Avi-Logo

ריסוס לבית

☑️שירותי הדברה החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

ריסוס לבית נצרך כאשר מופיעים בו מזיקים. לרוב, המזיקים יחלו להופיע בחודשי הקיץ אך בהחלט תיתכן הופעה של מזיקים גם בחודשי החורף. הריסוס ישמיד את המזיקים וישיב את הסדר בבית על כנו. חשוב לדעת מי הם המזיקים אשר כנגדם מבוצע הריסוס כדי להגיע לתוצאה האפקטיבית ביותר. להלן נגלה מי הם המזיקים הנפוצים במרחק הביתי ואילו הדברות משלימות מומלצות עבורכם.

 

ריסוס לבית
ריסוס לבית

ריסוס לבית – הפתרון למזיקים

כאשר מופיעים בבית שלל חרקים מזיקים, ריסוס לבית הוא הפתרון אשר יחסל את אותם מזיקים ויאפשר לכם ליהנות מבית ללא מזיקים. ריסוס אחד יכול להשמיד שלל מזיקים מסוגים שונים ואין צורך לבצע ריסוס לבית כנגד כל מזיק בנפרד. עם זאת, המדביר ייאלץ להשתמש בחומרים שונים ובמינונים שונים כנגד מזיקים שונים.

מכיוון שדרכי הריסוס המדויקות משתנות בין המזיקים השונים, חשוב להכיר את המזיקים הנפוצים בבית ואת הדגשים לריסוס בבית כנגד כל אחד מאותם המזיקים. נפרט אודות ריסוס לבית כנגד יתושים, נמלים, ג'וקים וכן כנגד פשפשים וקרציות.

 

  1. יתושים

יתושים הם מהמזיקים המשמעותיים ביותר בישראל. זאת, בעקבות כך שהמזיקים הללו לא רק מטרידים אותנו, אלא גם גורמים לנו לכאבים ולעיתים אף למחלות קשות בעקבות העקיצות שלהם. כל אלו מובילים לכך שיש צורך קריטי בריסוס לבית כנגד היתושים.

אולם חשוב לדעת כי ריסוס לבית אינו יפתור מן היסוד את בעיית היתושים. זאת, מאחר שנקבת היתוש מטילה את ביציה במקורות מים עומדים והריסוס לא ישמיד את אותן הביצים. מה שיקרה הוא שלאחר הריסוס, היתושים יבקעו מהביצים ויחזרו להטריד אתכם אצלכם בבית. מאחר שזהו המצב ומכיוון שאלו הם פני הדברים, אין להסתפק בריסוס כנגד יתושים. חשוב לשלב הזרמת נוזל מעקר למקורות המים, ככל שמעוניינים בריסוס אפקטיבי ויעיל.

ג'וקים
ג'וקים
  1. נמלים

נמלים נפוצות בכל רחבי הארץ ומטרידות את יושביה מימים ימימה. הן מטיילות בצעדות ארוכות ברחבי המטבח, השירותים הסלון או כל מקום אחר בו יוכלו למצוא מזון. גם עם בעיית הנמלים ניתן להתמודד באמצעות ביצוע ריסוס לבית.

אולם לעיתים, ניתן לחסוך את הריסוס כאשר מתמודדים עם בעיית נמלים בבית. כאשר מכת הנמלים אינה משמעותית יתר על המידה, ניתן להתמודד עימה באמצעות הדברה טבעית וביתית. תוכלו לפזר עלי דפנה כנגד הנמלים. לחלופין, תוכלו לפרוס בבית קליפות תפוז או פלפל שחור ואף מקלות קינמון במטרה להרחיק את הנמלים מבית המגורים שלכם.

כל אחד מהחומרים הטבעיים הללו מפריש חומרים חזקים, אשר מרתיעים את הנמלים. בעקבות כך, פריסת החומרים צפויה להרחיק את הנמלים במידה לא מבוטלת. עם זאת, כאשר הנמלים רבות מידי ייתכן בהחלט כי החומרים הטבעיים לא יספיקו. במצבים אלו, תיתכן עוד דרך פעולה אפשרית לפני שנפנה לריסוס הבית.

הפעולה האחרונה לפני הריסוס, תהיה שימוש בהדברה בג'ל אורגני. הג'ל יימרח על ידי מדביר בלבד, שכן הוא כולל חומרים רעילים. אך חומרים אלו אינם כימיים כי אם אורגניים, מה שמקנה להם יתרון על פני הריסוס. ככל שתבחרו בג'ל, ייתכן שלא תצטרכו לבצע ריסוס. התייעצו על כך עם המדביר שלכם. אולם במידה שהג'ל לא יעזור או שלא תהיו מעוניינים להשתמש בו, תצטרכו לבצע ריסוס לבית כדי להתמודד עם מכת הנמלים.

 

  1. ג'וקים

ג'וקים, הידועים גם בשם תיקנים או מקקים, גורמים לתחושות גועל ואף מפיצים מחלות. כאשר הם מופיעים אצלנו בבית, ניתן לדעת כי קן תיקנים מצוי בקרוב וכי יש סכנה מהותית שרבים מהם יופיעו בבית בקרוב. מכיוון שזהו המצב ומאחר שאלו הם פני הדברים, יש צורך לבצע ריסוס לבית עם הופעת הג'וק הראשון.

הריסוס המבוצע כנגד הג'וקים, לא יכול להסתפק בבית לבדו. עליו לכלול ריסוס של ארונות החשמל ופתחי הביוב הסמוכים לבניין. זאת, מאחר שבאותם המקומות הג'וקים נוטים לקונן. ריסוס שלא יכלול מקומות אלו לא ישמיד את הג'וקים כולם וקיים חשש כי זמן קצר לאחר הריסוס הג'וקים ישובו להופיע אצלכם בבית.

 

  1. פשפשים וקרציות

פשפשים וקרציות עלולים לגרום לנזקים חמורים ולמחלות לבני הבית. מכיוון שכך, חשוב להדביר אותם במהרה. הדברה של פשפשים תהיה מורכבת מארבע פעולות. הפעולה הראשונה תהא איתור המזיקים. השלב השני הינו ריסוס שלהם במסגרת ריסוס הבית. לאחר מכן, המדביר יבצע הדברה בקיטור ולבסוף שאיבה במקומות בהם זוהו המזיקים. זאת, כדי שההדברה תהיה יעילה ושלימה.

 

המזיק יתוש נמלה ג'וק פשפשים וקרציות
הנזק עקיצות, כאבים ומחלות מטרד מחלות וגועל מחלות וכאבים
דגשים להדברה חומר מעקר במקורות מים הדברה טבעית לפני הריסוס לבית להדביר גם בארונות החשמל ובפתחי הביוב איתור, ריסוס, קיטור ושאיבה
ריסוס לבית – הפתרון למזיקים
ריסוס לבית – הפתרון למזיקים

המדביר עצמו

לבסוף, חשוב לעסוק במדביר עצמו. ישנם מספר דגשים חיוניים בבחירת מדביר כדי שתבחרו במדביר הטוב ביותר שיש בנמצא. ראשית, על המדביר לשאת רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. מדביר הינו עיסוק המצריך רישיון ואסור להעסיק מדביר שאינו מורשה. אשר על כן, וודאו כי המדביר שלכם מחזיק ברישיון בתוקף. שנית, על המדביר להיות אחראי, מקצועי ומנוסה. בחרו במדביר מורשה ששמעתם עליו כי הוא מקפיד על הוראות הבטיחות ללא פשרות ובעל ניסיון רב בתחום. העסיקו רק מדביר כזה שיביא לתוצאות אפקטיביות מבלי לפגוע בביטחון שלכם.

לסיכום

לסיכום, ריסוס לבית הינו הפתרון כנגד כלל המזיקים בבית. ישנם דגשים לכל הדברה ספציפית. בנוסף, חשוב להקפיד על בחירת מדביר מורשה ומקצועי. בהצלחה!

ריסוס לבית
ריסוס לבית

 

ריסוס לבית
ריסוס לבית

 

ריסוס לבית
ריסוס לבית

 

ריסוס לבית
ריסוס לבית
תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>