Avi-Logo

ריסוס לגן ילדים

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

ריסוס לגן ילדים הוא הדרך שלכם לוודא כי הביטחון של הילדים שלכם נשמר גם בגן. ללא ריסוס בגן של הילדים שלכם, הילדים יהיו חשופים לסכנות ולהידבקות במחלות העוברות דרך המזיקים המצויים בגן הילדים. חשוב לבצע ריסוס לגן ילדים באמצעות מדביר מורשה, המנוסה בהדברת גני ילדים ויודע כיצד להדביר בגן בצורה בטוחה. רק כך, ביטחון הילדים יישמר בצורה מיטבית.

 

ריסוס לגן ילדים
ריסוס לגן ילדים

מזיקים בגני ילדים

גני ילדים, איך נאמר, אינם המקומות הסטריליים ביותר בעולם. בגן, ילדים משליכים אוכל לכל מקום. לעיתים, עוברים שבועות ארוכים לפני שהגננת מאתרת פיסת סנדוויץ' שהושלכה אל מעל לכוננית או מאחורי ערמות הספרים במדף. מלבד זאת, בגני ילדים רבים מצוי ארגז חול. ארגז החול מהווה כר פורה להצטברות לכלוכים ועוד הפתעות בלתי נעימות שניתן למצוא בין גרגירי החול הרך.

כלל המאפיינים הללו, עלולים לגרום לריבוי מזיקים בשטחי גן הילדים. מזיקים לא מעטים נמשכים אל הלכלוך, אל הריקבון ואל ההפתעות בארגז החול. המזיקים השונים אשר עלולים להימצא בגן הילדים לא רק לא נעימים, אלא גם מסוכנים. ביכולתם של מזיקים רבים להעביר מחלות ולהדביק את ילדי הגן.

הסכנה מהידבקות במחלות ממזיקים מתעצמת כאשר מדובר בגן ילדים. זאת, מכיוון שמערכת החיסון של יעל חלשה יותר ביחס למערכת חיסון של אדם בוגר. כתוצאה מכך, עמידותם של ילדים בפני החיידקים אשר נושאים עמם המזיקים נמוכה יחסית מה שמאפשר הידבקות קלה בכל אותן המחלות.

הפועל היוצא מכל האמור הינו כפול. ראשית, יש להשתדל לשמור כמה שיורת על סטריליות בשטחי הגן ובסביבתו. באופן זה, מצטמצמים המזיקים המופיעים באזור מלכתחילה. שנית, חשוב מאוד לקבוע ריסוס לגן. הריסוס לגן יבטיח כי השטח יהיה נקי ממזיקים ובטוח למשחק ולמידה עבור הילדים שלכם.

להדברת מזיקים לחצו כאן >>>

מזיקים בגני ילדים
מזיקים בגני ילדים

המזיקים המודברים

ישנה חשיבות להכרת המזיקים אותם אנו מעוניינים להגביר, במסגרת ריסוס לגן הילדים. הריסוס צריך להיבנות באופן ייעודי עבור כל מדביר אותו אנו מעוניינים להדביר במסגרת הריסוס, שכן חומרים ותמהילים היעילים כנגד מזיק אחד אינם יעילים כנגד מזיק אחר. נכיר בקצרה את המזיקים השונים אשר מאיימים על בטיחותם של הילדים שלנו בגן הילדים.

 

1. יתושים

אחד המזיקים המסוכנים והנפוצים ביותר בגן הילדים, הוא היתוש. היתוש הינו חרק טפיל, הניזון מדמם של בעלי חיים אחרים ובכללם בני אדם. נקבת היתוש מגיעה לבן אדם, פוצעת אותו, מחדירה חומר מאלחש המפחית את הרגישות בפציעה לזמן מה ומוצצת את דמו של האדם שזה עתה עקצה.

עקיצת היתוש לא רק כואבת ולא נעימה, אלא גם מסוכנת. בזמן העקיצה, נקבת היתוש מחדירה נוזל אל תוך מערכת הדם של הנעקץ. כאשר נקבת היתוש נושאת חיידקים וזיהומים, אלו יוחדרו באופן ישיר אל תוך מערכת הדם של הנעקץ והסבירות כי הוא יידבק באותו חיידק עולה במידה ניכרת. די להזכיר את המלריה והקדחת אשר הטילו אימה על החלוצים בראשית ימי הציונות, כדי להבין אילו מחלות איומות עלולות לעבור מעקיצת יתוש. נוסיף אליהן את הזיקה בת ימינו, וכולנו נרוץ חיש מהר לבצע ריסוס לגן הילדים כדי לשמור על בטיחותם.

למאמר בנושא: הדברת יתושים לחצו כאן >>>

2. זבובים

מזיק נוסף הנפוץ בגני ילדים, הוא הזבוב. זבובים ניזונים ממזון רקוב ואף מצואה. כמו כן, זבובים נהנים לעופף להם ולנחות על בני אדם. עובדה זו הופכת את הזבוב למפיץ מחלות אף הוא. הזבוב מדביק אנשים לא מעטים במחלות מעיים לא נעימות.

זבובים, כדרכם של חרקים רבים, לא מתחיל את חייו בתור חרק מעופף אלא בוקע מהביצה כרימה קטנה ולבנה. נקבת הזבוב מטילה את ביציה במקומות עם ריקבון, כדי שיהיה לרימות הצעירות מה לאכול עם בקיעתן מהביצה. כך, עלול להיווצר מצב בו בגן הילדים מעופפים זבובים וזוחלות רימות קטנות ומסוכנות. כמובן שגם מצב זה אינו רצוי כל כלל ועיקר וכאשר יופיעו זבובים בגן, נרצה לבצע ריסוס לגן במהירות האפשרית.

 

3. תיקנים

גם תיקנים, ג'וקים בפי העם, נפוצים בגני ילדים. גם הג'וקים עלולים לפגוע בבריאות ילידנו הקטנים. קיימים שלושה סוגים של תיקנים – תיקן גרמני, תיקן פסים ותיקן אמריקאי אך לענייננו שלושתם מסוכנים ודורשים טיפול.

למאמר בנושא: הדברת תיקנים לחצו כאן >>>

המזיקים המודברים
המזיקים המודברים

ביצוע ריסוס לגן ילדים

הגענו, אם כן, למסקנה כי נכון לבצע ריסוס לגן של הילדים שלנו. אולם כיצד יבוצע אותו ריסוס? השלב הראשון בריסוס לגן הוא בחירת מדביר מורשה לשם כך. שימו לב כי עיסוק כמדביר דורש רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. המשרד מעניק רישיונות הדברת פנים ורישיונות הדברת חוץ. וודאו כי המדביר איתו אתם מדברים מחזיק ברישיון להדברת פנים ורישיון להברת חוץ וכי שני הרישיונות בתוקף.

מומלץ בחום לבחור במדביר המנוסה בהדברה בגני ילדים. זאת, מאחר שריסוס לגן ילדים דורש זהירות יתירה ביחס להדברה רגילה. מדביר המנוסה בתחום הספציפי יידע זאת ויעבוד בהתאם. לאחר שבחרתם מדביר, תאמו עימו תאריך בו הוא יגיע לביצוע ההדברה. באותו היום הילדים לא יהיו בגן. המדביר יבצע הדברה באמצעות ריסוס, תוך שימוש בחומרים המדויקים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה וכן במינונים אשר קבע המשרד. מומלץ להשתמש בחומרים ללא ריח כדי לשמור על בטיחות הילדים. לאחר מכן, ילדיכם יחזרו לגן בשון ובבטחה.

ביצוע ריסוס לגן ילדים
ביצוע ריסוס לגן ילדים

לסיכום

לסיכום, גן הילדים מזמן אליו מזיקים דוגמת היתוש, הזבוב או התיקן. מזיקים אלו מסכנים את ילדיכם מבחינה תברואתית. הזמינו מדביר המנוסה בהדברת גני ילדים, לצורך ביצוע ריסוס לגן. בהצלחה!

ריסוס לגן
ריסוס לגן

 

ריסוס לגן
ריסוס לגן

 

ריסוס לגן
ריסוס לגן
תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>