Avi-Logo

5 דרכים להרחיק יונים באופן עצמאי

☑️הרחקת יונים החל מ 349 ש"ח!

☑️ שימוש בחומרים פחות רעילים לסביבה

☑️ מינימום נזק וכניסה מיידית לאחר ההדברה

☑️אחריות מלאה על העבודה!

☑️ מדביר מוסמך מטעם הרשות להגנת הסביבה ברישיון

 

קבלו 5 דרכים להרחיק יונים באופן עצמאי בקלות ובמהירות והכי חשוב דברים שיש לכל אחד בכל בית ויכול לבצע זאת באופן עצמאי. חשוב להבין כשזה מגיע לנושא יש דברים שאפשר לעשות באופן עצמאי להרחיק את היונים. מכיוון ויש מספר דרגות של נגיעות יונים, צריך ראשית להבין את חומרת הבעיה ורק לאחר מכן לפעול בהתאם, לזהות את הבעיה ולמצוא את הפתרון האולטמיטיבי זה החלק העיקרי בביצוע הרחקת יונים, לכן יש מקרים בהם צריך להזמין איש מקצוע. בעוד שיש כאלו שלא רואים ביונים בתור מזיקים, היונים יכולות להפוך למטרד מאוד גדול, אז אם חשבתם לבצע הרחקת יונים באופן עצמאי כדאי מאוד לאמוד את חומרת הנזק והנגיעות ולפעול בהתאם.

היונים יכולות להיות מטרד מאוד גדול, זה יכול להיות אכילה של זרעי עשבים שפוגועת בגינה ובצמחייה. יש מקרים בהם רבים בוחרים לגדל עצי פרי שמושכים אליהם באופן טבעי גם עטלפי פירות, ציפורים ויונים, שאלו אוכלים את הפירות ופוגעים בכל ההשקעה שלכם בצמחייה. היונה רואה בתור השטח שבו היא נמצאת מקרום שהיא תחזור אליו בכל פעם, גם אם חשבתם להוציא ולסלק את קני היונים זה לא מה שיפתור את הבעיה. היונה יכולה לחזור למקום שהיא רגילה אליו (לא סתם היונים שימשו בתור יונות דואר בעבר). לאחר הוצאת היונים יש לבצע חיטוי מלא של השטח בכדי להיפטר מטיפלים ונגיפים שיש בצואת החיידקים, לכן חיטוי יסודי הוא חלק בלתי נפרד מפעולת הרחקת יונים מקצועית ויסודית.

 

5 דרכים להרחיק יונים באופן עצמאי
5 דרכים להרחיק יונים באופן עצמאי

דרכים להרחקי יונים באופן עצמאי

רשימה של 5 דרכים להרחיק יונים באופן עצמאי בקלות ומהירות:

דרכים להרחקי יונים באופן עצמאי
דרכים להרחקי יונים באופן עצמאי

חפצים נוצצים

חפצים נוצצים כמו פחיות כאלו שיוצרים השתקפות של אור אפילו רפלקטורים כמו דיסקים ישנים או שברי מראות קטנים וניירות עטיפה מתכתיים. כל מה שצריכים לעשות הוא רק לתלות אותם באזור בו היונים מקננות ויכולים לראות את התוצאות, למרות שבמקרים בהם המזון נמצא בשפע עבור היונים לא תמיד רפלקטורים יכולים להיות פתרון יעיל. 

חפצים נוצצים להרחקת יונים

טורפים טבעיים

כמו כל חיה בטבע גם ליונים יש טורפים טבעיים, ליונים יש לא מעט טורפים טבעיים, זה מתחיל בחתולים, ינושפים ועופות דורסים גדולים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לרכוש דחליל בצורת עוף גדול, כמו עורב להרחקת יונים או ינשוף, להציב אותו במקום בו היונים מקננות. רגע אחד לפני שאתם בוחרים אחד מאותם דחלילים חשוב מאוד לשים דגש על הצבה נכונה. דבר נוסף חשוב לא פחות הוא החומר ממנו עשוי הדחליל, נסו למצוא דחליל שעשוי מעץ או ממתכת כמו אלומיניום שיוכלו להיות עמידים בתנאי חוץ קיצוניים. 

 דרכים להרחיק יונים באופן עצמאי

כדורים צבעוניים

כדורים עגולים צבעוניםם שיש לכל אחד בבית, אפילו כדורי טניס שאותם יש לחבר לחוט, הכדור העגול יוצר ליוני בלבול בעיניים ולכן הן ימענו מלנחות בסביבתו. הכדורים העגולים התלויים הם גם דרך להרחיק לא רק יונים אלא גם ציפורים ואפילו עורבים אם יש לכם כאלו בשטח. אם אתם לא רוצים לרכוש "כדורי עין" אפשר פשוט לקחת כדור טיס ישן או כל כדור אחר ופשוט לצבוע אותו, לא חייבים לצבוע את הכדור ואפשר פשוט רק לתלות אותו.

הרקחת יונים באופן עצמאי

דוקרנים להרחקת יונים

דוקרנים הם אולי הדרך הנפוצה ביותר להתמודד עם היונים, הם נמצאים איתנו כבר הרבה מאוד והפכו להיות פריט שמסמל התמודדות יעילה עם בעיית היונים. מדובר על דוקרנים העשויים מחומרים שונים, בדרך כלל נירוסטה ופלסטיק, אלו קוצים שמציבים אותם על השטח בו נמצאות היונים והן מונעות מהיונה לנחות בטח ודוקרים אותה, ככה היא בוחרת לעבור למקום אחר.  

דוקרנים להרחקת יונים
דוקרנים להרחקת יונים

תרסיס לדחיית יונים

תרסיס לדחיית יונים הוא משהו שאתם יכולים להכין גם בבית באופן עצמאי, התרסיס הנפוץ ביותר הוא פלפל צ'ילי עם מים וחומץ.

הוראות הכנה : יש לרקסק פלפל צ'ילי אדום או ירוק ולהכניס לתוך תערובת של מים וחומץ, את התערובת הזאת יש לחמם ולתת לה להיות בשמש אפילוט מספר שעות לאחר החימום.

עושים זאת בכדי שהיא תהפוך להיות בתסיסה מלאה ותערבות יסודית, לאחר מכן את התערובת יש להכניס לתוך מרסס ידני ופשוט לרסס בשטח בו נמצאות היונים. אם ניסתים את הפתרונות האלו ועדיין יש לכם בעיית יונים שלא נגמרת, הדבר הבא שאתם צריכים לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר ומרחיק יונים מקצועי יגיע אליכם ויבצע טיפול יסודי בבעיה.

תרסיס לדחיית יונים
תרסיס לדחיית יונים
תוכן עניינים
רק עוד פרט קטן...
Call Now Button050-763-5319
× שלחו לי וואטסאפ >>