Avi-Logo

הדברה בזול

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

הדברה בזול היא אכן מושג נחמד, הרי כולנו תמיד רוצים לקבל את השירות שאנחנו רוצים המחיר הכי משתלם לכיס. אבל, חשוב שנבין שבהדברה כמו בכל דבר אחר האיכות מתבטאת גם במחיר וחומרי הדברה טובים ובטוחים לבריאות יעלו בהתאם. אז מה זה אומר לעשות הדברה בזול ומה הם המחירים הכי משתלמים לכל סוג של הדברה? כל התשובות ממש כאן.

 

הדברה בזול
הדברה בזול

כמה זול זה יותר מידי זול?

כדי להבטיח שההדברה תהיה בריאה ולא רק יעילה כנגד המזיקים, המדביר יצטרך להשתמש בחומרים איכותיים וירוקים שלא יסכנו אתכם ואת בני הבית כשיבצע את תהליך ההדברה. אם תמצאו הדברה שמחירה יהיה נמוך באופן משמעותי מהמחירים שניתנו לכם, זה דגל אדום רציני שלא כדאי להתעלם ממנו.

ההדברות הזולות האלה מהוות סכנה ממשית על הבריאות שלכם במהלך ואחרי ההדברה במיוחד אם יש בעלי חיים או ילדים מתחת לגיל 6 בבית. אבל כמה זול הוא זול מידי? ובכן, זה תלוי בסוג ההדברה.

כמה זול זה יותר מידי זול
כמה זול זה יותר מידי זול

מחיר הדברת מזיקים

מחירי הדברת המזיקים נעים לפי ההדברות השונות. הרי לא נשתמש באותם חומרים או אמצעים כדי להדביר כל אחד מהמזיקים ומחירם של החומרים האלו הוא המרכיב העיקרי במחיר ההדברה הכללית. אז בואו ניכנס בעובי הקורה ונגלה אחת ולתמיד, מה הוא המחיר ההוגן על ההדברה ומה הוא מחיר זול מידי?

מחיר הדברת מזיקים
מחיר הדברת מזיקים

מחיר הדברת תיקנים

הדברת התיקנים היא ההדברה הפופולרית ביותר בקרב הישראלים, שכל קיץ נתקלים מחדש בתיקנים החומים בביתם. כדי לבצע את ההדברה הזו עם חומר איכותי ובריא המדביר יגבה 200-300 שקלים לדירת 3 חדרים. אם ההדברה תעלה מעל 300 שקלים לדירת 3 חדרים כנראה, שמדובר בבעל מקצוע שמנסה לנפח את המחיר. אך אם המחיר יהיה נמוך מ- 200 שקלים כנראה שמדובר בחומר זול ומסוכן.

 

מחיר הדברת נמלים

ההדברה השנייה הכי נפוצה ברץ, היא הדברת הנמלים. כולנו מכירים את הרגע הזה בבוקר בו אנחנו רוצים להוסיף סוכר לקפה ומגלים שהכלי של הסוכר, הפך לבית של נמלים פולשניות. כשנזמין מדביר להדברת נמלים חשוב שנזכור כי ההדברה תעלה בין 250-350 שקלים לדירת 3 חדרים. כל מחיר מעל או מתחת לסכומים האלה הוא מופרז או מעיד על חומר ועבודה זולה.

מחיר הדברת נמלים
מחיר הדברת נמלים

מחיר הדברת חולדות ועכברים

אין סיוט יותר גרוע ממכת מכרסמים. עכברים זעירים וחולדות ענק כאחד הם הפחד הגדול של כל מי מאיתנו שגר בדירה שכורה בלב עיר סואנת. אז אם ראיתם יצור פרוותי חוצה את הסלון שלכם במהירות, אל תהססו ופנו למדביר. הדברת המכרסמים נעה במחירה גם לפי גודל הדירה אבל גם לפי גודל פלישת המכרסמים.

אם מדובר בעכבר קטן או חולדה אחת המחיר יהיה 200-300 שקלים, אבל אם מדובר במכה של ממש עם מאורה שצריך לסתום ושאר דברים מסובכים כאלה המחיר יקפוץ לטווח של 400-750 שקלים.

מחיר הדברת חולדות ועכברים
מחיר הדברת חולדות ועכברים

מחיר הדברת פשפשים

גם הפשפשים הם מזיק נפוץ במדינת ישראל. פשפשים יכולים להגיע בתוך רהיטים מלאי ריפוד כמו ספות או כורסאות או בתוך מזרנים. אבל דבר אחד בטוח, כשהם מגיעים הם הופכים לעול של ממש בכל בית בישראל. כדי להדביר את הפשפשים בצורה יעילה אך בריאה ללקוח, המדביר יגבה בין 600-1500 שקלים. והרהיטים? ובכן, אנחנו ממליצים לכם להיפרד מהם באהבה. גם לאחר ההדברה לא תוכלו להשתמש בהם יותר.

מחיר הדברת פשפשים
מחיר הדברת פשפשים

מחיר הדברת יתושים

איך אנחנו שונאים יתושים. המעופף המציק הזה יכול להרוס לנו שנת לילה ולגרום לנו לקום בבוקר מלאים בפצעים אדומים ומגרדים רק כדי שהיתושה תאכל ארוחת ערב. לפעמים גם היתושים יקיפו דווקא אותנו, בזמן שהחברים שלנו יקומו בלי עקיצה אחת.

אז לא, זה לא בראש שלכם! מחקרים מצאו שהיתושה נמשכת לכל מיני דברים. סוגי דם מסוימים, זיעה בריח ייחודי ואפילו לריחות של בשמים, דיאודורנטים וסבונים בעלי ריחות פרחוניים. כדי להדביר את היתושים המציקים, המדביר יגבה בין 750-850 שקלים.

מחיר הדברת יתושים
מחיר הדברת יתושים

לסיכום

כדי להדביר את המזיקים מבלי לפגוע בבריאות של הלקוח, נצטרך לוודא שהמחיר לא יהיה זול מידי. המחירים הזולים שמציעים לנו, מעידים על חומרים זולים שאינם בטוחים דיים לשימוש. כל הדברה תדרוש מהמדביר שלכם לנקוט במספר פעולות שונות לגמרי על מנת להדביר את המזיק בצורה יעילה. הרי מה שיבריח את הנמלים כנראה לא ירתיע את התיקנים או את החולדות. כדי להבין בצורה טובה יותר כמה תעלה כל הדברה, הכנו עבורכם טבלה מסודרת.

סוג ההדברה מחיר ההדברה
הדברת תיקנים 200-300 שקלים
הדברת נמלים 250-350 שקלים
הדברת חולדות ומכרסמים במקרים קלים 200-300 שקלים
הדברת חולדות ומכרסמים במקרים קשים 400-750 שקלים
הדברת פשפשים 600-1500 שקלים
הדברת יתושים 750-850 שקלים

 

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>