הדברה בעסקים

 

☑️הדברה החל מ 249 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

077-804-2064📞

הדברה לעסקים היא מונח כוללני שמתייחס להדברה ללקוחות שאינם פרטיים, אלא לקוחות עסקיים. כשנדבר על ההדברה לסוג זה של הלקוחות, נצטרך להתייחס לכל סוג עסק בנפרד. שכן ישנם לא מעט עסקים בהם נמצאים מזיקים שונים וכדי לבצע את ההדברה בכל אחד מהם נצטרך לנקוט בצעדים אחרים. אז בואו נעבור, צעד צעד, אחרי התחום הנקרא הדברה לעסקים ונבין טוב יותר מה הכוונה מאחוריו וכיצד ההדברה משתנה מעסק לעסק.

הדברה בעסקים
הדברה בעסקים

מי הם הלקוחות שמזמינים הדברה לעסקים?

ההדברה העסקית מתאימה לכל לקוח המעוניין לבצע הדברה בבית העסק. בין אם מדובר בעסק קמעונאי, בעסק למוצרי מזון או אפילו עסק בעולם הכושר, המזיקים לא פוסחים על אף אחד מאיתנו. כדי לבצע את ההדברה, המדביר יאלץ להסביר לכם את כל מה שחשוב שתדעו בנוגע לחומרי ההדברה, סכנותיהם ומיקומם על מנת שתוכלו לשמור על הלקוחות ועל העובדים שלכם בטוחים מפני חומרי ההדברה אשר שימשו להדברת המזיקים.

 

מה מאפיין הדברה לעסקים?

כשמדובר בהדברה ללקוחות עסקיים, הלא היא הדברה לעסקים, המדביר יבחר להשתמש בחומרי הדברה ידידותיים (הדברה ירוקה) לסביבה בעלי מינונים נמוכים במיוחד של חומרים פעילים ורעילים. השימוש בחומרים הללו נובע מתוך הרצון של המדביר לצמצם ולמנוע כל נזק אפשרי לבני אדם או בעלי חיים בעת ההדברה.

על מנת לאפשר למדביר לבצע את עבודתו כראוי, יש לבצע ניקיון יסודי במיוחד בכל שטח העסק כדי שהמדביר יוכל להגיע ולרסס את חומרי ההדברה מבלי שיפריע לו חוסר סדר או לכלוך בדרכו. במידה והזמנתם את המדביר לפני שניקיתם את הנכס, אתם תיווכחו די מהר לעובדה שהמדביר בעצמו יעביר לכם צילומים של פינות מלוכלכות וינחה אתכם לנקות את הפינות הללו טרם תחילת ההדברה.

 

אילו סוגי הדברה לעסקים קיימים?

כפי שציינו לעיל, כל סוג עסק יצריך מהמדביר לנקוט בפעולות אחרות לגמרי מקודמו. הרי לא נדביר באותה הצורה את המזיקים בחנות הבגדים כמו שנדביר את המזיקים בבית קפה שכונתי. על מנת להבין טוב יותר את סוגי ההדברה, נפרט עבורכם 3 סוגי הדברה לעסקים נפוצים.

 

הדברה לעסקי מזון

עסקי המזון הם עסקים המיועדים להפצה ולצריכת מזון. ההדברה בעסקי המזון, היא תחום התמחות ספציפי אשר לא כל מדביר יהיה מיומן בה. ישנם לא מעט הנחיות הנוגעות בהדברה באופן כללי אך ההנחיות להדברה בעסקי המזון הן נוקשות בהרבה ומצריכות ידע מקדים בנושא.

כדי להדביר את המזיקים בצורה יעילה הן להדברה והן לבריאות בני האדם הנמצאים באותו עסק למזון, יצטרך המדביר למצוא דרך יצירתית לרסס את חומרי ההדברה מבלי לפגוע בציוד המשמש להכנת המזון בעסק זה. בדרך כלל, ישתמש המדביר בחומרי הדברה ירוקים שהם בעלי המינון הנמוך ביותר של חומרים רעילים פעילים על מנת לעשות את ההדברה בטוחה במיוחד.

 

הדברה לעסקי קמעונאות

עסקי קמעונאות, הם עסקים הנוגעים במכירת מוצרים שונים, כמו: ביגוד, הנעלה, עציצים, כלי כתיבה, מכשירי חשמל וכדו'. כדי להדביר את החנות הקמעונאית בצורה יעילה ובטוחה, ראשית יבקש המדביר לפנות את כל תכולת החנות הקמעונאית על מנת לא לאונות כל רע לכל מוצר הנמצא בחנות שעלול להיפגם.

לאחר מכן ינחה המדביר לסגור את החנות עד למועד סיום ההדברה ויסביר לכם בדיוק היכן הוא מתכנן לשים את החומרים המסוכנים ואף יעביר אליכם טפסים המפרטים את סכנות ההדברה, הוראות פעולה למקרים בהם אדם בא במגע עם אותם החומרים ושאר כללים לבטיחות שישמרו עליכם ועל לקוחותיכם.

 

הדברה לעסקים משרדיים

העסקים המשרדיים כשמם, כוללים את כל המשרדים הקיימים כיום בארץ. בין אם מדובר במשרד השמה או בכלל במשרד תיווך נדל"ן מפואר, כל משרד יאלץ לעבור הדברה בשלב כזה או אחר. כשמזיקים כמו תיקנים, יתושים ואפילו עכברים פולשים אל המשרד, העובדים לא ישמחו להגיע לעבודה וישנם עובדים שאפילו יפסיקו להגיע לאלתר עד שהבעיה תיפטר.

הבעיה הרי לא תפטור את עצמה ולכן נדרש להזמין מדביר מקצועי אל המשרד שיציל אותנו מבעיית המזיקים. המזיקים הנפוצים ביותר שאותם מדבירים במשרדים הם נמלים, תיקנים, זבובים, מכרסמים, יתושים או אפילו דג הכסף שמסכן את הניירות ומוצרי העץ הנמצאים במשרד.

את ההדברה יעשה המדביר בעת שהמשרד ריק, בדרך כלל בסוף השבוע  ובעל המשרד יהיה האחראי לוודא כי חזרת העובדים תתבצע רק לאחר שהחומר הרעיל מתפוגג ואף ידאג לבטיחות העובדים מול החומרים המסוכנים לאחר ההדברה.

 

לסיכום

ההדברה בעסקים תתבצע בעזרת חומרים כימיים בעלי מינון נמוך במיוחד של חומרים רעילים וזאת לאחר שהמדביר וידא כי אין מנוס משימוש בחומרים רעילים לביצוע ההדברה. ההדברה בעסקים משתנה מעסק לעסק, כלומר, בעוד בעסקי המזון נדביר את המזיקים מבלי לגעת בציוד הנמצא בעסק, בעסקי הקמעונאות דווקא נפנה את כל תכולת העסק טרם ההדברה על מנת להימנע מפחת שיקרה כתוצאה מההדברה. הדברה במשרדים גם היא סיפור מסובך, אך בעזרת בעל המקצוע הנכון היא יכולה להיות פשוטה עד מאוד.

תוכן עניינים