Avi-Logo

הדברה ירוקה

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

הדברה ירוקה היא סוג הדברה אפקטיבית נגד מגוון סוגי מזיקים. הטכנולוגיה המתקדמת בתחום ההדברה מביאה איתה שינויים רבים: אם בעבר בכדי לבצע הדברה נגד מגוון סוגי מזיקים היה צורך בשימוש ברעלים המסוכנים לבני האדם ולחיות המחמד. היום קיימת אפשרות להתמודד עם המזיקים באמצעות חומרים אורגניים וכאלו שלא פוגעים בסביבה. סוג הדברה זה מכונה גם הדברה אורגנית, אקולוגית וגם הדברה ירוקה. ניתן לבצע הדברה אקולוגית נגד כל סוגי המזיקים, יתושים, נמלים, תיקנים (אמריקאי + גרמני) וכמובן ביצוע של הדברת עכברים מתקדמת, זאת מבלי לפגוע בסביבה ומבלי להשתמש ברעלים.

 

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה

מדוע הדברה ירוקה הפכה לפופולארית כל כך?

מדביר מקצועי יוכל להציע לכם מגוון פתרונות לסילוק מזיקים מהבית, לרבות הרחקת יונים בדרכים הומאניות וסילוק מזיקים אחרים בעזרת הדברה אורגנית, המבוססת על חומרים אקולוגיים וטבעיים ואינה כוללת שימוש ברעלים. בשונה מביצוע הדברה "סטנדרטית" עם רעלים. במהלכה אתם נאלצים לצאת מהבית למשך 8 שעות ולנקוט במשנה זהירות אחרי שהפעולה מסתיימת, הדברה אקולוגית מאפשרת לכם גם להיות בבית בזמן ההדברה עצמה ואין צורך להמתין בחוץ.

יעילותה של שיטת ההדברה הזו והנוחות שהיא מאפשרת למזמיני השירות, הפכה אותה למבוקשת מאוד אצל אנשים המתמודדים עם מזיקים שונים בביתם ומעוניינים להיפטר מהם, במינימום טרחה או מאמץ מצידם וללא הצורך לפגוע בחיי היום יום שלהם. הדברה זו למעשה יוצרת מרחב שלא נעים למזיקים להיות בו, ולכן הם עוזבים את האיזור. בשונה מהדברה כימית שבה המזיקים מתים. להצעת מחיר הטובה ביותר!

מדוע הדברה ירוקה הפכה לפופולארית כל כך
מדוע הדברה ירוקה הפכה לפופולארית כל כך

נגד אילו מזיקים הדברה זו יעילה מאוד?

הדברה ירוקה היא פתרון אפקטיבי וארוך טווח להתמודדות עם כל סוגי המזיקים ומלבד מדבירי נמלים וגו'קים היא יכולה להיות שימושית גם עבור לוכד עכברים ומדבירים מסוגים אחרים, למשל אלו העוסקים בסילוק פשפש המיטה ועש המזון. הפתרון שההדברה הירוקה מציעה הינו יעיל באופן מיידי והמזיקים מתרחקים מהמקום.

איך תבחרו את המדביר הנכון?

ישנן כמה בדיקות שכדאי שתכירו, שיסייעו לכם לוודא כי בחרתם בחברת הדברות מקצועית, המבצעת את ההדברה הירוקה בצורה היסודית והנכונה, שתבטיח תוצאות שיחזיקו מעמד, ביניהן:

בדיקת רישיון הדברה בתוקף – בקשו לראות רישיון הדברה בתוקף, מדביר מוסמך כבר יציג לכם אותו ברגע הכניסה לבית לביצוע העבודה, בנוסף לביצוע הדברה ירוקה ישנה הסמכה נוספת אותה כל מדביר צריך לעבור.

חומרי עבודה – בקשו מהמדביר שמגיע לראות מהם החומרים איתם הוא עובד וגם לקבל הסבר קצר על כל חומר שמוכנס אליכם לבית. חומרי הדברה אורגניים הם חומרי ההדברה היקרים ביותר, ישנם מדברים שמתוך היבט כלכלי ינסו לשלב בהם גם שימוש ברעלים וזאת בכדי לחסוך בעלויות חומר הגלם.

הסברים והוראות –בקשו הסברים והוראות באשר להתנהגות הרצויה בזמן ההדברה עצמה. הדברה ירוקה אמיתית לא תצריך מכם שום התנהלות שהיא שונה מהרגיל ולכן זהו מדד לוידוא כי המדביר אכן משתמש בחומרים אורגניים, שאינם מזיקים לבריאותכם או לבריאותם של יתר בני הבית וחיות המחמד.

איך תבחרו את המדביר הנכון
איך תבחרו את המדביר הנכון

המאפיינים המרכזיים של הדברה ירוקה

ישנם מספר מאפיינים שמבדילים את ההדברה הירוקה לבין הדברה רגילה וננסה להביר אותם בקצרה כעת.

> ללא ריח – אחד היתרונות הבולטים של הדברה ירוקה שהיא הדברה ללא ריח כך שלא יווצר איזה זיהומיות לא נעימה באוויר למשך פרק זמן מסויים.

> ללא רעלים מסוכנים – יתרון נוסף של הדברה זו היא שהיא לא מכילה רעלים מסוכנים לבני אדם ולבעלי חיים במיוחד גם לילדים כך שאין ממה לחשוש מהבחינה הזו.

הדברה יותר ידידודית – הדברה ירוקה נקראית גם הדברה אורגנית מכיוון שהיא עושה כמה שפחות נזק לסביבה והיא אחת ההדברות הכי פופולאריות בעת החדשה.

המאפיינים המרכזיים של הדברה ירוקה
המאפיינים המרכזיים של הדברה ירוקה

החומרים המרכזיים לצורך ביצוע הדברה ירוקה

ובכן ישנם מספר חומרים שמדביר מקצועי ישתמש בהם לצורך ביצור הדברה זה ונמנה כמה מהם םרק כדי שתבינו +- על מה מדובר, כמובן שאתם לא צריכים לזכור שום דבר בעל פה רק לקבל מושג על סוג ההדברה זו.

 • הדברה ירוקה באמצעות אויבים טבעיים – ובכן, זו ללא ספק אחת השיטות הנפוצות ביותר לביצוע הדברה ללא שימוש בריסוס כלל, ציינו שיטה זו סמפר שונים של מאמרים והיא עובדת נגד יתושים, חרקים ומזיקים נוספים בכל מקום כמעט.
 • שימוש במלכודות ללא הרג – גם כאן מדבור בשיטת הדברה אורגנית ידועה שמשתמשים בה בעיקר נגד המכרסמים ולוכדים אותם באמצעות מלכודות שונות ללא רעלים או ריסוס ולפעמים גם משחררים אותם בטבע הרחקת מהאדם.
 • הדברה אקולוגית/סביבתיית – שם נפוץ מאוד להדברה ביולוגית אשר משתמשים בה בעיקר בשדות חקלאיים וביבולים חקלאיים כדי לא לעשות נזק לצמחייה ללא הצורך בהתערבות של חומרי ריסוס גם בעל רעילות נמוכה.
 • שיטות טבעיות להרחקת מזיקים – מדובר בשיטות טבעיות שאנחנו משתמשים וגם ממליצים ללקוחותינו להשתמש בשמנים למניהים, אבקות, ריחנים וצמחים מסוגים שונים אשר הוכחו ככאלה שעובדים היטב נגד מזיקים מסויימים ומרחיקים אותם מאיתנו.
 • שימוש פתיונות ג'ל ואבקות – גם כאן מדובר בהדברה ללא ריסוס כלל, אלא באמצעות פתיונות מסוג ג'ל בעיקר ובשימוש באבקות שונות על מנת לפתות את המזיקים שיאכלו מהפתיון שיגרום למותם ולקרוביהם.
החומרים המרכזיים לצורך ביצוע הדברה ירוקה
החומרים המרכזיים לצורך ביצוע הדברה ירוקה

מחירון כללי להדברה ירוקה

במחסנים ובעסקים שונים החל מ 400 ש"ח
במרפסות, גגות, חצרות החל מ 350 ש"ח
הדברת ירוקה בבתי קרקע החל מ 300 ש"ח
הדברה ירוקה בבית החל מ 250 ש"ח

 

סוגים שונים של הדברות "אורגניות"

ובכן, ישנם מספר סוגים להדברה ירוקה והיא לא מסתיימת רק בסוג הדברה אחד.

 1. הדברה בג'לים – הדברה בג'ל היא הדברה נגד מזיקים כמו תיקנים ונמלים והמטרה המרכזית שלה היא לפתות את המזיקים לאכול את הג'ל שבעצם יגרום למוות שלהם באופן יחסית מהר.
 2. הדברה באמצעות כלובים – אחד הסוגים הנוספים של ההדברה היא בעצם לכידת המכרסמים למשל באמצעות כלובים בלי להרוג אותם.
 3. לכידה באמצעות רשתות – גם כאן אנחנו לא הורגים את המכרסמים ואת המזיקים, אלא משתמשים בשיטות הומאניות יותר כדי ללכוד אותם.
 4. שימוש בחומרים נקיים ככל הניתן – שימוש בחומרים שלא מסכנים בעלי דם חם כמו מכרסמים, בעלי חיים ובני אדם.
 5. הדברה ביולוגית – זו שיטת הדברה ייחודית שמתאימה בעיקר ליבולים וההדברה נעשית באמצעות יצור חי שמטרתו לטרוף את המזיקים באזור.

** המטרה של הדברה אורגנית היא לעשות כמה שפחות נזק לסביבה, לבני האדם, לבעלי החיים למזיקים ולמכרסמים**

הרעיון הוא לבצע הדברה נקייה ככל הניתן בין אם מדובר בהדברה כללית עם חומרים או לכידות באמצעות מלכודות שונות וגם באופן ידני.

ריסוס בגינות

ההבדלים המהותיים בין הדברה רגילה להדברה ירוקה

תראו, זה לא שהדברה ירוקה לא מסוכנת בכלל, יש בה גם קצת סכנות שיש לקחת בחשבון. כמובן שההבדלים המרכזיים בין הדברה זו להדברה רגילה היא שימוש בטכניקות ידידודיות יותר לסביבה תוך כדי גרימת כמה שפחות נזק לבעלי דם חם ועוד. בניגוד להדברה רגילה שבה יכולים להשתמש בחומרים רעילים מאוד למזיקים שגירמו למותם בחלק מהמקרים באופן מיידי, יש הבדלים מהותיים בין סוגי ההדברות.

הדברה ירוקה היא ההדברה הכי יעילה היום וגם הכי פחות מזיקה לאדם ולבעלי החיים שנמצאים בסביבה. לכן יש להשמע להוראות המדביר ולא לסטות מהנוהלים. ההדברה הירוקה מבוססת על חומרים כימיים אשר נקראים פרטרואידים, אלו החומרים בעלי הרעילות הנמוכה ביותר לאדם היום. המטרה המרכזית של הדברה זו היא לעשות את העבודה כמו שצריך, זה אומר לטפל במזיקים ובמכרסמים ועל הדרך לגרום לכמה שפחות נזק לסביבה, זו השורה התחתונה.

 

נגד איזו מזיקים ומכרסמים ניתן לבצע הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה או הדברה אורגנית תקפה נגד כל המזיקים והמכרסמים, להלן רשימה קצרה:

חרקים למיניהם, יתושים, נמלים, טרמיטים, פשפשים, פשפשי, מיטה, דג הכסף, עכברים, חולדות, חולד, פרעושים ועוד.

נגד איזו מזיקים ומכרסמים ניתן לבצע הדברה ירוקה
נגד איזו מזיקים ומכרסמים ניתן לבצע הדברה ירוקה

באיזה חומרים אסור להשתמש בשום פנים ואופן?

שימו לב בשום פנים ואופן לא לקנות חומר הדברה על בסיס זרחן אורגני! חומרים אלו יצאו מהשימוש בחוק בשנת 2008 ויש סיבה מהותית מדוע זה קרה. חומר נוסף שאסור להשתמש בו הוא חומר בשם "פוספין" שהוא חומר מסוכן מאוד ויכול להרוג בני אדם ובעלי חיים!

** תזהרו לא להשתמש בחומרים אלו ותדוואו גם עם המדביר בדיוק באיזה חומרים הוא משתמש**

חומרים אלו מסוכנים מאוד, מסרטנים ואסורים בשום פנים ואופן לשימוש בהדברה ביתית לא על ידי מדביר מוסמך ולא על ידיד הדברה צמאית במידה והחלטתם לעשות זאת.

 

השינויים המהותיים שעולם ההדברה עבר בהלוך השנים

יש לציין שכל מה שקשור להדברות טבעיות עבר כברת דרך ארוכה עד שתפס את הפסגה שהוא ראוי לו וכיום באמת הדברה זו היא ההדברה העיקרית שמשתמשים בה להדברה נגד כל המזיקים הקיימים. העשור האחרון ללא ספק היה משנה משחק עבור עולם ההדברות כולו ועם כל השינויים שנכנסו, האיסורים שחלו על מספר חומרי הדברה שהוצאו מהמשחק שפכו אור חדש על תחום ההדברה ועל ההתייחסות של מרבית המדבירים למקצוע. יותר ויותר אנשים רגילים ואנשי  משקצוע שהם מדבירים הבינו שלא ניתן להמשיך ולרסס באמצעות חומרים רעילים מאוד רק בשביל לטפל במזיקים כי הנזק שנעשה לסביבה היה גדול גם כן.

לכן יצאו חומרי הדברה חדשים לשוק אשר גם דואגים לטפל במזיקים באמצעות ריסוס ושיטות שונות וגם גורמים לפחות נזק לסביבה. כמו כן, שיטות נוספות של הדברה אקולוגית ללא ריסוס ושימוש במלכודות למיניהן, לכידות ושימוש ברעלים ובפתיונות הורידו את הצורך משמעותית להשתמש בחומרי הדברה רגילים. מדובר לאל ספק בשינוי הגדול ביותר שעולם ההדברה עבר בהלוך השנים שהשפיע לטובה לכולם, גם לאנשי המקצוע וגם לאנשים רגלים שזקוקים כל כך לשירות חשוב זה.

השינויים המהותיים שעולם ההדברה עבר בהלוך השנים
השינויים המהותיים שעולם ההדברה עבר בהלוך השנים

איך לוודא שהחברה מבצעת הדברה ירוקה אצלנו?

עבור הלקוח הפשוט, האדם הפשוט שלא מבין יותר מדי בחומרי הדברה, לרוב הוא יסמוך על המדביר ועל חברת ההדברה שהוא בחר להעסיק. לצערנו הרב, עדיין ישנם בשוק חברות שהם לא מקצועיות וחלקם אף מזייפות תעודת מדביר רק בשביל לעשות כסף קל על לקוחות שלא מבינים. הדבר יכול להיות מאוד מסוכן ולכן אנחנו מציעים לכם בחום רב לעשות חקר שוק לפחות מינימלי לפני שאתם בוחרים להשתמש בחברה להדברה ירוקה במספר דרכים. ניתן לאמת אודות החברה במספר אינדקסים שונים באינטרנט ולראות חוות דעת אמיתיות שמגיעו מלקוחות אמיתיים אשר ממליצים על החברה, כמה שיותר יותר טוב, זה מראה על יותר אמינות.

דרך נוספת היא לברר  אודות החברה בארגון מדבירי המזיקים של ישראל ולשאול אודות החברה שהעסקתם במידה ואתם פעם ראשונה עובדים איתה, הם יוכלו לאמת אם המדביר הוא מומלץ והאם מדובר בחרת הדברה מוכרת או לא. עדיין חברות רבות משתמשות במונח למטרות שיווקיות כי מה ש"ירוק" כביכול נשמע טוב יותר מאשר לומר שמדובר בהדברה עם חומרי ריסוס שלעיתים יכולה להרתיע לא מעט אנשים. קיים עדיין חשש של אנשים מהריסוס ומהחומרים, חשש עבורם, עבור הילדים שלהם, בעלי חיים וצמחייה בבית או בגינה במידה ויש ולכן מאוד חשוב מצד המדביר להיות שקוף וברור לאורך כל התהליך תוך כדי הצגת תעודות הדברה מתאימות ורלוונטיות אשר תהיינה בתוקף בלבד.

איך לוודא שהחברה מבצעת הדברה ירוקה אצלנו
איך לוודא שהחברה מבצעת הדברה ירוקה אצלנו

האם אפשר להדביר לבד או לא?

תראו, בגדול התשובה לשאלה זו היא "כן", אפשר להדביר לבד אבל עדיף שלא ואנחנו נסביר גם מדוע. להיות מדביר זה מקצוע לכל דבר, בשביל להיות מדביר במדינת ישראל צריך לעבור סדרה של לימודים אינטנסיבים ולצבור נסיון מעשי מהשטח. אתם יכולים לצפות במספר סרטונים ביוטוב או אפילו להעזר במדריכים. בגדול הדברה זו עבודה למקצוענים, כי עליכם להצטייד בציוד הגנה כמו כפפות, משקפיי הגנה, מסכה, חליפה מגנה ועוד דברים חשובים. אנחנו מציעים לכם לשלם כמה מאות שקלים או קצת יותר לחברת הדברה מקצועית שגם תתן לכם אחריות וגם תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר במרבית המקרים.

בניגוד להדברה עם חומרים כימיים, הדברה ירוקה מבוססת על הרחקת המזיקים משטח מוגדר או באמצעות הדברה אלקטרונית או באמצעות חומרים שדוחים מזיקים. חומרי הדברה אלה מכילים פירתרואידים – הם ידידותיים לסביבה, מופקים מצמח החרצית ודוחים חרקים ולא מהווים סכנה לאדם או לסביבה.

הדברה ירוקה יעילה מאוד להדברת גו'קים, הדברת נמלים, הדברת מכרסמים, הרחקת יונים חברתנו משתמשת בשיטת בטוחה זו ללא ריח ועם רעילות אפסית לבני אדם. הדברה בדרך הישנה גרמה לפגיעה בחי ובצומח והיוותה סכנה וזה יחסוך לכם טרחה כי אין צורך לפנות ארונות, מגירות וכו'.

להדברת שטחים חקלאיים יש אפשרות להדביר בהדברה ירוקה באמצעות חרקים טורפים שמוכנה גם הדברה ביולוגית או הדברה אורגנית ואז אנחנו אוכלים ירקות ופירות שנחשפו הרבה פחות לחומרי הדברה. כל החומרים בהם חברתנו משתמשת מאושרים ע”י המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות ואנו עובדים ברישיון המשרד להגנת הסביבה. מוצרים אורגניים שמשווקים ברשתות השיווק לרוב עברו הדברה אורגנית באמצעות חרקים, מוצרים או חומרי הדברה המאושרים למוצרים אורגניים ע"י משרד החקלאות.

ניתן לבצע הדברה ירוקה למכרסמים באמצעות מלכודות דבק ללא רעלים או באמצעות מלכודות קפיץ ללא רעלים לכנימות וזבובים ההדברה נעשית באמצעות מלכודות דבק צהובות ללא רעלים נגד מעופפים משתמשים בקטלנים חשמליים או חרקנים חשמליים מדביר עורך הדברה ירוקה נגד זבובים באמצעות מלכודות זבובים ללא רעלים

האם אפשר להדביר לבד או לא
האם אפשר להדביר לבד או לא

הדברה מהירה ללא ריח כלל

כאמור בשונה מסוגי הדברות אחרות שיש הוראות ברורות מתי צריך לעזוב את הבית וגם מדי פעם צריך גם לשטוף ולנקות את האזור. בהדברה ירוקה לא צריך לצאת מהבית בכלל כי החומרים לא מסריחים ולא מזיקים לאדם כמעט באופן מוחלט. הדברה זו לא משאירה ריח ומבוצעת בצורה נעימה עם חוויה חיובית עבור לקוחותינו. גם כאן יש שימוש בחומרים כימיים בחלק מהמקרים אבל חומרים עדינים יותר כך שנוצר פחות נזק בהרבה אם בכלל.

הדברה מהירה ללא ריח כלל
הדברה מהירה ללא ריח כלל

איפה ניתן לבצע הדברה ירוקה?

בהדברה זו ניתן להשתמש בכל מקום, להלן רק חלק מהמקומות שאתם יכולים להשתמש בהדברה אורגנית:

 • בתוך הבית.
 • בחצר.
 • בגינה.
 • בגג.
 • במרפסת.
 • בעסק ועוד.

אלה רק חלק מהמקומות בהם ניתן לבצע הדברה ירוקה, כמובן תוך הקפדה מלאה על כללים, הוראות ועוד. עולם ההדברות עבר מהפכה ב 10- 15 שנה האחרונות כתוצאה ישירה מהלקחים שנלמדו מהעבר. בעבר היו משתמשים בחומרי הדברה מאוד יעילים וקטלניים, יחד עם הטוב היה מגיע גם כל הרע. אכן ההדברות עשו את עבודתן נאמנה אבל יחד עם זאת נגרם ככל הנראה לא מעט נזק לבני אדם, בעלי חיים, צמחייה ועוד. איננו יכולים לאמוד את הנזק אבל יש סבירות גבוהה שהתפתחו לא מט מחלות אצל היונקים ובעלי דם חם כתוצאה ישירה משימוש בחומרים מסוכנים ורעילים.

 

הדברה ירוקה נגד כל סוגי המזיקים

חברתנו משתמשת אך ורק בחומרי הדברה מורשים בעל רעילות נמוכה לאדם, לבעל חיים ולסביבה. אין להתבלבל ולחשוב שהדברה ירוקה לא רעילה בכלל כי זה אינו נכון, הרעילות שלה פשוט נמוכה יותר משאר חומרי ההדברה. הדברה ירוקה קיימת גם באמצעות חומרי ריסוס מסומיים, מלכודות, פתיונות, הדברה טבעית ובעוד שיטות שכבר ציינו בתחילת הכתבה. ניתן לבצע הדברה זו נגד כל סוגי המזיקים, אך חשוב לדעת שנגד מזיקים מסויימים משתמשים בשיטות מסויימות ונגד מזיקים מסויימים בשיטות אחרות, אני אתן לך דוגמא.

למשל נגד הנמלים, טרמיטים (המעופפים בעיקר) והג'וק הגרמני, משתמשים בפתיונות ג'ל כדי להרוג אותם ונגד צרעות למשל אפשר להשתמש גם באבקות שלא נדבר על המכרסמים שאותם ניתן ללכוד ידנית ובאמצעות מלכודות שונות. כאמור הדברה זו טובה נגד כל סוגי המזיקים שיש בטבע כאשר יודעים מה עושים, מדוע עושים, באילו חומרי משתמשים להדברה לצורך הרחקה וחיסול המזיקים וגם לצורך מניעה. כאמור ישנם שיטות נוספות של הדברה טבעית, כמו שימוש בשמנים, בצמחים ובחומרים נוספים כדי להלחם מהמזיקים להופיע מלכתחילה, אין כאן 100% הצלחה אמנם אבל זה בהחלט עוזר להמנע מהם ואולי למנוע מהם להתקרב לגמרי.

 

סוג ההדברה החדש והמקובל ביותר היום

בעצם בגלל כל מה שכתבנו בפסקאות הקודמות, בגלל שהעולם הבין שהחורמים המסוכנים עלולים להזיק משמעותיתי לבריאותנו ולבריאות ילדנו. כתוצאה מכך הרוב המוחלט של המדבירים בארץ ובעולם, במיוחד המקצוענים עברו להשתמש בשימוש בחומרים יותר נקיים ופחות רעילים. ישנם לא מעט מחקרים אשר הוכיחו את רמות הסיכון שנחשפים האנשים ובעלי החיים כאשר נמצאים בסביבה של חומרים מסוכנים וכתוצאה מכך המשחק השתנה לגמרי. בריאותנו ובריאות היקרים לנו הוא הדבר החשוב מכל ולכן הדברה ירוקה היא ההדברה המקובלת היום ביותר בקרב המדבירים על מנת למנוע התפתחות של מחלות זיהומיות ומחלות כרוניות בהמשך.

סוג ההדברה החדש והמקובל ביותר היום
סוג ההדברה החדש והמקובל ביותר היום

שאלות ותשובות:

הדברה שנעשית בשימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה.

כן, ניתן ללכוד את המכרסמים בלי להרוג אותם ובלי לגרום לשום נזק לסביבה.

היא עדיין מסוכנת לבני אדם ולבעלי חיים אך פחות. משתמשים בחומרים עם רעילות נמוכה יותר אך עדיין צריך להשמע להוראות המדביר.

מבחינת מחיר אין הרבה הבדל, זה בעצם סוג ההדברה הנפוץ ביותר היום בשוק.

פעם היו משתמשים בחומרים עם רעילות גבוהה על בסיס זרחן אורגני ולאחר שזה יצא מחוץ לחוק משתמשים רק בחומרין על בסיס פרטרואידים. להצעת מחיר הטובה ביותר!

שימוש בחומרי הדברה ירוקה מקצר את זמן היציאה מהבית לאחר ביצוע ההדברה לשעה אחת בלבד. לפני הזמנת ההדברה, תדרשו מהמדביר שיציג בפניכם תעודת הדברה בתוקף !

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>