, חלונות, דלתות, משקופים ומה לא עוד.

זו אחת הסיבות שהדברה נגדם היא משולבת כי לא תמיד הריסוס מתחת לרצפה מספיר וצריך להשתמש במספר שיטות הדברה נגד הטרמיטים כדי להביא לחיסולם. כאמור שיטות הדברה נוספות כוללות שימוש בתולעים שהורגים את הטרמיטים, שיטות הרחקת טרמיטים טבעיות באמצעות שמנים ואבקות מסויימות ושיטות הדברה של פתיונות ג'ל כאמור ופתיונות נוספים שחלקם כבר הזכרנו מקודם.

 

מחירון של הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים בבית החל מ 350 ש"ח
הדברת טרמיטים בחצר החל מ 400 ש"ח
הדברת טרמיטים בבתי עסק החל מ 450 ש"ח
בחניונים רב ותת קרקעיים החל מ 500 ש"ח

 

שאלות ותשובות:

תראו, 100% אין בשום דבר, אבל במידה וההדברה נעשית על ידי אנשי מקצועי אמיתיים שמוודאים שכל החומר הוכנס עמוק לאדמה, הסיכוי שהטרמיטים יחזרו נמוכים מאוד.

כאמור הטרמיטים אוהבים משקופים וחלונות ובעיקר עץ, הם מסתתרים מתחת לדופן הדלת, במידה ואתם רואים פסים ונקודות שחורות בגבס או שאתם רואים שהעץ מתפורר, זה בהחלט יכול להעיד על המצאותם של הטרמיטים באזור.

הדברה ממוצעת של טרמיטים מתחילה מ 249 ש"ח ומשתנה בכמות החדרים וכמות המקומות שהשתלטו עליה הטרמיטים.

הדברה כזו מצריכה ידע ונסיון רבים, כמו כן גישה לחומרים, אין טעם להדביר לבד, פשוט תשאירו את העבודה לאנשי מקצוע בלבד.

מזל טוב! כעת, הגיע הזמן לקרוא למדביר שאתם סומכים עליו ב 100% שיבוא לבצע את האבחון ויסביר לכם מה הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה.

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>