Avi-Logo

מדביר עכברים

☑️מדביר עכברים החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

הדברת עכברים בדומה להדברה של מכרסמים אחרים היא אחת ההדברות הפופולאריות ביותר היום. ישנם מספר דרכים אפקטיביות על מנת למנוע כניסת עכברים לבניין ולסביבה הקרובה שלכם וחשוב מכך למנוע מהם לפלוש לביתכם הפרטי. במאמר הבא נסקור לעומק את השיטות השונות שמדבירים משתמשים ובחומרים השונים כיד להפטר מעכברים.

 

מדביר עכברים
מדביר עכברים

ישנם 2 דרכים עיקריות להרחקת עכברים

להרוג את העכבר

פשוטו כמשמעו, לגרום למוות שלו באמצעות שימוש ברעלים.

 

לכידת העכבר

ללכוד אותו ולהרחיק אותו מהבית, לשחררו בטבע רחוק כמה שניתן.

המטרה שלנו היא פשוטה, לתפוס את העכבר מהר ככל הניתן יחד עם משפחתו ומכרסמים נוספים שמקיפים את המבנה, אנחנו עושים זאת באמצעות פיתיון שאנחנו שמים במלכודות השונות. כשתופסים את העכבר, ניתן להרוג אותו או לשחרר אותו, זה כבר תלוי ברצון הלקוח ובבחירתו. מאוד חשוב להרחיק את החומרים מבני אדם ובעיקר מילדים, לכן החומרים אטומים ומוחבאים מבני אדם כדי שתהיה לנו שכבת הגנה מלאה שחלילה בני אדם לא ייחשפו אליו

 

מדוע חשוב להדביר עכבר בבית

חשוב להבין מה הם הנזקים אשר העכבר עלול לעולל לנו, כדי לדעת מדוע קריטי לבצע הדברת עכברים בבית. ללא הבנה והפנמה של הנזקים הללו, אתם עלולים להתעלם מהימצאותו של העכבר בבית ולא למהר להדביר אותו. נסקור בקצרה את הסכנות השונות הנשקפות מעכבר בבית המצדיקות הדברה מהירה ויעילה של העכברים.

 

1. הסכנה התברואתית

העכבר, בדומה לחולדה ולשאר המכרסמים הבלתי רצויים בבית, יוצר סיכון תברואתי משמעותי עבורנו. העכבר מציב אותנו בסיכון בריאותי משמעותי כשהוא אצלנו בבית, עקב היותו סוכן משמעותי של חיידקים ונגיפים. עכברים מרבים להסתובב במקומות שאינם סטריליים כלל וכלל, דוגמת הביוב, מחסנים נטושים ומקומות נוספים בהם קיימים מצבורים של חיידקים ונגיפים מסוכנים.

לא אחת קורה שהעכבר נדבק בחיידקים או בנגיפים ואלו נכנסים אל מחזור הדם שלו. גללי העכבר יהיו גם הם נגועים בחיידקים ובנגיפים והם יתפשטו מהגללים אל המרחב. כך, כאשר עכבר שאינו עכבר ביתי מפריש גללים אצלכם בבית, החיידקים עלולים להתפזר במרחב הביתי שלכם ולגרום למחלות לבני הבית. לרוב, מדובר יהיה במחלות קלות שיעברו תוך כמה ימים אך עכברים בהחלט יכולים להיות גם סוכנים של מחלות קשות.

לא מאמינים? חוקרים רבים מצביעים על עכברים וחולדות כעל הסוכנים העיקריים של הדבר השחור אשר פקד את אירופה במאה ה-13 וגרם למות שליש מאוכלוסיית היבשת. באותם ימים, מגפות לא התפשטו באמצעות מטוסים, ספינות, רכבות או סניפים של הפיראט האדום, אלא באמצעות חולדות ועכברים שנדדו ממקום למקום והעבירו את המחלות אשר הם נשאו עימן.

כמובן שהעכברים יוצרים סיכון תברואתי אף במפעלים ובמחסני מזון. מחסן מזון אשר נמצא בו עכבר צפוי להסתבך עם משרד הבריאות, שכן אם יימכר מזון אשר עכבר לעס אותו קודם, המזון עלול להיות נגוע ולגרום להפצת מחלות בציבור. אם כן, עכברים יוצרים סיכון תברואתי משמעותי לבני האדם. יש לבצע הדברת עכברים בהקדם האפשרי כדי להתמודד עם סכנה תברואתית זו.

 

2. סכנה לתשתיות

עכברים לא מסתפקים בנזק התברואתי אלא גורמים גם לנזק לבית ולתשתיותיו. עכברים, מתוקף היותם מכרסמים, נוטים לכרסם כמעט כל דבר כדי לשמור על השיניים שלהם חדות. במרחב הביתי שלנו, העכברים צפויים לכרסם כבלי חשמל, כבלי אינטרנט וטלוויזיה, חוטי תקשורת, צינורות מים וצינורות ביוב וככל שיש בבית מיזוג מרכזי – העכברים אף עלולים לחבל בתעלות המיזוג.

לא רק זאת אלא גם שהעכברים צפויים לכרסם רהיטים בבית – מיטות, שידות, ארונות ושולחנות יימצאו בסכנה מפני כרסום העכבר. זאת, מלבד מזון יבש אשר גם אותו עלולים העכברים לאכול אצלכם בבית. הנזקים האמורים עלולים להתרחש לא רק בבית אלא גם במחסני מזון בהם נוטים עכברים להסתתר. העכברים יכרסמו אריזות קרטון, יקרעו שקיות ניילון ויגרמו לנזק רב במחסן. נזקים פיזיים אלו לתשתיות, לחומרי גלם ולארונות מצריכים גם הם הדברת עכברים במהירות וביעילות.

 

3. סכנה מנטלית

כאשר דנים בסכנות הנשקפות מעכברים בבית, לא ניתן לפסוח על הנזק הרגשי שהם גורמים לבני הבית. ישראלים רבים מפחדים מעכברים. מאוד מפחדים מהם. לינה בבית עם עכבר תגרום להם לחרדות, לחששות, תפגע באיכות השינה שלהם ותשפיע על כל התפקוד. מכיוון שכך, אם אחד מבני הבית שלכם לוקה בפוביה שכזו מעכברים, הזדרזו להזמין הדברת עכברים עוד היום. לא ניתן להשלים עם מצב בו אחד מבני הבית לא חש בטוח בביתו שלו פנימה ויש לפתור מצוקה זו במיידי.

  שם הסיכון הנזק
1 הסיכון התברואתי הפצת מחלות
2 הסיכון הפיזי פגיעה בתשתיות ובכלים בבית ובמחסן
3 הסיכון המנטלי פוביה מעכברים המשפיעה על התפקוד

 

הדברת עכברים – איך היא מתבצעת בפועל?

אולי זה יפתיע חלק מכם אבל עכבר הבית מעדיף דווקא אוכל צמחוני מאשר אוכל בשרי, אבל בשביל לשרוד הוא יאכל כמעט כל דבר. בדומה לשאר המכרסמים, עכבר הבית נחשב כייצור די חכם ויכול לגרום לא מעט נזק ברכוש שלכם.

השלבים הקריטיים להדברת עכברים בבית

שימוש בתיבות האכלה

השלב הראשון הוא לשים תיבות האכלה נגד עכברים.

 מילוי התיבות ברעלים אנטיקואגולנטים

האוכל יהיה מלא ברעל מסוג זה על מנת לגרום לעכברים למות, זה קורה לרוב בתוך מספר ימים בלבד.

 פיזור התיבות מסביב לאזור

צריך לפזר מספר תיבות כאלה שמלאות ברעל בסביבת העכברים.

 בטיחות מעל הכל

בטיחות חשובה מאוד וקריטית בביצוע הדברה נגד עכבר הבית, מצמידים את התיבות לקיר עם מדבקה שמזהירה אנשים לא לגעת עם משפט אזהרה!

 שימוש במלכודות

שימוש במלכודות מלאות בפיתיון על מנת ללכוד את העכברים זו עוד דרך לתפוס אותם ולשחרר אותם בטבע בלי להרוג אותם.

הדברת עכברים - איך היא מתבצעת בפועל
הדברת עכברים – איך היא מתבצעת בפועל

מדביר עכברים מוסמך 24/6

תפקידו של מדביר עכברים הוא פשוטו כמשמעו, היא לבצע הדברה אפקטיבית ומקצועית נגד עכברים, נקודה. מדביר עכברים הוא מדביר לכל דבר ורובם גם מדבירים את כל סוגי המכרסמים הקיימים וגם הדברת מזיקים שונים. ישנן דקויות קטנות בין הדברה של עכברים להדברה של חולדות, חולד ועוד. השוני הוא בעיקר בחומרי ההדברה, במלכודות שמתמשים לצורך כך, בזמן ובפרמטרים נוספים.

מדביר עכברים מוסמך 24_6
מדביר עכברים מוסמך 24_6

הרחקת עכברים בשיטות טבעיות

כאשר מתייחסים להדברה אורגנית של עכברים, הכוונה היא יותר ללכידתם באמצעות מלכודות כלוב כמו שצייננו ללא שימוש ברעלים ובהרג. הדברה ירוקה של מזיקים ומכרסמים שונים תופסת תאוצה רצינית בשנים האחרונות כאשר משתמשים בשיטות הרחקה יותר ללא הדברה כללית. אנשים רבים כמו כן מדבירים מורשים, מעדיפים להשתמש בשיטות להדברה אורגנית במידה ויש אפשרות אין צורך להרוג את המכרסם. לכן אתם תוכלו לראות הרבה מאוד לכידות של עכברים ביוטוב למשל כאשר הלוכד פשוט לוכד את העכבר באופן ידני ושם אותו בכלוב. לאחר לכידתם לרוב משחררים אותם הרחק מהבית ביערות ובשמורות הטבע.

הרחקת עכברים בשיטות טבעיות
הרחקת עכברים בשיטות טבעיות

מה השיטה היעילה ביותר להדברת עכברים כללית?

האמת היא שבמידה ומדובר באמת בבעיה של מספר עכברים ולא עכבר אחד, השיטה הנפוצה ביותר שמרבית המדבירים משתמשים בה היום היא באמצעות תיבות האכלה. כאמרו, פירטנו על תיבות האכלה בפסקאות הקודמות ועל היעילות שלהם. מה שמדהים בתיבות ההאכלה היא שכאשר מפזרים אותם בהיקף החצר והבניין בתוך מספר ימים בלבד אתם תוכלו למצוא את המכרסמים מתים.

הבעיה המרכזית עם תיבות האכלה היא שהעכברים לא מתים מיידית ולרוב לוקח להם מספר ימים כדי למות. כאשר העכבר לא באמת יכול לבחור היכן למות ואם באמת מדובר בכמות גדולה שלהם, הם יכולים למות במקומות לא צפויים כמו בתוך חורים, במקומות מחבוא שונים ועוד. במצבים כאלה יכול להיות ריח לא נעים ותצטרכו ככל הנראה גם להזמין שירות של פינוי פגרים לאחר איתורם על מנת להמנע מבעיה זו.

מחירון כללי להדברת עכברים

המחיר של הדברת תיקנים מורכב בעיקר מסוג התיקן וגודל האזור. למשל הדברה של תיקן גרמני עולה יותר כי משתשמים בשיטות הדברה מורכבות יותר שדורשות יותר זמן ועבודה.

באזורי הבית השונים החל מ 349 ש"ח
הדברה של עכברים בדירה בבניין מגורים החל מ 299 ש"ח
לכידת עכברים בבית פרטי החל מ 349 ש"ח
במשרדים, מחסנים ובתי עסק החל מ 349 ש"ח
בגגות ובמרפסות הבית החל מ 399 ש"ח
בגינות, בחצרות ובאולמות ארועים החל מ 449 ש"ח
מחירון כללי להדברת עכברים
מחירון כללי להדברת עכברים

 

הדברת עכברים בשעות חירום

שעות חירום הם בעיקר בשעות לילה או כל שעה שיש עכבר בבית ואתם רוצים לטפל בו כעת. במקרים שכאלה אנחנו דואגים להגיע מהר ככל הניתן לבית הלקוח, לרוב עד 45 דקות לכל היות מרגע הקריאה. חברתנו פעילה בעיקר באמצע השבוע ולעיתים אנחנו גם מעניקים שירות של לכידת עכברים בשעות לילה מאוחרת ובסופי שבוע במידה וזה מקרה חירום שלא סובל דיחוי.

הדברת עכברים בשעות חירום
הדברת עכברים בשעות חירום

איך להיפטר מהעכברים לתמיד?

מאוד חשוב שבמידה וביצעתם הדברה, אז רצוי מאוד לבצע מספר צעדים נלווים נוספים על מנת למנוע מהעכברים לחזור ולהוות מטרד עבורכם. השיטות הטובות ביותר להרחקת עכברים לתמיד:

נקיון

בראש וראשונה זה נקיון, תוודאו שמרבית האזורים שלכם נקיים בין אם בבית, בחצר או בגינה, תשמרו על אזורים נקיים ככל הניתן.

איסוף חפצים מיותרים

אל תשכח ושהעכברים אוהבים מאוד להתחבא כי בראש וראשונה בטיחות עבורם זה מעל הכל, אז תוודאו לא להשאיר חפצים גדולים ופתוחים אשר עלולים להוות כאופציה נהדרת למקום מסתור עבורם.

לוודא שהבית סגור

אל תשכחו שהעכברים הם יצורים קטנים ויש להם יכולת פנומנאלית לזחול דרך חורים, חריצים קטנים וקירות וגם חלונות. תוודאו שיש כמה שפחות אופציות עבורם לחדור לביתכם ולעשות בלאגן.

איך להיפטר מהעכברים לתמיד
איך להיפטר מהעכברים לתמיד

איך יודעים בכלל שיש עכברים בסביבה?

תראו, העכברים מגיעים אליכם כי הם פשוט מזהים הזדמנות כי משהו משך אותם לביתכם. מזון פתוח או מקומות מסתור נהדרים וסביבה נעימה עבורם, בקיצור יש סיבה מיוחדת. במידה ואתם נתקלים בסימני כרסום במזונות שהשארתם בחוץ כמו לחמים למשל או כל מזון אחר זה יכול להוות רמז ראשון עבורכם.

הרמז השני הוא במידה ואתם נתקלים בצואה של עכברים, לרוב תראו צואה קטנה מפוזרת בבית והנחת היסוד היא שצואה כנראה שייכת למכרס, או לחולדה או לעכבר במרבית המקרים. אל תשכחו את העובדה שיש להם יכולת להעביר מחלות זיהומיות לבעלי חיים ולבני אדם לכן יש לנקות את האזור כמה שיותר מהר ולטפל בבעיית העכברים בצורה אפקטיבית ויסודית בשימשו בשיות לכידה והדברה מתקדמות.

איך יודעים בכלל שיש עכברים בסביבה
איך יודעים בכלל שיש עכברים בסביבה

הדברת עכברים באמצעות ריסוס?

הדברה באמצעות ריסוס מתבצעת לרוב נגד מזיקים אחרים כמו צרעות, פשפשים ועוד. ריסוס נגד עכברים זו לא שיטה המרכזית להדברתם, אלא שיטת עזר בלבד. הריסוס מיועד בעיקר להוצאת העכברים מהמחילות והובלתם למלכודות השונות שהצבנו ולתיבות האכלה. עכברים כמו מכרסמים שונים ובכלל ככלל היצורים בטבע מתרבים ומביאים צאצאים.

אחת הבעיות הנפוצות בהדברה של מכרסמים היא שלפעמים הם מתים במקומות נסתרים וזה יוצר כאמור בעיה של פגרים. כי לא באמת ניתן לוודא את מקום המוות שלהם והמטרה של המדביר היא שהעכבר לא ימות בתוך קירות ומקומות מסתור ויצחין את האזור. כאן בשילוב עם שיטות ההדברה הנוספות, הריסוס בהחלט יכול לעזור לפנות את ההעכברים מהמחילות.

הדברת עכברים באמצעות ריסוס
הדברת עכברים באמצעות ריסוס

100% התחייבות להצלחה – האמנם?

תראו, יש לא מעט חברות הדברה שמתחייבות ל 100% הצלחה כמעט בכל הדברה שהיא. הדבר הזה תקף לא רק בתחום ההדברות אלא כמעט בכל תחום בישראל. בהדברת עכברים כמו בהדברה שלש מכרסמים נוספים, לא ניתן להתחייב ב 100% אף פעם! מה שכן עושים רוב חברות ההדברה היא לתת לכם אחריות מסוימת בשביל השקט הנפשי שלכם למינימום של 6 חודשים.

חברת אבי הדברות מעניקה אחריות של 6-12 חודשים בהדברה מסוג זה. מהנסיון שלנו לאורך השנים בהדברה של מכרסמים, כאשר עושים עבודה מקצועית ואפקטיבית אז כך גם הבעיה נפתרת והיא נפתרת לטווח ארוך. ככה שאתם נמצאים תחת מדביר מנוסה ומקצוען, סיכויי ההצלחה שלכם גדלים משמעותית!

100% התחייבות להצלחה - האמנם
100% התחייבות להצלחה – האמנם

הדברה של עכברים בכל מקום!

כאמור, בעיית העכברים תוקפת בתי עסק רבים כמו מסעדות, מחסנים גדולים שמלאים באוכל ועוד ובכלל עסקים עם מקומות מסתור רבים. העכברים נמצאים בכל מקום, בכל מקום שהם מוצאים פוטנציאל כלשהו עבורם והם לא בוחלים באמצעים. מסעדות רבות ובתי עסק סובלים מבעיות העכברים לאורך שנים והדרך הטובה לפתור בעיה זו היא ללא ספק באמצעות הדברה מאסיבית וחכמה לאורך כל השנה. העכברים נמצאים בגגות, במחסנים, בתוך בתים, בחצרות, במקומות מסתור, במסעדות, בבתי עסק רבים ועוד, בקיצור בכל מקום אפשרי!

הבעיה המרכזית בהדברת מכרסמים באופן כללי היא שמדובר באמת בהדברה מאוד מאתגרת ולא פשוטה בכלל. העכברים כמו מכרסמים נוספים הם יצורים חכמים כך שצריכים להיות כאן די חכמים כדי לגשת לבעיה בצורה אפקטיבית. בגלל שבדומה לחולדות גם העכברים די חכמים, יש להם בהחלט יכולת הישרדות גבוהה ובדיוק מהסיבה הזו צריך שירותים של חברת הדברות מנוסה בתחום.

הדברה של עכברים בכל מקום!
הדברה של עכברים בכל מקום!

מדביר עכברים עם ניסיון והוכחות זה המפתח

האמת היא שבסופו של דבר כמו בכל תחום, גם בהדברה זו אנחנו זקוקים למדביר עכברים שיודע מה הוא עושה. כי תחשבו ע לזה, לא משנה איזה שירות חיצוני אתם שוכרים עבורכם, בסוף אתם צריכים למסוך על האיש או אשתך המקצוע שידעו לבצע את עבודתם על הצעד הטוב ביותר. כי לפעמים לבחור את האיש מקצוע הלא נכון יעשה לכם יותר נזק מאשר טוב וגם עבודה כפולה ובזבוז מיותר של אנרגיה ומשאבים כמו כסף שלא נדבר על הזמן.

כך תבחרו את מדביר העכברים הנכון עבורכם!

  • ביקורות חיוביות בגוגל – כמה שיותר יותר טוב ויותר אמין.
  • המלצות וידאו מלקוחות – גם כאן אם אתם רואים מספיק המלצות של סרטונים של לקוחות, המסקנה היא שרוב האנשים לא משקרים.
  • מקצועיות מקסימום – פה אתם צריכים להפעיל את שיקול הדעת שלכם, ככל שהמדביר ידבר יותר לגופו של עניין ויספק לכם אינפורמציה מועילה בעלת ערך רב כך אתם בידיים טובות יותר.
  • אחריות על כל עבודה – תדרשו לדעת אם יש אחריות על כל עבודה ותעשו השוואה עם שאר השוק.
  • מחיר הוגן – אנחנו מציעים לכם לבדוק 4-5 מדבירים שונים ורצוי גם מהחיפוש של גוגל ותבצעו השוואת מחירים, אם יש פערים גדולים מדי בדרישות זה אמור להדליק לכם נורית אדומה.
מדביר עכברים עם ניסיון והוכחות זה המפתח
מדביר עכברים עם ניסיון והוכחות זה המפתח

ההבדלים בין הדברת עכברים להדברת חולדות

מדובר בסוגי מכרסמים די דומים סך הכל אך יחד עם זאת גם שונים,לעכבר יש מבנה קצת שונה משל החולדה, הוא קטן יותר בגוף והאוזניים שלו גדולות יותר משל החולדה. אצל החולדות יש גם עשרות סוגים שונים, בישראל קיימות בעיקר 2 סוגים מרכזיים שמתבצעת הדברה מקצועית נגדם והם החולדה המצויה וחולדת החוף. ההדברה נגד 2 המכרסמים הללו די דומה, נגד שניהם משתמשים ברעלים, מפזרים את הרעלים במחילות שלהם, באמצעות תיבות ההאכלה ובשיטות פתיון נוספות שהמטרה הסופית היא לגרום למותם בפרק זמן המהיר ביותר.

החולדות חכמות יותר וסתגלתניות ולא ממהרות לנגוס ברעלים ולכן צריך להיות יותר מתוחכם איתן ולנסות מספר שיטות שונות, גם לכידות באמצעות כלובים. את 2 המכרסמים הללו אנחנו גם לוכדים באמצעות מלכודות שונות, בידיים, כלי לכידה, לכידות חירום וכולי. כאמור, החולדה היא גדולה יותר, מסוכנת יותר, עושה יותר נזק באמצעות כרסום ובעלת פוטנציאל גדול יותר להעברת מחלות לבני האדם ולבעלי החיים. העכבר קטן יותר, חמקמק, עושה גם נזק באמצעות הכרסום ונמשך בעיקר למחסני מזון ולמזון בכלל.

ההבדלים בין הדברת עכברים להדברת חולדות
ההבדלים בין הדברת עכברים להדברת חולדות

 

שאלות ותשובות:

כמובן שלא ניתן להבטיח שהעכברים לא יחזרו אבל אם תשתמשו בשיטות שצייננו כאן הסיכוי להרחקת לתקופה ארוכה עולה

בגדול אם מדובר בעכבר בודד שנתקלתם בו לאחר שנים של שקט, עדיף פשוט ללכוד אותו בשיטות אורגניות על ידי לוכד מקצועי כמובן.

התשובה היא חד משמעית כן!

העכברים יכולים להעביר מחלות זיהומיות שונות באמצעות נשיכה, צואה והשתן ולכן יש לטפל בהם במהרה.

הדברה לעכברים היא עסק למקצוענים ורצוי ללא לנסות ללכוד או להדביר אותם לבד ותשאירו זאת לאנשי מקצוע בלבד.

כאמור, בשימוש בתיבות האכלה למשל בעיית העכברים נפטרת תוך מספר ימים לרוב אבל התיבות נשארות על מנת לוודא טיפול שוטף בעכברים ובמכרסמים הנוספים.ליעוץ מקצועי חינם לקבלת שיחת יעוץ חינם

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>