Avi-Logo

הדברת פרעושים

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

הדברת פרעושים היא ללא ספק אחת ההדברות החשובות ביותר שניתן לעשות בכל מקום שיש בו נוכחות של בני אדם ובעלי חיים. בין אם בתוך הבית, בחצר, בעליית הגג או במרפסת, הפרעושים כבר ימצאו את המקום שלהם ונחשו מה? הם לא הולכים לעשות לכם חיים קלים. אם יש לכם בעלי חיים בבית כמו כלבים למשל, הם הולכים לסבול מזה גם כן ולכן הדברת פרעושים היא הפתרון הטוב ביותר לבעיית הפרעושים.

 

הדברת פרעושים
הדברת פרעושים

אודות הפרעוש

לפני בכלל שנגיע לנושא של הדברה של פרעושים, עלינו קודם להכיר את הפרעוש ואת סוגי הפרעושים השונים שנמצאים בישראל. הפרעושים הם חקרים קטנים בדומה לפשפשים אשר פועלות בעיקר בעונות החמות האביב והקיץ והפעילות שלהם דועכת לקראת תחילת הסתיו. את מרבית הנזק הפרעושים גורמים ליצורים האהובים ביותר עלינו שזה חיות המחמד שלנו כמובן שגרות יחד איתנו בבית. הפרעוש הוא חרק קטנטנן ביותר וצבעו כחום כהה וגודלו הווא מזערי ביותר עד 5 מ"מ מקסימום.

גודל מקסימלי – עד 5 מ"מ.

תוחלת החיים – עד שלושה שבועות לכל היותר.

תכונות מרכזיות – הפרעוש הוא טפיל אשר מוצץ דם עם יכולות קפיצה מרשימות במיוחד.

התרבות – נקבת הפרעוש מטילה המון ביצים במהלך חייה הקצרים וזה יכול להגיע לכמה מאות בקלות.

אודות הפרעוש
אודות הפרעוש

הדברת פרעושים למניעת נזקים עתידיים

הפרעושים לא נעימים בכלל ויכולים לעשות לכם המון בעיות בעיקר בעונות החמות של הקיץ במדינות כמו בישראל. ריסוס נגד פרעושים הוא ללא ספק אחת הדרכים האפקטיביות ביותר על מנת להלחם בתופעת הפרעושים. הפרעושים הם בעצם מוצצי דם מקצועיים מכייון שזה המזון העיקרי שהם מתקיימים בזכותו. מה שמרגיז הוא שהפרעושים כל כך קטנים והריכוז שלהם יכול להיות מאוד גבוהה כך שיהיה לכם קשה להבחין בהם ולהפטר מהם אחת ולתמיד.

אחד הנזקים העיקרי שהפרעושים גורמים לו הוא שהם ממררים לכם את החיים, אני מניח שקרה לכם שהתעוררתם לא מעט פעמים אפילו במהלך הלילה בגלל עקיצות פרעושים. כמובן לצד המחלות הזיהומיות שהם יכולים להפיץ ונגע זאת בהמשך. הגירודים, העקיצות והסימנים על העור שלכם לצד הרעשים שהם עושים יכולים לשגע בנאדם וזו סיבה מצויינת להדברת פרעושים מקצועית שתתן לכם שקט.

הנזקים העיקריים שלהם גורמים הפרעושים:

–עקיצת פרעושים אצל בני האדם.

–עקיצה של בעל חיים שברשותנו.

–גרימת אנמיה במקרים מסויימים.

–העברת מחלות זיהומיות.

–העברת תולעת הסרט.

** בנוסף להכל מומלץ מאוד לטפל בחיות החמד במידה ושי לכם ולספק להם קלור נגד פרעושים, אמפולה או כדורים מסויימים, אל תחכסו כסף ותבחרו באיכות הטובה ביותר עבור בעלי החיים שברשותכם! כמובן שעדיף תמיד להחליט זאת לאחר ייעוץ מקצועי אצל הוטרינר.

הדברת פרעושים למניעת נזקים עתידיים
הדברת פרעושים למניעת נזקים עתידיים

 

למה בכלל יש פרעושים בסביבתנו?

ובכן, זו בהחלט שאלה מצויינת אחת הסיבות המרכזיות לעצם המצאותם של פרעושים היא כתוצאה מהמלטה של חתולים. כן, כן רובכם לא ידעתם זאת וזו בהחלט עובדה שמפתיעה אנשים רבים, הפרעושים פשוט נמשכים ומתרבים בסביבה הקרובה.

הפרעושים בעיקר מגיעים אלינו מהרחוב, דרך בעלי החיים שהיו במגע עם פרעושים ולפעמים אנחנו פשוט נתקלנו בהם באחת הסמטאות והבאנו אותם הביתה בטעות. את הפרעושים ניתן למצוא בכל האזורים בבית ובמרבית המקרים בקרבת בעלי החיים שלנו במידה ויש לנו כאלה בבית או בחצר. הם יכולים להמצא על השטיחים, על המיטות, סדינים, ליד מכנות הכביסה וכו. לכן ההדברה חייבת להיעשות בכל אזורי הרצפה וכל האזורים הקרובים לכך בצורה יסודית ומקצועית.

 

האם פרעושים עוקצים?

פרעושים הם חרקים טפילים, דהיינו חרקים הניזונים מדמם של בעלי חיים אחרים. כדי לספק את צרכיהם, הפרעושים עוקצים את החיה אשר בדמה הם מעוניינים ומוצצים את דם החיה. לצערנו הרב, החיות מהן ניזונים הפרעושים – כוללות בני אדם. פרעושים עוקצים גם בני אדם, אולם ישנם אנשים אשר חסינים מעקיצות פרעושים. למצער, הסיכויים כי ייעקצו נמוכים יותר.

פרעושים העוקצים בני אדם עלולים לגרום לדלקות מקומיות לנעקצים. גירוד המקום אף יחמיר את הדלקת ויוביל להתפשטותה. עם זאת, הדלקת היא לרוב חיצונית יחסית ונותרת בשכבה העליונה של העיר.
המצב שונה כאשר הפרעוש היה נגוע במחלה כלשהי אשר התפשטה בדמו. במקרים אלו, קיימת סכנה כי הפרעוש ידביק את האדם במחלה ויפיץ אותה בקרב בני אנוש. מכיוון שכך, כדאי לטפל בפרעושים עוקצים ולהשמיד אותם מכל רחבי הבית.

 

איך להרוג פרעושים בבית?

ניתן לנסות להתגבר על מכת הפרעושים בבית בכוחות עצמכם. תוכלו לשאוב את כל החדרים, כל השטיחים בבית, כל פינות הקירות, כל הפאנלים, כמובן כל ארון וארון, כל מיטה וכל סדין אשר מצוי בביתכם. אפשר, אם כן, להרוג פרעושים בבית בצורה זו אך ההצלחה צפויה להיות חלקית לכל היותר וההשקעה בלתי נגמרת.

במקום זאת, עדיף להזמין חברת הדברה אשר יודעת להרוג פרעושים בבית במיומנות וביעילות. המדביר ידע כיצד להרוג פרעושים בבית בעזרת חומרי הדברה, כלי שאיבה ייעודיים וקיטור נגד פרעושים. כך, המדביר יהרוג את הפרעושים בבית שלכם במיומנות וביעילות וישאיר את בעיית הפרעושים בעבר שלכם.

 

האם ניתן לראות פרעושים?

קשה עד בלתי אפשרי לראות פרעוש בודד בעין בלתי מזוינת. גודלו של הפרעוש הבוגר נע בין מילימטר בודד לבין 5 מילימטרים לכל היותר. גודל מזערי זה גורם לכך שככל היותר נוכל לזהות את הפרעוש כנקודה שחורה קטנה למדי. עם זאת, ניתן לראות פרעושים בצורה לא רעה כאשר הם נעים בקבוצות. תוכלו לזהות מצבור נקודות שחורות במקומות מועדים לפרעושים. נקודות אלו, הן כמובן הפרעושים. אם כן, קשה מאוד לראות פרעוש בודד, בעוד שניתן לראות פרעושים בקבוצה. גם אז, לא נוכל להבחין במבנה הפרעוש יותר מידי אך נזהה את הקולקטיב של הפרעושים. ניתן לראות את הפרעושים כצבר נקודות שחורות.

איך בכלל מזהים את הפרעוש?

רוב האנשים לא באמת מבדילים בין החרקים השונים כמו פשפשים, פשפש המיטה, יתושים, פרעושים ועוד. הפרעוש כאמור הוא מאוד קטנטן ונטפל בעיקר לבעלי החיים ויכול לעקוץ אתכם בכל מקום. אם נעקצתם בחוץ, רוב הסיכויים שזה נגרם על ידי פרעוש ואם קמת עם עקיצות לא נעימות בבוקר וגירודים, אז רוב הסיכויים שזה כתוצאה של עקיצות של פשפשי מיטה. הפרעוש הוא חרק מאוד קטנטן עם יכולות קפיצה מדהימות וצריך באמת לשים לב לפרטים הקטנים הללו על מנת לזהות אותו בהצלחה.

 

הדברת פרעושים – זמן אפקטיבי לטיפול

למרות הימצאותם בעונות החמות, מומלץ לטפל בבעיית הפרעושים בכל עונות השנה במיוחד אם יש בעלי חיים בסביבה על מנת להגן עליהם. הדברה של פרעושים היא פשוט פתרון אפקטיבי שעושה קץ לבעיית הפרעושים כי משתמשים בכלים מקצועיים שמרחיקים אותם להרבה מאוד זמן. הכי חכם לבצע הדברה נגדם פעם בשנה או פעם בשנתיים, באמת תלוי צורך כמובן בייעוץ עם המדביר שלכם. כי ברגע שמטפלים בבעיה, זה מעניק לכם שקט נפשי להרבה מאוד זמן.

הדברת פרעושים - זמן אפקטיבי לטיפול
הדברת פרעושים – זמן אפקטיבי לטיפול

מידע כללי על פרעושים

כאמור הפרעושים יופיעו בעיקר בעונות החמות כמו האביב והקיץ וכפי שנאמר בפסקאות הקודמות הם חחים מדם של יונקים. למזלנו תוחלת החיים של הפרעוש היא לא גדולה ואורכת כ 15-20 ימים לכל היותר, הבעיה המרכזית היא שיש הרבה מהם. נקבת הפרעוש יכולה להטיל מאות ביצים בחייה הקצרים וזה מגיע למספרים עצומים. את הפרעושים ניתן למצוא ולזהות בקלות באזורים נגועים בכל שעות היום. זה יכול להיות בבוקר,בצהריים או בלילה וגם במספר מקומות במקביל בבית או בחצר.

הפרעושים נורא מרגיזים כי קשה מאוד לתפוס אותם באופן ידני כי הם פשוט קופצים ממקום למקום בצורה מהירה ואגרסיבית ויכולים בקלות לברוח לכם מהידיים. הפרעושים הם לא פשפשים ולא יתושים, למרות שמאוד קל להתבלבל ביניהם למרות שלא תמיד אפשר לדעת בוודאות. כי עקיצות בלילה למשל יכולות להגרם גם על ידי יתושים, גם על ידי פרעושים אבל הסבירות הגבוהה ביותר היא שזה יהיה על ידי פשפשי המיטה. לכן במרבית המקרים הדברה נגד פרעושים היא פשוט הפתרון היעיל והטוב ביותר.

מידע כללי על פרעושים
מידע כללי על פרעושים

הדברת פרעושים על ידי מדביר עם רשיון הדברה בלבד!

 

האם פרעושים מסוכנים?

התשובה לשאלה האם פרעושים מסוכנים, מורכבת. בקצרה, נגיד כי פרעושים אכן מסוכנים. אולם למעשה, עקיצת הפרעוש עצמה אינה מסוכנת עבור רוב האנשים. העקיצה גורמת לגירודים, לאדמומיות ולתחושת חוסר נעימות אך לא מעבר לכך. אמנם ישנם אנשים המפתחים תגובה אלרגית לעקיצת הפרעוש ועלולים לחוות שלל תגובות דוגמת התקף אסתמטי בעקבות העקיצה אך לא די בכך כדי לקבוע כי פרעושים מסוכנים לבני אדם.

אולם הנזק העקיף מהפרעושים, עלול להיות רב ומצדיק את הקביעה כי פרעושים מסוכנים למין האנושי. פרעושים עלולים להיות סוכני מחלות. הפרעוש הרי ניזון מדמם של אורגניזמים חיים. נניח כי פרעוש עקץ חולדה חולה. הפרעוש שתה את דמה והחדיר אל תוך מערכת הדם שלו את החיידקים והמחלות אשר נשאה החולה.

לעת ערב, אותו פרעוש עוקץ אדם. הפרעוש מפריש רוק נגוע אל תוך גופו של האדם, הרוק נכנס לכלי הדם והחיידקים מהחולדה שלבינתיים התרבו מתפשטים בגוף האדם. דוגמה מפורסמת למחלה שהתפשטה בעקבות פרעושים, היא מחלת הדבר. חיידקי הדבר חדרו לפרעושים, חסמו את המערכות שלהם וגרמו להם לתחושת רעב תמידית. כתוצאה מכך, הפרעושים עקצו אנשים ללא הרף והפיצו את מחלת הדבר.

 

איך מרחיקים פרעושים?

ישנן תרופות מסורתיות נגד פרעושים ושלל שיטות מסורתיות להרחיק אותם. עם זאת, בפועל, ברוב המקרים שיטות אלו אינן יעילות דיין והן לא יפתרו את בעיית הפרעושים מהשורש. לא מרחיקים פרעושים לצמיתות וביעילות בעזרת פתרונות אלו. הדרך האולטימטיבית בה מרחיקים פרעושים היא קריאה למדביר. מדבירים מרחיקים פרעושים במקצועיות ובמיומנות ויבצעו את העבודה בצורה מיטבית. מרחיקים פרעושים בעזרת הדברה משולשת, הכוללת ריסוס כימי, שאיבה וקיטור. רק השילוב של שלושת הגורמים יחדיו מרחיקים פרעושים בצורה מיטבית.

האם פרעושים מזיקים לאדם?

פרעושים מזיקים לאדם בשני אופנים – באופן ישיר ובאופן עקיף. פרעושים מזיקים לאדם באופן ישיר בעקיצתם, אשר מובילה לתגובה דלקתית נקודתית. ככל שהנעקץ יגרד את העקיצה, הדלקת עלולה להתפשט. פרעושים מזיקים לאדם אלרגי באופן חמור יותר – העקיצה עלולה להוביל לתגובה אלרגית דוגמת התקף אסתמה ולגרום לאדם לנזקים.

פרעושים מזיקים לאדם במידה רבה יותר במעגל שני, בתור סוכני מחלות. הפרעושים ניזונים מדם ומעבירים את הנוזל שלהם לדם של האורגניזמים מהם הם ניזונים. באופן זה, פרעושים עלולים לצבור חיידקים מדם של אורגניזם אחד ולהעביר אותו אל מערכת הדם של אורגניזם אחר. פרעושים מסוכנים לאדם שכן הם עלולים להעביר לאדם באופן זה מחלות קשות, דוגמת דבר.

 

הדברת פרעושים בדרכים אורגניות

מי שמודע לבעיית הפרעושים ומעוניין להמנע מהם או לפחות להגדיל סיכויים להופעתם יכול להשתמש במספר דרכים אפשריות. מי שנעקץ על ידי פרעושים והייתה לו את הבעיה הזו בבית, בגינה או בחצר בוודאי אינו מעוניין לראות אותם שוב.

דרכים שונות שאתם יכולם להשתמש למניעת פרעושים עתידית וטיפולם

שימוש בתרסיס נגד פרעושים – כאמור הפרעושים מתים כתוצאה מריסוס וניתן להכין ריסוס כזה באמצעות שיטות ביתיות בבית. הדרך היעילה ביותר היא באמצעות חוץ בשילוב עם מים ומיץ לימון. מערבבים את כל החומרים יחדיו ומרססים בכל רחבי הבית ללא יוצא מן הכלל.

פיזור מלח בבית – דרך נוספת שמרחיקה פרעושים היא באמצעות פיזור מלח באזורי הבית השונים ולאחר תקופה קצרה לעשות שואב אבק.

באמצעות סבון כלים – כן ,כן זו גם דרך אורגנית ביתית מצויינת נגד פרעושים. ממלאים קערת מים חמה בסבון כלים ומניחים אותה בחדר שיש בו נוכחות של פרעושים שמשמשת בעצם כפתיון ומשאירים אותה לאורך כל הלילה. הקערה תמשוך את הפרעושים ושהם יתקרבו היא תגרום למותם.

במצעות אבקת סודה לשתייה – דרך ביתית נוספת להפטר מפרעושים היא באמצעות פיזור אבקת סודה לשתייה על השטיח. לאחר שמפזרים, משפשפים את השטיחים חזק עם מברשת, שואבים עם שואב אבק ומרוקנים את השואב באזור שמרוחק מביתכם כדי להרחיק אותם לגמרי.

 

הדברה של פרעושים באמצעות ריסוס

לרבות העובדה שזה פשוט בלתי נסבל לחיות איתם זמן ממושך, תופתעו לגלות שבדומה למכרסמים ומזיקים נוספים, הפרעושים יכולים להעביר מחלות לנו ולחיות המחמד שלנו. זכרו שהמזון העיקרי של הפרעוש הוא דם של יונקים, כמו בני אדם, מכרסמים ובעלי חיים נוספים. אם ישנו ריכוז גבוה של פרעושים בביתכם, הם יכולים למצוץ לא מעט דם מכם ומבעלי החיים שלכם במידה ויש ברשותכם.

הרבה מאוד מחלות הן מחלות זיהומיות והן עוברות בדרך הדם בדומה לכך שכלב חולה ינשך אתכם או חולדה לצורך העניין. גם הפרעוש יכול להעביר מחלות מבעלי חיים אליכם למשל במידה ובא במגע עם שניכם ואם הוא בא במגע עם זיהום מסויים זה בקלות יכול לעבור אליכם. זאת אומרת, מלבד העובדה שהם גורמים לנו להמון סבל, מאוד חשוב גם לבצע הדברת פרעושים בצורה נכונה ומקצועית.

הדברה של פרעושים באמצעות ריסוס
הדברה של פרעושים באמצעות ריסוס

>> תשתמשו בשירות הדברת פרעושים – תעשו לבעלי החיים שלכם טובה ותחסכו מהם סבל רב!

 

הדברת פרעושים בפועל – כיצד זה מתבצע?

ובכן כשזה מגיעל הדברת פרעושים מקצועית, ישנן מספר דרכים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. קודם כל עלינו להבין שבאנו צריכים לפנות למדביר מקצועי, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שיבצע את העבודה, מישהו שמנוסה מספיק ויש לו הוכחות. קודם כל לפני שבכלל מתחילים תהליך הדברה מקצועי, מומלץ להוריד את הסדינים מהמיטות ומכל מקום אפשרי כי הולך להתבצע ריסוס באזור שימנע מהפרעושים להופיע בקרבת מקום.

 

מה כדאי לכם לעשות לפני ההדברה?

  • הורדת הסדינים מהמיטות – מומלץ להוריד את הסדינים מהמיטות ומהספות בשלב ראשוני.
  • הרתחת הסדינים בכביסה – חשוב מאוד להרתיח אותם בחום גבוהה מאוד על מנת לוודא הריגת פרעושים ומזיקים נוספים.
  • ביצוע שואב אבק – העברת שואב אבק על הספות בצורה אפקטיבית.
  • שטיפה של הבית – רצוי ומומלץ לשטוף את הבית לפני ההדברה ממש בצורה יסודית!

מומלץ לבצע את השטיפה לפני ההדברה או שלחלופין גם ניתן לבצע אותה כמה ימים אחריה. כל אלה הם שלבים ראשוניים טרום ההדברה עצמה לפני שהמדביר מגיע וזו בעצם הכנה לארוע המרכזי. לאחר שביצעם את כל זה נתקשר למדביר מוסמך שאנו בהחלט סומכים עליו.

 

איך לוודא מקצועיות של המדביר?

לצערנו בבעלי המקצוע בישראל אנחנו נתקלים בלא מעט חובבנות ולכן קשה לנו יותר לסמוך על בעלי המקצוע השונים. מה עלינו לוודא אצל המדביר לפני הזמנתו לעבודה?

> מכר קרוב – אם אתם מכירים את המדביר ויודעים שהוא ביצע מספר עבודות בעבר בהצלחה אז זה כבר מוריד משמעותית את רמות החשש שלכם.

> ביקורות חיוביות ב google – אם יש המון ביקורות חיוביות כמו סרטוני המלצה, ביקורות בגוגל וגם באתר עצמו זה עוד משהו שיוכל לעזור לכם לבחור את המדביר הנכון עבורכם.

> ביצוע חקר שוק נכון – במידה ואתם זקוקים לשירותי הדברה רצינית, אנחנו מציעים לכם לעשות חקר שוק חכם ולעשות השוואת מחירים בין המדבירים השונים.

> רשיון הדברה בתוקף – תדוואו שהמדביר מחזיק בתעודת הדברה שניתנה לו מטעם המשרד להגנת הסביבה והיא בתוקף!

> הפעילו שיקול דעת –  לוודא עוד בשיחת טלפון שניתנת לכם אחריות חוזית בכתב על כל עבודה, סופר חשוב.

** אלה השלבים החשובים ביותר לפני הזמנת חברת הדברה וכעת נעבור להדברת פרעושים עצמה ונראה איך היא מתבצעת בפועל:

השלבים הראשונים להדברה של פרעושים:

  1. ריסוס שטחי הרצפה – הדבר הראשון שמדביר מיומן יעשה הוא ריסוס כל האזור ממש ריסוס מעמיק בכל פינה ופינה כדי לוודא שלא נשאר מקום.
  2. בחירת החומרים הנכונים – הכוונה לכך היא בעיקר שימוש בחומרים פרטרואידים כיוון שחומרים אלה הם פחות רעילים לבני אדם ולבעלי חיים כדי לוודא שלא ייגרם לנו שום נזק. חומרים אלו מכילים בעיקר חומר שנקרא IGR שאחראי על מותם של הפרעושים.
  3. ריסוס מקצועי של האזור כולו – לארח בחירת החומר הנכון וריסוס הרצפה, יש לרסס את כל האזור כולו ממש לפרטי פרטים ולוודא שלא נשארו מקומות לא מרוססים, אנחנו נשתמש בחוומר שנקרא MGK 264 שמהווה בעצם תוספת מרכזית לחומר ההדברה המרכזי.

 

מדוע בכלל לבצע הדברה נגד הפרעושים – האם זה באמת הכרחי?

תראו, מעבר לעובדה שהפרעושים יכולים להעביר מחלות זיהומיות לא נעימות לחיות המחמד שלכם הם גם די מציקים בסופו של דבר. הנוכחות שלהם לא נעימה ולא עושה שום דבר לבני האדם או לבעלי החיים. הטיפול הטוב ביותר לבעיה זו היא באמצעות הדברה, הדברת פרעושים מקצועית שנעשית על ידיד מדביר מוסמך גם לטיפול וגם למניעת הפרעושים.

מדוע בכלל לבצע הדברה נגד הפרעושים - האם זה באמת הכרחי?
מדוע בכלל לבצע הדברה נגד הפרעושים – האם זה באמת הכרחי?

היכן נמצאים הפרעושים?

את הפרעושים ניתן למצוא בכל מקום אפשרי, גם בבית וגם בחוץ. לרוב הם מחפשים בעלי חיים על מנת למצוץ מהם את הדם אבל לא רק, הם גם נטפלים לבני האדם. הפרעושים יכולים להמצא בתוך הבית, בגינות, בחצרות, בבתי עסק, בפארקים, באוויר הפתוח, במרפסות ועוד, בקיצור בכל מקום כבר אמרנו?

ההדברה שלהם נחשבת יחסית מסובכת בגלל כמויות הביצים האדירות שנקבת הפרעוש מטילה אבל אם היא מבוצעת נכון היא יעילה במידה רבה. ישנו חשיבות רבה לבצע ניקוי מלא בעזרת שואב אבק ומכונות כביסה טרום ההדברה כי הפרעושים והבצים שלהם יכולים להיות בכל מקום ולא לוקחים סיכונים מיותרים. על הוראת של הדברת פרעושים טרום ההדברה ובתום ההדברה נגע בפסקאות בהמשך.

 

איך נפטרים מפרעושים על הכלב?

הדרך הטובה ביותר בה נפטרים מפרעושים על כלב היא באמצעות טיפול מונע – קנו לכלב שלכם קולר נגד פרעושים וקרציות וטפלו בו בכדורים נגד פרעושים. אם הכלב כבר נגוע, נפטרים מפרעושים על הכלב באמצעות סירוק הכלב במסרק צפוף נגד פרעושים ורחיצתו בעזרת תכשיר הדברה נגד פרעושים. כך, נפטרים מפרעושים על הכלב באופן ביתי.

 

האם יש פרעושים בחורף?

באירופה, אין פרעושים בחורף. בישראל, לעומת זאת, יש פרעושים בחורף שכן החורף אינו קר מספיק כדי להשבית אותם. לכן, גם בחורף היזהרו מפרעושים, נקטו בצעדי המנע והזמינו מדביר במקרה הצורך. זכרו – בישראל יש פרעושים בחורף.

 

השיטה הטובה ביותר להדביר פרעושים

השיטה הטובה ביותר והיחידה באמת שעובדת להדברה נגד פרעושים היא ללא ספק באמצעות ריסוס של הרצפה. לא סתם ריסוס, אלא ריסוס באמצעות החומרים הנכונים וריסוס של כל אזורי הבית. לא משאירים אזורים ללא ריסוס, אם יש רהיטים, מיטות, ארונות ושידות אז יש להזיז את הכל על מנת לרסס בכל האזורים ללא יוצא מן הכלל.

השיטה הטובה ביותר להדביר פרעושים
השיטה הטובה ביותר להדביר פרעושים

מחירון של הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בחדר קטן החל מ 349 ש"ח
הדברה מ 2 חדרים ומעלה החל מ 299 ש"ח
במרפסות ובגגות הבית החל מ 349 ש"ח
בחצרת הבית, בגינות ובבניינים החל מ 399 ש"ח
בבתי עסק שונים ובמחסנים החל מ 449 ש"ח

 

תזכרו שהמחירים תמיד בהתאם לכמות הפרעושים ולגודל האזור, לכן תמיד תתייעצו איתנו בטלפון קודם!

 

לסיום

הדברת פרעושים היא אינה הדברה קלה ודורשת טיפול בקצועי ותשומת לב רבה. אין טעם לנסות להדביר לבד, אתם יכולים להשתמש בשיטות האורגניות בשפירטנו בכתבה על מנת להרחיק את הפרעושים ולמנוע את כניסתם עד כמה שניתן. אבל בעת ההדברה, פשוט השמעו להוראותיו של מדביר מורשה ומקצועי ותוכלו להפטר מהבעיה.

שאלות ותשובות:

הנזקים העיקריים הם בעיקר עקיצות לבני האדם ולחיות המחמד שלכם ואפשרות לפתח אנמיה ומחלות נוספות אצל בעלי החיים שברשותכם.

הדגשים המרכזיים בכל הדברה היא בעיקר נקיון מאסיבי של האזור הגוע, ביצוע שואב אבק, שטיפת הרצפה וריסוס מוחלט של הרצפה.

המחיר הממוצע להדברה זו נעה בין 300 ל 700 שקלים וזה משתנה בהתאם לכמות העבודה, כמות החדרים, שעות העבודה וכו'.

אין טעם לנסות להדביר לבד מכיוון שהמדבירים משתמשים בחומרים מקצועיים ובשיטות עבודה שדורשות מיומנות,ידע ונסיון רב.

הדברך הטובה ביותר לבחור את המדביר הנכון הוא באמצעות הוכחות שהמדביר יספק לכם והמלצות של לקוחות אמיתיים מרשת החיפוש של Google למשל.

כאמור, הפרעושים נמצאים בכל מקום, החל מהבית עצמו, עד לחצרות, לגינות לבתי עסק, פארקים ובמרחב הפתוח.

חברת אבי הדברות מספקת אחריות של 12 חודשים לפחות על הדברה של פרעושים.

100% אין בשום דבר ובשום תחום כזה או אחר, אך כאשר מבצעים עבודה מקצועית, סיכויי ההצלחה מתקרבים ל 100%. ליעוץ מקצועי חינם

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>