Avi-Logo

הדברת מזיקים

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

כולנו מכירים את המצב שבו מתחילות להופיע בבית שלנו, בגינה או בחצר, חיות מזיקות. האמת היא, שהחיות המזיקות יכולות להיות שונות ומשונות והן יכולות להיות מזיקות בצורה מגוונות. למשל, כאשר מדברים על מזיקים מדברים על חיות קטנות שיכולות לגרום לנזק לגינה ולצמחים. מצד שני, חיות מזיקות עלולות גם להזיק לבני האדם או לרהיטים, כמו במקרה של טרמיטים. מה שבטוח זה שצריך להתמודד עם המצב הזה, ולכן נשאלת השאלה מה עושים. האם אפשר לרסס לבד? והאם ריסוס עצמאי יכול להוות את הפתרון הטוב ביותר? התשובה היא שלא תמיד זה כך. הדברת מזיקים, כמו הדברה ספציפית כנגד תיקנים או נמלים, זה משהו שצריך לעשות בצורה מקצועית. לכן חשוב לקחת בחשבון את האפשרות של הזמנת מדביר מנוסה לצורך ביצוע המשימה.

 

הדברת מזיקים
הדברת מזיקים

היתרונות של הזמנת מדביר מקצועי

למרות שיש היום חומרים שונים שתוכלו לקנות לצורך הדברה של מזיקים שונים, בפועל זה לא תמיד כדאי. נניח שכן תצליחו לנטרל את המזיק שראיתם היום בבוקר בבית, האם זה אומר שלא יהיו עוד מזיקים כמותו באזור? לצערנו הרב, לא פעם המזיקים מגיעים בחבורות. זה אומר שאם ראיתם מזיק אחד, עלול מאוד להיות שיש עוד כמה מזיקים באזור. לכן עצם העובדה שתרססו ישירות על אותו מזיק לא באמת תצליח למגר את התופעה ולטפל בבעיה. לעומת זאת, אם תזמינו מדביר מקצועי, הדברים ייראו אחרת.

המדביר המקצועי יוכל לבדוק את השטח ולהבין מול איזה אויב הוא נמצא. הוא יוכל לבחון את פתרונות האפשרויות ולבחור, בעזרתכם, את הפתרון הנכון. מעבר לכל אלה, כמובן שהדברה של מזיקים לא מתאימה לכל אחד מאתנו. יש הרבה אנשים שלא פשוט להם לראות את כל סוגי החיות והמזיקים. לכן, אם זה פשוט מגעיל אתכם, ברור מדוע הזמנת מדביר מקצועי זה הפתרון. אין סיבה לדחות את הדברים כי מדביר מקצועי יוכל להגיע ולעזור לכם הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

היתרונות של הזמנת מדביר מקצועי
היתרונות של הזמנת מדביר מקצועי

איך מבצעים היום הדברת מזיקים?

רוב האנשים חושבים שכאשר הם יתקשרו למדביר, הוא יגיע ויבצע הדברת מזיקים בעזרת ריסוס. עם זאת, חשוב להבין שיש עוד כמה שיטות ופעולות שהמדביר יכול לבצע. למשל, הוא יוכל להציב מלכודות. העניין הוא שלא תמיד נרצה לנטרל את המזיק, שכן יש מקרים שנרצה לתפוס אותו ולשחרר אותו במקום אחר. לחילופין, לעיתים נרצה לתפוס אותו כדי להיות בטוחים שהוא אכן נוטרל.

מעבר לכל אלה, כמובן שכאשר מדברים על הדברה של מזיקים צריך לקחת בחשבון גם את האפשרות של שימוש בפיתיונות. היתרון של שימוש בפיתיונות הוא שאנחנו לא מזיקים לבריאות שלנו ושל הסביבה על ידי ריסוס של חומרים כימיים שונים. יש למעשה לא מעט מקרים שבהם שימוש בפיתיונות יכול להיות יעיל ביותר ולכן שווה לקחת בחשבון גם את האופציה הזאת.

איך מבצעים היום הדברת מזיקים
איך מבצעים היום הדברת מזיקים

האם אפשר לבצע הדברת מזיקים בצורה אורגנית?

היום כבר אי אפשר להתעלם מהאופציה הזאת, ולמעשה, היום עוד ועוד מדבירים מציעים את האפשרות הזאת. חשוב להבין, תחילה, שכאשר אנחנו מדברים על הדברת מזיקים אורגנית, אנחנו מדברים על הדברה שלא כוללת שימוש בחומרים כימיים מסוכנים.

אומנם החומרים הכימיים השונים עושים עבודה נהדרת, אך בפועל, הם עלולים לפגוע בבני האדם, בחיות המחמד וגם בסביבה. לכן ברור מדוע, בעידן שבו כבר אי אפשר להתעלם מהחשיבות של שמירה על כדור הארץ, יש עוד ועוד אנשי מקצוע שמציעים הדברה אורגנית. לכן, אם גם אתם חשבתם להזמין מדביר מקצועי שיוכל להגיע ולרסס את הבית, את הגינה או את החצר, רצוי מאוד לבדוק מראש באיזה חומרים הוא מתכוון לעשות שימוש.

האם אפשר לבצע הדברת מזיקים בצורה אורגנית
האם אפשר לבצע הדברת מזיקים בצורה אורגנית

השימוש בהדברה ביולוגית – אופציה מעניינת שכדאי להכיר

קשה לדבר על הדברת מזיקים ולא להזכיר גם את האופציה של הדברה ביולוגית. כאן כבר מדובר על רמת תחכום הרבה יותר גבוהה. במסגרת ההדברה הביולוגית אנחנו למעשה מכניסים לסביבה של המזיק את הטורף הטבעי שלו.

במילים אחרות, במסגרת הדברה ביולוגית אנחנו בסך הכול נותנים לטבע לעשות את שלו. חשוב להבין שאומנם לא תמיד ההדברה הזאת מתאפשרת, אך נראה את השימוש בה במקרים שבהם לא נרצה לפגוע בסביבה האקולוגית כולה. כמו כן, מדהים לראות שבמקרים שבהם ההדברה הביולוגית כן אפשרית, היעילות שלה גבוהה מאוד.

השימוש בהדברה ביולוגית – אופציה מעניינת שכדאי להכיר
השימוש בהדברה ביולוגית – אופציה מעניינת שכדאי להכיר

האם צריך להכין את הבית לקראת הדברת מזיקים?

זה מאוד תלוי במצב. ראשית, עד כמה המצב של המזיקים בבית שלכם חמור? ושנית, האם זו הדברה שצריך לעשות בתוך הבית או בגינה? מעבר לכל אלה, כמובן שכאשר מדברים על הדברת מזיקים צריך גם לבדוק את סוג ההדברה.

אם, למשל, כן בחרתם בהדברה כימית, חשוב מאוד להכין את הבית מראש לקראת העניין הזה. צריך לכסות את כל הדברים שלא תרצו שחומרי ההדברה יגיעו אליהם. במקרה של הדברה כימית צריך, כמובן, גם לפנות את המקום ולדאוג להוציא מהבית גם את חיות המחמד. על מנת שתוכלו לדעת כיצד רצוי להכין את הבית להדברה, כמובן שצריך לדבר מראש עם חברת ההדברות ולברר מולם כל פרט שיכול להיות חשוב לכם.

האם צריך להכין את הבית לקראת הדברת מזיקים
האם צריך להכין את הבית לקראת הדברת מזיקים

הדברת מזיקים בעסקים השונים

כל מי שמנהל עסק שכולל אוכל, בין אם זה מסעדה, בית קפה או מקומות אחרים, יודע שההדברה חשובה מאוד. מצד אחד, יש את הגישה שאומרת שלא נזמין מדביר עד שלא נראה את המזיקים. מצד שני, כלל לא בטוח שאתם רוצים להגיע למצב שבו אתם כבר רואים את המזיקים. כלומר, אם אפשר להקדים תרופה למכה, למה שלא תעשו זאת? המזיקים השונים עלולים להגיע לבית הקפה או למסעדה שלכם מכל מיני מקומות ולא תמיד זה באשמתכם או בגלל שלא הקפדתם על כללי ההיגיינה.

ברוב המקרים המזיקים יגיעו דרך הביוב ואין ספק שרק פעולה מקצועית של הדברת מזיקים תוכל למגר את התופעה. אם מה שמטריד אתכם זו העובדה שיהיה עליכם לסגור את המקום, חשוב שתדעו שזה לא חייב להיות כל כך רדיקלי. כלומר, אומנם אחרי הריסוס צריך כמובן לאוורר את המקום, אך זו יכולה להיות סגירה זמנית של כמה שעות בודדות. מנגד, יש לכך ערך עליון ולכן לא כדאי לדחות או לזלזל בהדברת העסק שלכם.

 

האם המחירים גבוהים?

זה ברור שאם אתם חושבים להזמין שירותי הדברת מזיקים תרצו גם לדעת כמה זה עולה. יש כמה גורמים שיכולים להשפיע על המחיר, כמו למשל:

באיזה מדביר אתם בוחרים או כנגד איזה סוג של חרקים הוא צריך להדביר? בין יתר הגורמים שישפיעו על המחיר ניתן לראות גם שהשטח שאותו צריך להדביר ישפיע. למשל, האם אתם צריכים להדביר דירה קטנה של שני חדרים? או שבאמת מדובר על הדברת מסעדה גדולה שפרוסה על פני שטח גדול במיוחד? עוד נתון שישפיע כמעט תמיד על השאלה כמה תשלמו על הדברה כנגד מזיקים, הוא השאלה האם זה דחוף. האם ראיתם מזיקים היום בבוקר ואתם לא יכולים לסבול את המחשבה שהם עדיין נמצאים בדירה? חשוב להיות מודעים לכל הפרטים האלה כי הם אלה שיקבעו כמה תשלמו בסופו של דבר.

 

מדביר מזיקים מומלץ 24/6

מדביר מזיקים מומלץ הוא מדביר מזיקים מקצועי. היום בעידן השפע קשה למצוא. בחודשי הקיץ כאשר מתחילים לצאת החוצה מזיקים שונים שמחפשים את האוכל שלכם, דווקא אז אתם מחפשים עצה מה לעשות. בחיפוש של כמה דקות בגוגל אתם מגיעים לבעלי מקצוע שונים ורבים וזה יכול לבלבל. קבלו מאיתנו כמה טיפים איך למצוא את בעל המקצוע המדויק עבורכם. טיפים אלו יעזרו לכם למצוא מדביר מזיקים מומלץ וגם יעזרו לכם בכל תחום אחר שבו תצטרכו סיוע.

מדביר מזיקים מומלץ 24_6
מדביר מזיקים מומלץ 24_6

לא רק המזיקים יוצאים בקיץ

זה נכון שבקיץ נתחיל לראות אותם יותר, את תהלוכות הנמלים, את הדבורים המחפשות את הצוף והתיקנים שמסתובבים במטבח באמצע הלילה. אבל לא רק הם יוצאים כשחם בחוץ גם אנחנו בני האדם יוצאים יותר.

בתקופת הקיץ יוצאים יותר לטיולים, נפגשים יותר עם אנשים ומגיעים למקומות חדשים. בעונות הקרירות נתכנס בבתינו לצד התה והשמיכה ובעונות החמות נצא לשתות בירה קרה בבר השכונתי.

בעוד אנחנו והמזיקים יוצאים בימי החום, ההבדל ביננו הוא, שכל אחד מאיתנו לוקח איתו עוד פריטים. כגון, ארנק, מפתחות וטלפון. היציאה מהבית אל הרחוב בהכרח תביא איתה הפתעות מעניינות ומרגשות. נפגוש אנשים חדשים, נחווה אווירה שונה מהשגרה וגם נצטרך להתמודד עם אתגרים שונים המגיעים אלינו.

לא רק המזיקים יוצאים בקיץ
לא רק המזיקים יוצאים בקיץ

אתגרים תמיד יהיו… אז איך לבחור מדביר מזיקים מומלץ?

נהלו שיחת ייעוץ טלפונית קצרה. שיחת הייעוץ הזו אינה עולה כסף. במהלך השיחה תסבירו את הבעיה ונסו לשמוע את ההצעה שמציע לכם איש המקצוע. לכו לפי תחושות הבטן שלכם. אם האדם עמו שוחחתם היה נעים לכם, הקשיב לכם וכשנתן מענה נתן תשובה מפורטת כיצד לפתור את הבעיה ומה העלות המשוערת לעבודה מסוג זה, סימן שמדובר באדם רציני. אם עדיין יש לכם ספקות ואתם לא בטוחים, בקשו מבעל המקצוע לראות תעודות או לדבר עם לקוחות ממליצים. הכל תלוי בסיטואציה, הרי לא תתקשרו למישהו באמצע הלילה כדי לשמוע המלצה.

אתגרים תמיד יהיו... אז איך לבחור מדביר מזיקים מומלץ
אתגרים תמיד יהיו… אז איך לבחור מדביר מזיקים מומלץ

לסיכום

לאחר שעשיתם את כל הפעולות הללו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאיש המקצוע שבדרך אליכם הוא מקצועי ואמין. קחו את הטיפים הללו כדי למצוא בעל מקצוע אמין בכל תחום. זו הדרך הבטוחה ביותר גם למצוא מדביר מזיקים מומלץ. אז אם אתם גם ככה מחוץ לבית כי הימים חמים, קראו כעת למדביר מזיקים מומלץ ותחזרו לאחר כמה שעות לבית נקי ממזיקים.

שאלות ותשובות:

אנחנו מדבירים את כל סוגי המזיקים הקיימים בשוק

כמובן, אנחנו מעניקים אחריות בכתב בסיום כל עבודה.

המחירים נעים בין 300-700 ש"ח להדברה ממוצעת

הכי טוב זה פשוט לדבר איתנו בטלפון לפני ולהסביר לנו על הבעיה.

לא ניתן לדעת בוודאות ולכן בגלל זה אנחנו נותנים אחריות, הכי טוב זה פשוט לבצע הדברה פעם בשנה או פעם בשנתיים ליתרן בטחון.

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>