הדברה לעסקים

☑️הדברה החל מ 249 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

077-804-2064📞

חרקים, מכרסמים, זוחלים, מעופפים ומזיקים שונים שאיש מאתנו לא רוצה לראות בעסק שלו מחייבים ביצוע הדברה לעסקים מכל סוג. הדברות מזיקים בבתי עסק היא צורך חיוני במיוחד בבתי עסק בהם יש מזון שעלול להיגרם נזק ממזיקים שונים. להיאכל או להירקב ולהזדהם כתוצאה מהם ולכן מדביר לחנויות מזון נדרש לטפל בכל מפגע תברואתי.

הדברה לעסקים
הדברה לעסקים

הדברה לעסקים – חנויות

הדברת חנויות יכולה לפתור בעיות אלה ולשמור על העסק שלכם נקי ממזיקים שונים. הדברה לעסקים מותאמת במיוחד לצורכי העסק ומתאימה לאזורים מועדים לפורענות ובמיוחד כאלה שמכילים מיני מזונות.

 

מה ניתן לעשות לפני ביצוע הדברה בבית העסק

הכנת בית העסק להדברה חשובה – כאשר המדביר מגיע, חשוב להראות לו כל מוקד בעייתי שנתקלנו בו ולהצביע על מקומות מועדים לפורענות כמו פתחי ביוב, חורים בקירות ותקרות אקוסטיות ובכך לשפר את יעילות ההדברה. מומלץ להקפיד בשוטף על ניקיון יסודי של בית העסק, למנוע המצאות פסולת והצטברות לחות בפינות חשוכות שכן אלה מהווים קרקע פורייה להתרבות מזיקים.

הדברה לעסקים

הדברה לבתי עסק שונים

בררו עם מדביר מוסמך לבתי עסק את מידת הרעילות של חומרי ההדברה. לבחור בחומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר ולהישמע בקפידה להוראותיו של המדביר בנוגע לטיפול במקום אחרי ההדברה בבית העסק. הדברה לבתי עסק דורשת ידע של מדביר מקצוען מנוסה ואיכותי.

 

מחירי הדברת בתי עסק

סוג ההדברה

מחיר

הערות

הדברת עסקים – הדברת מזיקים בעסקים החל מ 250 ₪ מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד
הדברת בתי עסק – הדברת מזיקים בבתי עסק החל מ 250 ₪ כתלות בגורמים של סוג ההדברה , היעד להדברה, שיטת ההדברה והמקום בו נדרשת ההדברה. מתחייבים למחירים הוגנים
הדברת בית עסק החל מ 250 ₪ מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד
חנויות – הדברת מזיקים בחנויות החל מ 250 ש"ח מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד
הדברת משרדים – הדברת מזיקים במשרדים החל מ 250 ש"ח מחיר התחלתי כתלות בשטח, בסוג העסק, בסוג ההדברה ועוד

 

מדביר מורשה לעסקים

בעלי עסקים? אבי הדברות מבצעים הדברה לעסקים כבר עשרות שנים. מדביר לעסקים הכולל את כל האישורים הנלווים למשרד הבריאות עם אחריות כי העסק יהיה נקי ממזיקים. באותם עסקים מתחום המזון והמשקאות זה מהווה צורך חיוני. כאשר מתגלים מזיקים שונים בבית העסק, קיים חשש מפני התפשטות של המפגע וזה עלול להוות סכנה ממשית בבית העסק שלנו.

זאת הסיבה שמומלץ לבצע הדברת מזיקים לעסק על בסיס קבוע, על ידי מדביר מוסמך ומנוסה, ורק אז תהיו בטוחים שבעיית המזיקים בבית העסק שלנו תימצא בשליטה. בררו עם מדביר לעסקים את מידת הרעילות של חומרי ההדברה, לבחור בחומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר ולהישמע בקפידה להוראותיו של המדביר בנוגע לטיפול במקום אחרי ההדברה. הדברה לעסקים בעל ידע ניסיון ואיכותיות.

 

הדברה לעסקים – בחירת המדביר הנכון

הדברה לעסקים איננו עסק לחובבנים. ועל מנת להבטיח שתתבצע בעסק עבודה יסודית, טובה וכזו שתחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבחור בשירותיו של מדביר מקצועי, מיומן ומוסמך. מומלץ לבדוק מספר מדבירים מומלצים ולבחור במדביר בעל הניסיון הרב ביותר בתחום הדברה לעסקים.

 

אחריות על הדברת בתי עסק

תקופת האחריות שניתנת לבתי עסק הינה קצרה מזו הניתנת לדירות, ומומלץ לבחור במדביר שייתן תקופת אחריות ארוכה ככל הניתן על עבודתו.

 

מי אנחנו? אודות חברת אבי הדברות

  • ניסיון רב של כ 30 שנה.
  • ידע מקצועי רב והכשרות שמקנות רישיון הדברה מיוחד.
  • רישיון לעבוד בגבהים שהעבודה מחייבת כשרמת הסיכון גבוהה ביותר.
  • אחריות על כל עבודה שתיתן לכם שקט נפשי לטווח ארוך.
  • אדיבות ושירותיות רבה.
  • זמינות והגעה מהירה.
  • מחירים ללא תחרות.
  • מדביר מומלץ ששמו מועבר מפה לאוזן בין מכרים, בני משפחה וחברים.
תוכן עניינים