Avi-Logo

רעל עכברים

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

אחד הרעלים המסוכנים ביותר לאדם הוא רעל עכברים, הוא מסוכן לא רק לעכברים עצמם אלא גם לחיות המחמד שלכם בבית ובמקרים קיצונים יכול לפגוע גם בילדים. היום קיימות לא מעט חנויות שמוכרות רעל נגד עכברים בקלות במחיר זול וזאת תוך סיכון חיים ממשי. אז רגע אחד לפני שאתם מנסים לבצע באופן עצמאי הדברת עכברים בבית ורוכשים רעל עכברים, חשוב מאוד להכיר ולהבין את הסיכונים שיש בביצוע הדברות כאלו מורכבות באופן עצמאי. היום כל אחד יכול להיכנס לחנויות שהן לא חנויות המוכרות ציוד וחומרי הדברה וכל מיני טמבוריות למיניהן ולבקש רעל עכברים ולכות ולקבל חומר רעיל ומסוכן מאוד. גם אם תייצנו שקיימים ילדים בבית יסבירו לכם באדיבות גם איך להציב את הרעל בסמוך למוצרי מזון שכל ילד יכול להגיע אליהם, מהסיבה שיש להציב את הרעל במקום שגם יהיה נגיש לעכברים.

 

רעל עכברים
רעל עכברים

רעל עכברים שעוזר להפטר מעכברים

רעלים אנטי קואגולנטים נגד מכרסמים כמ ועכברים וחולדות הם הרעלים שמשתמשים היום רוב המוחלט של חברות ההדברה המקצועיות בישראל על מנת לטפל בבעיית העכברים. השיטה הנפוצה ביותר בשימוש ברעלים היא באמצעות פיזור תיבות האכלה מסביב לאזור ומילוי התיבה באוכל שישמש כפתיון ויהיה מלא ברעל. תיבות האכלה מכילות חור קטן על מנת שהעכבר יוכל להכנס ולאכול את האוכל שנגוע ברעל, הוא סגור עבור בעלי חיים כמו כלבים וחתולים. הרעלים מגיעים במספר צבעים לרוב כמו כחול, ירוק ועוד. השם המסחרי הנפוץ שלו הוא ברודיטיפ.

תיבת האכלה מלאה ברעל עכברים

 

כמה זמן לוקח לרעל להרוג את העכבר?

כאמור, הרעל לא הורג את העכבר מיד ולוקח לו מספר ימים ולפעמים גם עד שובע ימים עד גרימת המוות הסופי. הרעל הורג את העכבר בהדרגה והאפקטיביות שלו תלויה בכמות שהמכרסם אכל ממנה. ככל שהמכרסם יאכל יותר מהרעל כך גם הוא ימות מהר יותר.

כמה זמן לוקח לרעל להרוג את העכבר?
כמה זמן לוקח לרעל להרוג את העכבר?

סטריכנין – רעל עכברים מוכר

ובכן, השם המקצועי של חומר הדברה מסוכן זה נקרא "סטריכנין" ומדובר באחד החומרים הקטלניים ביותר. סטריכנין משמש כחומר הדברה נגד המכרסמים והוא גורם למוות שלהם לאט לאט במספר שלבים. זה מתחיל בעיוות שרירים, ומשם תוך מספר ימים ממשיך גם למוות באמצעות עייפות יתר או חנק. מדובר בחומר מאוד מסוכן לאדם בעל רעילות גבוהה ואין להתקרב לחומר זה ללא הידע הנכון ובקיאות מקצועית מלאה.

 

התמודדות עם עכברים בדרכים אחרות

לכן, אם אתם רוצים לנסות ולהתמודד לבד עם עכברים, חשוב לנו לציין שלא כדאי בכלל להשתמש ברעל עכברים, נסו פשוט לרכוש מלכודת עכברים להציב אותה במקום הנכון והמיועד לה וככה תצילחו להתמודד עם העכברים, ההמלצה שלנו היא להשתמש במלכודות עכברים הומאניות דוגמת כלובים, או מלכודות של תחנות האכלה. גם הדברה אלקטרונית יכולה להיות פתרון מעולה לבעיית העכברים, אבל אם אתם לא רוצים לנסות לבד להתמודד עם העכברים, פשוט מאוד חייגו אלינו ונשמח לתת לכם שירות.

התמודדות עם עכברים בדרכים אחרות
התמודדות עם עכברים בדרכים אחרות

רעל עכברים גורם למוות

שוב חשוב לציין ששימוש ברעל עכברים יכול לגרום למוות, אנו כלל לא ממליצים לכם לנסות ולעשות שימוש בכל סוג של רעל, שימוש ברעל נגד עכברים נפוץ בעיקר בשטחים חקלאיים שהם רחוקים מאוד מקרבת בני אדם. גם בשטחים החקלאיים הפיזור של הרעל נעשה תוך שמירה ובקרה מאוד קפדנית של צוות הדברה מקצועי.

רעל עכברים גורם למוות
רעל עכברים גורם למוות

האם רעל עכברים מסוכן לאדם?

רוב הרעלים נגד עכברים אלו רעלים שלא פועלים באופן מייד, אלו נקראים גם "רעלי טיימר" מכיוון והם רעלים שחודרים אל העכבר ברך אכילה, נכנסים לגוף ולקיבה ואז מתחיל הרעל להרוג את העכבר. בנוסף מכיוון והמוות של העכבר הוא לא מיידי העכבר מת בייסורים, במקרים מסוימיים יש רעלים שמשך המוות של העכבר הוא יותר מ-10 דקות שאלו ייסורים קשים מאוד עבור העכבר. מכיוון והרעל לא פועל באופן מיידי, העכבר נכנס לכל מיני מקומות מסתור ושם הוא מת, יש גם לדאוג ולהוציא את הפגר של העכבר מאותו מקום. לכן אם מדובר בכמות גדולה של עכברים, תצטרכו להעזר בשירות של פינוי פגרים על מנת לנקות את האזור כליל ולמנוע סרחון.

יש מקרים קיצונים שמצריכים פירוק של ארונות ושבירת קירות גבס בשביל להגיע ולהיפטר מפגר העכבר שמפיץ בכל הבית ריח צחנה שקשה מאוד להתמודד איתה. דרך נוספת של רעל עכברים היא רעל דרך נשימה, ישנם דרכים של פיזור רעלים באמצעות עשן או באמצעות אדים, שאלו חודרים לדרכי הנשימה של העכבר. מדובר על רעלים כל כך חזקים שהם חודרים אפילו קלפית ביצה של העכבר שאפילו עדיין לא בקע ממנה, במקרים כאלו חובה על עבודה בשטח סגור ושמירה שלא תהיה זליגה גם לא הקטנה ביותר של הרעל מאותו מקום. השם השני של סוג ההדברה הזה הוא "הדברה באיוד" וסוג הדברה זה מחייב רישיון הדברה מיוחד ומחמיר מאוד, סוג הדברה זה לא מומלץ ועדיף להימנע ממנו ולהשתמש בשיטות מסורתיות כמו הצבת מלכודת עכברים שתתן לכם פתרון מעולה.

האם רעל עכברים מסוכן לאדם?
האם רעל עכברים מסוכן לאדם?

 

רעל עכברים
רעל עכברים

תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>